90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
17. feb 2011

@suezana juuuuuuj to bude nieco uzasneeee 🙂 , konecne si kupit nieco pekne na seba 😉

nata_
17. feb 2011

@kubkovka no to si krasne dala dole, ja za prve dva len 3 kila, dnes je 17teho a nejak to stoji...aj ked tie prve kila su len voda....

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ no tak ja som bola riadne zavodnena........ 😀 😀 😀
a co mozem robit zle? alebo myslite, ze len telo sa brani a uklada tuky?

nata_
17. feb 2011

@kubkovka pokial normalne jes, tak sa nema comu branit, ved dostava vsetko, ak hladujes, tak mozno vtedy telo spanikari 🙂))..fakt neviem, ja uz sa prestanem denne vazit, len neviem ako to spravim, bud schovam vahu, alebo vyberiem baterky z nej 😀 😀

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ alebo som radila babam, dat vahu susede, alebo rodine alebo kamaratke

nata_
17. feb 2011

@kubkovka nooo tiez dobry napad 😀 😀
inak medzi recou...stale som si myslela, ze zuvacky su proti hladu, vcera som videla reportaz, kde odbornicka na vyzivu hovorila, ze zuvanim sa tvoria sliny, ktore sice podporuju travenie, ale zase je clovek este viac hladny....a ja som zuvala a zuvala, ze si zamestnam usta niecim....jaj a este tam bola taka sranda, ze z modreho taniera clovek menej zje, pretoze v prirode je velmi malo modrych potravin, zeleniny alebo ovocia, takze je to pre cloveka neprirodzena farba, co sa tyka jedenia...staci si jedlo naservirovat na modry tanier a clovek vraj menej zje 🙂)))) naopak cervena, zlta a zelena farba podporuje chut do jedla...a ja ze preco je mekac taky kriklavy 🙂))

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ no presne toto som vedela o tej zuvacke, preto ju nezuvam, radsej pijem...........a o tej modrej som tiez pocula, a ja ze preco ma svokra kuchynu vymalovanu na modro 😀 😀 😀
idem ja k tomu zenskemu, zatial papa

perla200
17. feb 2011

@nata_ a my samé zelené taniere doma mame - tak to preto som tučná....do rici🙂
no ja som urobila také chudé bravčové sote so zeleninou a pre rodinku cestoviny pre seba za vandel šalatu...

lucia99
17. feb 2011

ahojte, dlho som sem nepisala ale dietu podctivo dodriavam a po vcerajom vodovom 87dni som lahsia o 21kg 🙂
to je pre motivaciu a dokaz ze to ide!!! 🙂 🙂

ingridka22
17. feb 2011

ahojte 🙂 moje dnešné váženie o ničom, mám 17. deň a len -2kg ☹ ☹ ☹ šlak ma ide trafiť, ale nepomôžem si, môj spomalený metabolizmus sa proste odmieta naštartovať 😠 no nič, pokračujem ďalej, uvidím, či sa mi to rozbehne... @mimika4408, máme rovnaký cieľ, aj podobnú štartovaciu váhu, tak si držme palce 😵 a tiež si myslím, že u mňa aj vek robí svoje, predsa už nemám 30 ☹ takže musím byť trpezlivá a vytrvalá 😵 obed je už vo mne, som plná, večer si skočím na aerobik, rozhýbať to "megatelo" 😀 😀 😀 dievčatá, musíme vydržať 😵 🙂 😉

suezana
17. feb 2011

@lucia99 si úžasná - gratulujem a udrž si to navždy 😵

lucia99
17. feb 2011

@suezana dakujem, dufam ze si to udrzim. mam v plane pokracovat v deleni, tak uvidime...

perla200
17. feb 2011

@lucia99 krása....gratulujem!!!!
@ingridka22 prestan čo si zachvílku môžme ist taká daniela peštová do hája ked sa pozrie na nase telá 😀 😀 😀
no ja dnes tie nestastné bielkoviny....vždy nejakú sladkost musím zhltnút akoby moje telo si myslelo - mäso rovná sa sladkosť....ale zase rodina aj musí mäso - no inak mam dobré výhovorky čo? 😔

a krízovala som a tento sprostý kôn nesiel...

ingridka22
17. feb 2011

@lucia99, klobúk dole pred tvojou vôľou a odhodlaním 😵 si dôkazom, že diéta funguje, keď sa poctivo dodržiava 😵 krásny výsledok, uži si novú postavičku a nech ti to dlho dlho vydrží 😉 super 😵

perla200
17. feb 2011

@lucia99 a mala si sem tam prehresky alebo ako to bolo? motivuj nas

ingridka22
17. feb 2011

@perla200, tiež som nervačila, keď kôň nešiel 😠 dnes som neporušila, teda zatiaľ nie, ale tak som sa na obed napchala, že až... 😕 asi jem veľa, dokelu 😠 o chvíľu máme prvú vodu, som zvedavá, či sa to po nej rozbehne 😨 😵

luciaanna
17. feb 2011

@lucia99 , fúúha, tak to je skvelé, blahoželám 🙂 🙂 .

luciaanna
17. feb 2011

Po včerajšom ovocnom dni kilečko dole, konečne po dvoch týždňoch sa váha pohla dole 😝 ...Dúfam, že nebudem musieť znovu čakať ďalšie dva týždne 😀 .

lucia99
17. feb 2011

este raz dakujem
@perla200 stale som bez prehreskov! nedodrziavala som akurat porcie. napr. ked som v uhl dni na veceru mohla mat kus torty tak som si dala nie len kusok torty ale aj zmrzlinu. na co som mala chut. a par krat som si dala zo dva glgy coca coly, lebo som potrebovala citit niaku inu chut 🙂 inak som pila len vodu. nikdy som neporusila to delenie a nekombinovala som nieco co sa nesmie...

kubkovka
17. feb 2011

@lucia99 no povedz, kde robim chybu, lebo nejaku iste robim

shpirti
17. feb 2011

@kubkovka urcite to bude tym menzesom!!uvidis,ze teraz po sa to opat spusti! 😉 raz som to aj citala,ze najlepsie je dietovat hned po menzese...uvidis,ze o tyzden uz budes o par kil lahsia...a nepisem to tu,aby som ta uchlacholila,jeto naozaj tak! 😉 😉 😉

kubkovka
17. feb 2011

@shpirti no ved aj ja dufam, konecne uz mam za nim.....sice neviem na ako dlho, ale zatial je prec, idem si urobit zeleninku a najest sa rychlo

perla200
17. feb 2011

@kubkovka a čo ti povedal doktor?

kubkovka
17. feb 2011

@perla200 ze to je normalne, ze boli tak dlho, ze si z toho nemam nic robit, ono sa to upravi, dal mi tabletky a uvidime

kubkovka
17. feb 2011

@perla200 ale taka som rada, ze uz je po nich, rano som normalne mala v posteli take spadnute brucho, ked som lezala na chrbte a to som doteraz nemala, takze aj ked ani kilo dole, ale aspon som vyfucala

kubkovka
17. feb 2011

@perla200 a inak dnes ako? ja som bola do 14 hod v meste, tak som si dala trosku salamy a doma trosku kapustnice, lepsie povedane len taku vodinu a teraz obedo-veceriam masko na zelenine

nata_
17. feb 2011

@perla200 mne by ani cierne taniere nepomohli 🙂))) tebe isiel kon na obed? mne nee
@kubkovka co zajtra?

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ ako myslis, co zajtra?

nata_
17. feb 2011

@kubkovka co na skroby som myslela 🙂 ja nefiem, nemam ziaden napad 😒

kubkovka
17. feb 2011

@nata_ aha, ja chcem vyskusat urobit fasirky z fazule, obalit v kukuricnej krupici a k tomu cibulovo-majonezovo-zemiakovy salat