90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
8. feb 2011

čaute spisovateľky 🙂 ste tu toho popísali 🙂 dnešné vitamíny celkom dobre, ale večer som to pokazila, odhryzla som synovi z rožka a ukradla mu dve koliečka z párku 😔 😝 moja sprostá pažravosť 😝 ale tak som sa držala, jablko, karfiol, mrkva... hladná som ako pes 😲 zajtra si dám kuracie na prírodno so šampiňónmi a nejaký šalátik k tomu, ja sa tak teším na obed 😵 😅 @kubkovka, ty si iná brutalita, dobrovoľne len piť 😕 ale si fakt dobrá, že si to dokázala 😉 možno časom aj ja na to nájdem odvahu 😕 😨 @perla200, že 2 kilá dole, aj ja chceeem 😀 super 😵

suezana
8. feb 2011

@ingridka22 aj ja som tak ako ty 😀 dojedla som malej konček rožka a pred obedom som jej zjedla párok ...ale mala som bielkoviny, tak sa nehanbím veľmi 😅

kubkovka
8. feb 2011

@suezana halusky mozem s bryndzou???? 😀 😀 😀 ale to z listkoveho cesta je dobry napad, vdaka

suezana
8. feb 2011

Ja po tej vode včera som dnes mala pocit, že to musím asi dohnať dnes... 🤐

kubkovka
8. feb 2011

@ingridka22 no ja radsej iba pijem, a vecer ma lakalo, ze dam si koliecko salamy, ved iba jedno.......no ale ja zacnem a uz to ide..........tak radsej iba pijem a rychlo si umyjem zuby, to ma tiez odrazi uhryzat nieco

ingridka22
8. feb 2011

@suezana, mi niečo hovor, niekedy by som malej aj z taniera ukradla 😔 ale stále myslím na tvoje slová, že keď som hladná, tak chudnem 😀 a teraz som veeeľmi hladná, čiže do rána asi veeeľmi schudnem 😀 😀 😀 ach... @kubkovka, ja som podobný typ, u mňa stačí večer nejaká drobnosť a začne rodeo a také obžerstvo, že by som zjedla aj za vedro 😝 a toto musím dostať pod kontrolu 🙄 inak sa nepohnem...ale čo, nejako dobojujem/dobojujeme 😵

kubkovka
8. feb 2011

@ingridka22 ake nejako to dobojujem, musis zacat v hlave, toto nie je dieta, to je novy sposob zivota, skus na vitaminak iba pit, dzusy, caje a ved vzdy si mozes dat nieco, ked ti to nebude robit dobre..........ja nie som hladna vobec, vazne, prisaham a to som na vitaminaky vzdy mala problem

ingridka22
8. feb 2011

@kubkovka, a to si koľko toho dnes vypila? ja som zistila, že málo pijem, vodu takmer vôbec, len kávu, čaje, sem tam džús alebo minerálku. a keď mám na niečo chuť, nenapijem sa, ale si niečo dám do huby 😠 tak asi začnem poctivejšie brať pitný režim a pri nejakom pokušení sa rýchlo napijem 😉

perla200
8. feb 2011

@kubkovka presne ako telu prikážes tak bude konať podla mna....

suezana
8. feb 2011

@ingridka22 akoby si o mne písala 😢 mne naozaj viac vyhovuje pocit hladu, ako napríklad teraz - vôbec nie som hladná, dnes som toho zjedla požehnane, ale tak ma dráždi predstava - čo by som si tak dala...nechápem prečo, veď som najedená, aj čaj som vypila... ☹

suezana
8. feb 2011

aj ja málo pijem, aj v ten vodový deň som vypila asi 2 litre + čaj...možno 3 dokopy...a pred diétou len káva, káva -to som aj do 15,16hodiny popíjala a až potom ma napadlo, že som vôbec nepila ešte nič...no, bodaj by mi potom aj trávilo...ja sa musím ešte veľa učiť....

kubkovka
8. feb 2011

@ingridka22 kolko? minimalne 2 litre, ale vacsinou 3 l...........napln si 2 flase jeden a pol litrove vodou, a to musis vypit....a ked si robis caje a kavu, tak si napln aspon jednu a uvidis, ze telo si zvykne, viem to podla seba
@perla200 ako? uz som to tu pisala, ze jednoducho telo nevyhra nad hlavou, moze si mysliet, ze ked som obcas slaba a dam mu, co pyta, ze vyhralo.........ale prd, jednoducho tie kila dole pojdu a hotovo, nedovolim, aby ma telo a jedlo ovladli..........takze baby, VSETKO ZACINA V HLAVE.........

ingridka22
8. feb 2011

@suezana, presne, čo by som si tak dala - takto špekulujem stále. asi by ma mali vyhnať niekam do Afriky a bola by som spokojná aj s pohárom vody... no, musím sa nad sebou zamyslieť 😖

kubkovka
8. feb 2011

@suezana presne, vela vela pit, ja mam vzdy pri pc vodu vo flaske a ani neviem ako ju vypijem
a dnes bolo, ze treba vela pit, aby sme nemali oblickove kamene, takze dalsie plus

najskor budete pit nasilu, za par dni si telo zvykne a budete pocitovat smad

ingridka22
8. feb 2011

@kubkovka, veď práve, ja mám pocit, že stále pijem nasilu... a keď som smädná, tak niečo zjem 😝 a potom sa čudujem, že nechudnem a nefunguje mi metabolizmus 😨 😕 musím sa polepšiť a tú vodu do seba liať a liať

kubkovka
8. feb 2011

@ingridka22 to je v hlave, ja sa tesim na zajtrajsi obed a fakt teraz nemam na nic chut, je to proste v hlave........psychika dokaze velmi vela

ivella
8. feb 2011

chi,aj ja sa tesim na zajtrajsi obed,,,co si dam?vodu s vodou,alebo caj prekladany vodou,,,este neviem 😀 😀

suezana
8. feb 2011

@ivella môžeš si dať teplú vodu, vlažnú vodu, vodu z vodovodu, Magnéziu - odprúčam, je proti únave a stresu a nech pijú aj najbližší 😀 a pozor na kávu - ja som sa skoro 😝

kubkovka
8. feb 2011

@ivella no ja by som si dala to prve......... 😀 😀 😀
ale ivi ,predstav si rucicku na vahe pozajtra rano, tak sa tesim.......asi viac ako ty,urcite bude dole niekolko kilov 😉

ingridka22
8. feb 2011

@kubkovka, v tej mojej hlave to ešte nie je 😢 asi mám dlhé vedenie 😀 od zajtra sa polepším 😉

kubkovka
8. feb 2011

@ingridka22 ale mas to tam, lenze tvoje telo je este silnejsie, ale dlho nebude, to pride, neboj...........vela vela pi, to fakt oklame zaludok a zlepsi metabolizmus

kubkovka
8. feb 2011

@suezana mm sa prebral, hlce pizzu a pije caj odo mna

shpirti
8. feb 2011

ahojte,mozem sa k vam pridat? 🙂 aj ja som zacala s touto dietou a po dnesnom "uzasnom" ovocnom dni potrebujem lepsiu motivaciu 😝

kubkovka
8. feb 2011

@shpirti jasne, sup sem..........lepsiu motivaciu ako co? bola si hladna alebo len mlsna?

suezana
8. feb 2011

@shpirti ahoj, pravdaže sa pridaj, v skupine to ide ľahšie 😉

suezana
8. feb 2011

...ten čaj asi začína účinkovať 😕 🤐

ivella
8. feb 2011

@kubkovka eeej,neboj,aj ja sa tesim,no a dufam ze nie zbytocne...takto dlho som veru este nevydrzala bez vazenia 😉
baby vy ste mi pekne teraz zhnusili vodu,,ze tepluu,brrrrrrr,,keby som sa z nej aspon poriadne vytoto 😀 😀 dalsie kilo k dobru dole 😀 😀 😀

@shpirti uz si tu mala davno byt 😉 😉 a co sa ti stalo?

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no ved to si chcela, ber notebook a utekaaaaaaaaaaj

kubkovka
8. feb 2011

@ivella jasne, zvladnes a budem ti zavidiet ubytok

suezana
8. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😀 😀 ty si koza 😀 😀 😀 😀 zobudím malú....aj susedov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀