90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

julia225
28. jan 2011

@kubkovka fiha, super, skusim o tyzden ... 🙂

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka no to aj ja som tu uz pisala, ze cim viac jem, tym mam na viac na nieco chut......tak snad vodovy den bude bez problemov
@julia225 a co na zajtra?

dadurka
28. jan 2011

@kubkovka no to som zevadva no vodu 😀 ja sa tesim na cestovinky uz

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka na tie nemam vobec chut, aspon zatial teda....

dadurka
28. jan 2011

@kubkovka mmm ja ano...juuuj...ja zas nemam na zajtrajsie zemiaky ale tak co uz no...

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka tak si sprav sosovicovy privarok alebo ryzove cestoviny

jankabambulka
28. jan 2011
suezana
28. jan 2011

@jankabambulka v detstve som to jedávala, ale ani za nič si neviem spomenúť na chuť, len vzhľad áno...ale nemyslím si, že by tam bol cesnak - len uhorky so smotanou a korenie čierne...

suezana
28. jan 2011

Ja som dnes mala najväčšiu krízu ☹ ☹ ☹ ☹ hroznú 😖 😖 😖 umierala som 🙄 🙄 🙄 tak by som si niečo bola dala 🤐 🤐 🤐 aj som si dala 😢 😢 😢 😢 bolo mi jedno čo, len som chcela niečo a veľmi a veľmi veľa 😲 😲 😲 😲 bolo to hrozné, najprv som si dala veľa vody, potom kivi, banán a nič 😢 stále mi to pýtalo, tak som upratovala a potom som išla robiť pizové kolieska a potom som si dalaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 také jednohubky asi 5-6 neviem a ešte som zjedla po malej koláč orechový a z makového som vyžrala mak 😵 😵 😵 😵 to bola dobrota 😝 a podotýkam, že obed som mala výdatný - cestovina s kapustou 😖 tak nechápem, čo sa stalo 😢 😢 😢 😢

julia225
28. jan 2011

@kubkovka zajtra si chcem naparit ten karfiol s brokolicou a k tomu pyreee...

dadurka
28. jan 2011

nemam moc rada privarky samotne...iba s niecim a k tomu nic nemozem...ale tak zvladnem te zamaky hadam alebo si ryzu urobim podla toho co doma budu jest...

jankabambulka
28. jan 2011

@julia225 ja mám obr chuť na karfiol ako mozočky , neviem či to niekto niekedy jedol tie mozočky ale toto sa tak volá a je to uvarený karfiol a to sa robí z vajíčkom ako praženica

kubkovka
28. jan 2011

@suezana no aj ja som mala krizu, ale iba doobeda.......vecer uz hladna nie som, ale doobeda by som jedla a jedla......ale ved aj kriza musi byt 😉

kubkovka
28. jan 2011

@jankabambulka no inak nad tym som tiez rozmyslala

dadurka
28. jan 2011

ja si robievam karfiol so zemiakmi zmesam a dam zapiect... ako aj brokolicu a dochuti si to kazdy ako chce...

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka no super napad, len ta cena karfiolu ma odradza

kubkovka
28. jan 2011

Idem do postele, zajtra papa

dadurka
28. jan 2011

teraz maji v lidli za 26 abo tak nejak karfiol tak to nie je az tak vela...

dadurka
28. jan 2011

@kubkovka dobru noc

suezana
28. jan 2011

@dadurka veď ja som jej to hovorila už včera, či kedy 😉 ale u nás už dnes vypredaný...

dadurka
28. jan 2011

ja som dnes bola a este tam bolo zopar

suezana
28. jan 2011

@dadurka vy ste možno aj susedy 😉

suezana
28. jan 2011

Mala by som ísť spať ☹ lebo vymýšľam 🤐 Ja mávam notebook v kuchyni a dnes ho mm dal do obývačky a tu určite je nejaká záhadná energia, čo ma núti jesť 😠 😠 😠 😠 že by to bolo tým oranžovým gaučom? Oranžová vraj podporuje chuť do jedla...

dadurka
28. jan 2011

@suezana no susedky nie sme ale skoro rodinka...
modra zevraj zas potlaca chut do jedla..kto drzi dietu by si mal davat na modry tanier zevraj...

suezana
28. jan 2011

@dadurka no a na modrá strecha bazár predáva jedna celú súpravu tanierov, váz a mís v modrej farbe 😉 asi by som si mala kúpiť... ale ja mám aj v kuchyni červenú farbu a tam také chute nemám po večeroch 😕

suezana
28. jan 2011

@dadurka skoro rodina? Super 🙂 a náhodou ste sa tu stretli?

dadurka
28. jan 2011

@suezana ja neviem mne by ani cely byt v modrej nezabranil dozrat sa 😀
ano rodina mozno teda ak si to jej bart nerozmysli ... 😉
nahodou nie ...janka ma naviedla k diete aj k tejto stranke...

suezana
28. jan 2011

@dadurka to je super 🙂 tak sa môžete podporovať 😉

dadurka
28. jan 2011

presne o to mi islo..takto je to lepsie ako ked sa sama trapim...dufam ze to smojom "pevnou" volou vydrzuim...
@suezana

dadurka
28. jan 2011

dobru noc dievcence