90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

shpirti
8. feb 2011

@suezana dik,vyskusam,ale ja to ovocie naozaj nemozem...takze si urcite zacnem robit zeleninove dni 😉

suezana
8. feb 2011

@shpirti kubkovka to tak robí 😉

shpirti
8. feb 2011

@suezana no
super,rovnake ambicie ;)a ako dlho uz v tom ides?

ivella
8. feb 2011

ja som na tom tiez rovnako,chcem 60,no stacit mi bude aj +10,mozno este +10
a teraz mam este +20,,,,uuuf,tazka matematika,no pozajtra dam lepsie cisla 😀 😀

suezana
8. feb 2011

@shpirti včera som mala vodový deň - takže dnes 30dní a 6,5kg dole 😵

shpirti
8. feb 2011

:D ivella tazka matematika na neskory vecer

suezana
8. feb 2011

@ivella vtipálek, my vieme rátať - budeš kočka 😵

shpirti
8. feb 2011

@suezana no krasa,blahozelam,len tak dalej 😉

suezana
8. feb 2011

@shpirti ďakujem, sama tomu neverím, že tak dlho....som vydržala...len som sem nakukla pred mesiacom a ony ma normálne sem vtiahli a ja chudnem 😵

shpirti
8. feb 2011

@suezana no sikovna si,co s tym narobis...dufam,ze pojdem v tvojich kolajach,ale odhodlania mamna rozdavanie,takze hadam ano... 😉

suezana
8. feb 2011

@shpirti ja ho akosi strácam, dúfam, že ráno nájdem 😀

shpirti
8. feb 2011

@suezana vecer ho straca asi kazdy 😀 najlepsie je ist skoro spat!mne pomahaju zuvacky,zujem jednu za druhou 🤐 tie mi vzdy zalepia usta...aj ked som uz v podstate zvyknuta,lebo uz vyse roka sa snazim vecer nejest!

suezana
8. feb 2011

@shpirti máš pravdu, poďme 😉 ja zas naopak - ja som z každovečerného maškrtenia - 2ročného vhupla do čajíčkovania a zdravého stravovania - no neuveriteľné...ale som rada 🙂

suezana
8. feb 2011

Dobrú noc...

shpirti
8. feb 2011

@suezana a urcite sa ti spi lepsie,dobru noc ;)

kubkovka
9. feb 2011

@ivella normalne sa neskutocne tesim, ze ta spoznam, tie tvoje hlasky...........super, to pomaha chudnutiu

cumelila
9. feb 2011

bre ranko...
@kubkovka ..ten fit drink je dostat v lekarni?

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila no to neviem, ja som ho kupila na aukcii, ale skus, podla mna by to mohli mat

cumelila
9. feb 2011

@kubkovka ...dakujem..ja som ich tam na MMB videla ..skusim kuk v lekarni..a je to ucinne?

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila no to neviem posudit, vcera som to mala prvy raz, ale tak mna to dost zasytilo a vlaknina upravuje travenie....takze uvidim za par dni

cumelila
9. feb 2011

@kubkovka ..ja som mala Pshylium ale ta chut nic moc..dnes skusim teda pozhanat 😉

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila to som mala aj ja a nejako mi to nezabralo, potom daj vediet, ci sa to da zohnat a dnes co na obed?

cumelila
9. feb 2011

@kubkovka ..poobede pojdem pokukat a dam info...ja som vcera robila mojej posadke masko s ryžou tak ja si dam dnes len tu ryžu a nejaky šalatik ..asi kapustovy...ale musím pokukat ci nie je nejaky dobry recept lebo ja ho nikdy tak neurobim ako v reštike...a ty mas co dobreho dnes?

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila no ten v restike je fantasticky, uz sme sa tu o tom bavili, ze treba zohnat recept, este sa mi to nepodarilo.....
ja dnes zapekana brokolica so syrom

perla200
9. feb 2011

ahojte dievčatá, dobré ránko.... no ja som nakoniec včera normalne vydržala....a dnes idem zohnať ten vlakninový napoj kdyby neco tak si s ním pomôžem. Inak mam velké bolesti v podbrušku a v oblasti krížov celú noc som sa prehadzovala....MM len frflal že čo robím?🙂 hovorím mu to mam určite z cvičenia 😀 ale neviem naozaj.... a inak tie dve kilá čo boli včera večer dole je jedno z nich naspät 😠 ja sa fakt nevážim už....
@shpirti vitaj....tu je super totalna psychoterapia....

kubkovka
9. feb 2011

@perla200 ak ta vaha stale laka, skus ju schovat alebo ju daj k susedom, ku kamoske alebo ju zabal a schovaj tak, aby sa ti nechcelo ist pre nu........ja som sa dnes odvazila, a mam vahu ako pri poslednom vazeni, to je super, lebo ja chcem ist teraz na seba prisnejsie, to znamena aj porcie vahovo podla knihy a uvidim.......vazim sa priblizne za 8 dni, takze aby som to vedela porovnat........

kubkovka
9. feb 2011

@perla200 a inak k vcerajsku gratulujem...........si sikovna a teraz aj na seba pravom hrda, ze? 😉

suezana
9. feb 2011

Babule čaute a počúvajte 😀 😀 😀 😀
čaj zabral, ale pomohla tomu asi ráno teplá voda a po nej káva - teda myslím, že tá káva najviac pomohla 😵
to je fantastický pocit 😀 hneď som lietala po byte ako vtáčik letáčik 😅
Mám oblečené rifle, čo som si kúpila, keď som mala 60 kg a už 2 roky najmenej som ich nemala na sebe 😵 😵 😵 😵 😵 normálne zapnuté, normálne sedím 😎 síce na pohľad tá pneumatika pri sedení nevyzerá dobre, ale ! 26.2. mám prisľúbený stroj na brušáky 😵 😵 😵 😵 mám nový elán, veľmi sa teším 😵 kamošky odpadnú, keď ma zbadajú 😀 😀 😀 😀 a kolegyne 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

kubkovka
9. feb 2011

@suezana no vidis, aky krasny pocit, to ti prajem, hlavne nech ti ostane ten elan a sup sem s nim..........lebo ja ho velmi nemam, ked vidim to brucho, tvrde a nafuknute, ale ved uz len tyzden a ked to neprejde, pojdem k dr..........ale chudnut idem dalej

perla200
9. feb 2011

@suezana ani si nevies predstavit ako si ma nakopla🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

@kubkovka dakujem....som hrdá na seba naozaj.....ale je super že telo sa začína prispôsobovat hlave🙂)))