90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

vydrzim
31. jan 2011

neviem ci poznate ten pocit, ze viete ze vyzerate zle a ze fakt s tym treba nieco robit , ale nemate sil zacat! no som sa tak lutovala posledne 6 mesiace. teraz som zacala , mam 10 den,zatial to zvladam, je mi do revu ked vidim ze vaha ukazuje 86!!! hroza! musim vyzdrzat, hlavne pre seba! sem tam nakuknem sa na tento chat - poinspirovat sa!

marketka1
31. jan 2011

Ahojte.
Ja zajtra začínam a chcem sa Vás opýtať čo robíte ak Vás chytí nejaká žravosť.
Vodníčky ste šikulky. 😉

borabora666
31. jan 2011

@vydrzim zvladne...ja mam tu istu vysku ako ty.....po dvoch detoch som zacala 3.1 na 97.1kg a chcem 70kg....a tiez si verim,ze to zvladnem,mozno to potrva trosku dlhsie,ale do leta este casu dost......

vydrzim
31. jan 2011

@borabora666 fiiha tak mam rovnake ambicie 🙂 ideme s priatelom v maji na dovolenku dovtedy by som chcela dat dole este 10 kg.
inac ani mi sex nechuti-tak mi je zo seba zle 😒

borabora666
31. jan 2011

@marketka1 ahoj,no mozem ti doporucit ist von,ked ta chytne zravostr,alebo sa dobre vela napit alebo prinajhorsom salat....ja som prve dni trpela hladom,ale teraz si nalozim na tanier obed a mensiu polovicku odkladam na veceru,pre mna boli utrpenie ovocne dny zo zaciatku a teraz zvladam aj vodu....to vsetko prejde,a ked uz velmi nieco musis,tak si daj,ale potom znova hned pokracuj....neboj sa,ja som ten mesiac zhresila nejednou cokoladou a i tak som dala krasne kila dole

vydrzim
31. jan 2011

@marketka1 drzim ti pace. Mne bolo tazko asi prvych 6 dni, zajtra mam 12 den ovocny. prve 2 ovocne dni boli horzne. uz je to okay.uz som si zvykla. Ked som hladna, beriem psov a idem sa prejst, alebo si dam kavu,ci caj. ja sledke nemam rada, ale jedlo zboznujem 😝 Drzim ti palce aby si zotrvala, no urcite ine baby ktore su tu dlhsie ti daju inspiraciu.

borabora666
31. jan 2011

@vydrzim no s tym sexom to mame rovnake...tiez si ho viacej viem uzit ako stihlejsia,nez ked mi vsade nieco vytrca....10kg das dole ked tu s nami vydrzis....urcite....ver mi....ja som za prve dva tyzdne dala dole 6,5kg...ale teraz uz to nebude taka slava,lebo som zacala aj cvicit,tak to ide dole pomalsie,ale narvem sa do veci,ktore som nosila s ovela menej kilami,takze postava sa mi musi formovat....hlavne tady tieto baby su uplne uzasne a sme si vsetky navzajom velkou oporou...naozaj bez nich by som to vzdala a plakala nad sebou,ze ako vyzeram.....tieto baby mi davaji silu bojovat a nieco konecne zo sebou robit a za to som jim vdecna,lebo ja velmi silnu volu nemam

vydrzim
31. jan 2011

@kubkovka daj vediet kolko si schudla

Zelam dobru noc

vydrzim
31. jan 2011

@borabora666 dakujem za pozvbudenie, urcite tu nakuknem zajtra. dobru.

marketka1
31. jan 2011

Ďakujem no ja som sa nastavovala na diétu dobrý mesiac tak dúfam že vydržím teda verím že vydržím s ovocím a zeleninou problém nemám teda do teraz som nemala. 😝 a začínam s 90 a chcem ísť dole 20-30 kg viem že to nepôjde ľahko, ale tak s vašou pomocou ak dám dole aspoň niečo budem rada.
Chcem sa opýtať je tu niekto kto berie lieky na štít. žľazu ako ste pri diéte zareagovali?

borabora666
31. jan 2011

@vydrzim dobruuuuuuuuu

borabora666
31. jan 2011

@marketka1 lieky neberiem.....tak to ti nepoviem,ale ja tiez chcem dole o 27kg

cumelila
31. jan 2011

Ahojte vodníćky🙂 ..no a už to mate pomaličky za sebou..teším sa na vaše zajtrajšie váženie...určite bude motivújuce pre naás ostanté...
@suezana ..tak my sme zacali v rovnaký deň a ešte máme aj rovnako dole 5kg 😀
@kubkovka ...no s tým upratovaním Ta obdivujem...ja mam jednu babu a mám čo robiť aby som aspoň povysavala...všetko na etapy a kym upracem jednu izbu tak druhá je ako po bombe 🙂 a takto pekne dokola 🙄 ..ale teraz to beriem ako kondičku 😵

suezana
31. jan 2011

@vydrzim ja ti odporúčam nakuknúť sem aj 2x za deň 😎 nabiť sa pozitívnou energiou a hneď to ide ľahšie 😉 Ja otvorene priznávam, sama by som túto diétu NIKDY nezvládla a vždy, keď som začala pochybovať - že veď sú aj tučnejšie ako ja, dám si, kašlem na to...tak keď som si pomyslela na baby, jednoducho ma to prešlo 😕 😕 😕 a mala som chuť vydržať a pokračovať s nimi 🙂
toto je zároveň odpoveď aj pre
@marketka1 toto mi pomohlo pri pochybnostiach, chuti, žravosti... v podstate na začiatok stačí deliť a v rámci toho dňa sa dosýta najesť - ten bielkovinový obed, ako je uvedený v receptoch je bohatý a sýty, napr. ja som vôbec nepotrebovala veľakrát k tomu už ten chlieb - bola som plná. Pri ovocnom mi pomáha karfiol uvarený v slanej (ale riadne slanej 😀 ) vode, lebo tam mám problém, že po ovocí, by som si dala niečo slané... alebo veľmi odporúčam sušené slivky - tie vedia super zasýtiť...

suezana
31. jan 2011

@cumelila ja som to najprv pochopila, že máš jednu babu na upratovanie 😀 akože upratovačku 😀

borabora666
31. jan 2011

@cumelila to jo,uz jen snim o zitrejsim krasnem obede,i kdyz neverim,ze po tak stahnutem zaludku se do me vejde tolik,co budou oci chtit papat

suezana
31. jan 2011

@cumelila tak sme dobré 🙂 aj ty si začala 10.1.?

suezana
31. jan 2011

Dievčatá vodové ste úúúúúúúúúúúúúžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaasssssnnnnnnnnnnnéééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
31. jan 2011

To čo? Už ste v perinách, či v chladničke????? 😕

suezana
31. jan 2011

@marketka1 ešte ma napadlo, že ak mávaš tie návaly hladu večer, keď všetci spia (ako ja 😅 ) tak mne pomohlo urobiť si na ten čas veľký hrniec/hrnček čaju mätového a ten pijem a telo spokojné, zvyklo si a vôbec nemá problém 😕 😕 a to 2 roky o tomto čase mávalo " hody" 😀

borabora666
31. jan 2011

@suezana ani nevies ako si mi zahriala srdiecko moja...... 😀 😀 😀 😀

suezana
31. jan 2011

@borabora666 čím, mätovým čajom? 😕 😀

cumelila
31. jan 2011

@suezana ..ano ano ma 8 mesiacov a učí sa upratovať...teraz je na lekcii o vyhadzovaní zo skríň 😀
a ano aj ja som naśtartovala 10.1....
@borabora666 ..no ja zas snívam ked po 3 mesiacoch si dám nejakú dobrotku 😝 ...a ráno baby šup na váhu..som juuuj zvedavááááááááááááááááá 😀 😀 😀

borabora666
31. jan 2011

@suezana nie tym,ze sme uzasne......to taaak dobre padlo.....lepsie ako jedlo

suezana
31. jan 2011

Trochu z iného súdku, dúfam, že nevadí, ale nemyslite stále len na diétu 😝
Idem na wc a zbadala som pod dverami taký šúľok prachu, tak som ho vytiahla a hodila do misy. Vycikám, rozmýšľam pri tom nad milión vecami....ako my ženy, nie? 😉 ...idem spláchnuť 😕 ja som sa tak naplašila, keď som tam zbadala to čierne dlhé červíkovité čudo v tej mise 😀 😀 😀 😀 až mi zle ostalo, kým mi došlo, že to ten šúľok prachu 😝 😀 😀

borabora666
31. jan 2011

@cumelila jasneeeee......hned ako sa dostaneme s postele..teda ja,to bude prva cesta,na vahu a pak sa pomerat

suezana
31. jan 2011

@borabora666 máte môj obdiv a nebudeš veriť, ale už som našišaná aj ja na ten deň 😎 keď ste vy zvládli a choré 😕 tak to nevidím inak, len že idem do toho aj ja naplno - takto o týždeň a huráááá mám aj parťáčku 😎 😎 😎 😉

suezana
31. jan 2011

@borabora666 najprv vycikať 😀

cumelila
31. jan 2011

@borabora666 ....tak ja hneď zaranky sem nakuknem...nespi dlhooooooo!!!!! 🙂
@suezana 😀 😀 😀

borabora666
31. jan 2011

@suezana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto je naozaj dobre...ty si expert