90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sestri
16. feb 2011

@kubkovka Samozrejme máš pravdu, každému vyhovuje niečo iné...
Držím Vám všetkým palce.

kubkovka
16. feb 2011

@ingridka22 zavaranu cviklu? to ja by som uz radsej uhorky........ja som si rozmixovala jahodovy kompot, dala tam dve slivky a pridala kusok bananu

ingridka22
16. feb 2011

@kubkovka, včera v kauflande mi padla tá cvikla do oka, tak som si jeden pohár kúpila 😀 uhoriek už mám po krk, ani na čalamádu nemám chuť, mám pocit, že z kapusty priberám 😒 tak som sa rozhodla pre túto bordovú potvoru 😀 noo, taký ovocný kokteil si asi urobím večer 😉

suezana
16. feb 2011

@sestri vďaka za názor a skúsenosť 😉
...ja mám tiež občas pochybnosti, či je to všetko správne 😒 ale asi to je normálne... mne vyhovujú presné hranice, inak som neni schopná 🤐 u mňa veta - menej jedz, viac sa hýb a schudneš - nevedie k ničomu 😅 žiaľ 😝
Tu ma prekvapili a motivovali rýchle výsledky, ďalej to, že napr. keď som jedla mäso s ryžou, ja som zeleninu nepotrebovala - teraz mi prirodzene pasuje - vyhovuje mi to. Ale zas napr. piza bez syra ☹ 😅 takže trochu budem hrešiť...ale postupne. Hlavne sa teším, že sa moje telo naučilo, že keď nedostane jesť, neumrie 😉 že je schopné odolať sladkostiam večer (doteraz som bola presvedčená, že nie 🤐 ), že si teraz viem vychutnávať jedlo - ten pocit som dávno nepoznala .... Teraz, keď si nejaké jedlo môžem dať raz za 4 dni, tak si ho viem fakt vychutnať a to je super pocit....asi poznáte všetky 😀
...ale som sa rozkecala.... 😀 😀 😀 😀

kubkovka
16. feb 2011

@suezana rozkecala, ale krasne..........presne moj pocit, az teda na to, ze ja som nikdy so sladkym nemala problem

perla200
16. feb 2011

@suezana no to si krásne napísala.... tiež to tak beriem no ja konstatujem že mam mínus 30kg za 19 mesiacov....a nič som nepribrala naspät teda sem tam hore dole dve kg....asi napísem knihu🙂))
no dnes ovocko ale samozrejme parená buchta sa mi do toho zaplietla:(

baby rozmyslam nad tým že čo keby som si urobila na bielkoviny - nivovú omáčku ako so smotanou a vyliala to na zeleninový šalat ako dressing?

kubkovka
16. feb 2011

@perla200 podla mna to moze byt super

perla200
16. feb 2011

@kubkovka že? lebo ja robím tak omáčku - že kúpim dve kyslé smotany - nivu, a šampiony - najprv kyslé smotany das varit pridás nivu a sampiony - niva sa rozpustí a sampiony uvaria - je to fantastická omáčka a robia sa k tomu cestoviny a olivy....tak cestoviny vynecham a dam si to na šalat - no super tak zajtra to bude obed .....ty zase len pijes? inak tá zazvorová voda - dobrý humus 😠 ale pijem poctivo.....a teraz kedže bola parená buchta na obed tak bude až okolo tretej večera a potom nič len čaje....a fit drink na večeru...

perla200
16. feb 2011

a inak sa dlho neukázala dietgirl....ktovie čo je s nou?

kubkovka
16. feb 2011

@perla200 poslusne hlasim, ano, len pijem..........ale tak aby som bola poctiva, robila som mm rizoto a ochutnala som, vsak musim skusit, ci dosolit, nie? ale to nepokladam za prehresok, zas varit len tak od oka neviem

kubkovka
16. feb 2011

@perla200 no asi velmi poctivo dietuje, tak nema cas

perla200
16. feb 2011

@kubkovka tak to som vedela že len pijes - ako velký obdiv mas môj....

nata_
16. feb 2011

ahojte dievcata 🙂
dnes mam vitaminy, ale chcem sa spytat, kupila som mrazene pirohy bryndzove, to asi nemozem na uhlohydraty, co? ked tam je ta bryndza...niekde na MMB som videla recept na pizzu z arabskeho chleba, parada, len sa na ten chlebik nalozi zeleninka, da sa zapiect 🙂 este som neskusala, ale urcite spravim.....
@perla200 krasne si schudla! musis mat pevnu volu teeeda!!! 🙂) mne tie prve kila isli dole rychlo, teraz to nejak stagnuje...

kubkovka
16. feb 2011

@perla200 preco? u mna to nie je problem, skôr mám problém, keď začnem jesť.........a čo si spravím zajtra ja? Rozmýšľam, že kur. stehná na kyslej kapuste.

kubkovka
16. feb 2011

@nata_ no veru nemozes na UH..............a kolko si schudla? Ja prve dva tyzdne 4,5kg, potom 2kg a odvtedy asi nic....

perla200
16. feb 2011

@nata_ no vsak ano - ale včerajsí stratený den to dohnal - kilo hore islo ale dnes som sa nevážila lebo kubkovka povedala že sa nemam vážiť tak sa nevážim.....

kubkovka
16. feb 2011

@perla200 no teda, ze ja som povedala...........tak ja sa vazim radsej max. raz za dva tyzdne, teraz to bude zajtra rano a potom po vodnom dni......ozaj, zajtra idem k zenskemu, som zvedava, co povie

perla200
16. feb 2011

@kubkovka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ale viem že mi dobre radís 🙂 🙂

ja idem v piatok ku gynde tiež som zvedavá 🙂

nata_
16. feb 2011

@kubkovka no ja za 2 tyzdne 3 kila....teraz tri dni posledne vaha stoji nejak....vrrrr!! ale zapnem konecne nohavice, aj ked este brucho preteka 😀 😀 ale bude aj bez pretekajuceho bruchaa 😎 😎 na konci dietky 😀 😀

nata_
16. feb 2011

@perla200 jeezis, ked ja sa tiez skoro kazde rano vazim...chore...vecer si dame semtam pohar vinka, tak mozno preto to ide u mna pomalsie...a vcera som si dala na UHT miesto kolaca akysi ricotta kolacik....takze tiez pruuuuser!!! 😲 sama plnka to bolo, len cesto tenke ako servitka...ale zase bozskyy bol...ja to zas tak prisne neviem dodrziavat 😒

natsa
16. feb 2011

@sedmolinka dietuješ super priam ideálne ale ak si hladná tak môžeš si dat medi jedlami aj ovocie

natsa
16. feb 2011

@perla200 to je krásny výsledok tiež by som potrebovalataký,dodržiavala si aj dalších 90 dní na udržanie?

natsa
16. feb 2011

@nata_ skus troška pocvičit bruško,ja mám tiež tendenciu priberat na bruchu,nohy a ruky mám ako špáratká ale to moje brucho? ach jaj.
tak dnes začínam od znova.už som sipovedala že žiadne oriešky ma nemožu rozhádzat.Na ranajky som si dala na lačno cit.vodu,potom pohár raj.džusu a na obed 2 volské oka na troške oliv.oleja a celozrnný chlebík a zeleninka.myslela som že to ani nezjem ostala som z toho milo prekvapená.Zajtra ideme svokre tak ako ju poznám tak nám nasrvíruje ob.misu a majon.šaláta lej a sa poistím a spravím si pre istotu zemiaky a zoberiem zo sebou 😀 no ak bude mat navarené tak si vypýtam len prílohu.Dufam že to nebude trapné 😀

perla200
16. feb 2011

@natsa ja držím prvý krát to si si ma asi s niekým pomylila🙂))

suezana
16. feb 2011

@nata_ tak ale uznaj, ani torta nie je košér a je tam písaná 😀 ja som mala 😉 ale už dávnejšie a teda bola riadne plnková 😅

kubkovka
16. feb 2011

@natsa no moja svokra ma pripomienky a urcite ked odidem, tak ohovaraju, ale mam to vies kde...... 😀 ked je ona rozkysnuta, nemusim byt aj ja.........

natsa
16. feb 2011

@kubkovka a dobre máš moja má tiež tendenciu ohovárat,predo mnouje milá ale horšie je ked odídem,ale viem že ked schudnem tak ma bude ospevovat a volade sa aj ona hodí na to 😉

natsa
16. feb 2011

@nata_ no bryndza je na biel.den a mučné jedla na uhlohydráty

nata_
16. feb 2011

@natsa 😀 😀 ja mam vsade, nie len na bruchu 😀 😀 no ale pojde to dole!!!! letne veci by som neobliekla po tehotenstve, nove kupovat nebudem! 😉

nata_
16. feb 2011

@suezana ved to! kolaciky tak skoro uz nebudu 😉