90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
20. feb 2011

moj partner je v IT , a pecienku tiez nemusi....len taku upecenu v kacacum tuku tu ano 😀

kubkovka
20. feb 2011

@mimika4408 no ja musim varit vsetkym, malemu zvlast, mm a zuzke zvlast a sebe........

perla200
20. feb 2011

@kubkovka a môžem to tak urobit?

perla200
20. feb 2011

@kubkovka jaj už som to nasla.....no dobre teda takže bielkoviny zajtra...

ingridka22
20. feb 2011

veru, zajtra bielkoviny, sa teším 😵 večerala som pomaranče, ale zožrala som až 3 kusy 😝 😝 😝 a ešte aj hrušku 😕 idem piť ďalšiu kávu, mohla by ma popohnať na hajzlík 😀 kapusta mi zatiaľ kvasí v bruchu, do kelu, cítim sa ako pred pôrodom 😠

kubkovka
20. feb 2011

@perla200 ano, bielkoviny, normalne ides dalej

ingridka22
20. feb 2011

@kubkovka, cítiš nejaké zmeny odkedy piješ tie nápoje?

mimika4408
20. feb 2011

@ingridka22 ale ty teda ides dneska 😀 😀 😀

mimika4408
20. feb 2011

@kubkovka vsak aj ja u nas musim varit kolkokrat kazdemu na co ma chut ☹ , pripadam si ako v restike a kazdy si vybera jedla na objednavku 😒

ingridka22
20. feb 2011

@mimika4408, vieš aká som zdutá??? ráno reďkovky, na obed čalamáda v kombinácii s kyslou kapustou a teraz ovocie 😝 😝 😝 nie jeden kus, rovno jedno kilo, ja som fakt nemožná 😠 liter kávy vo mne a nič, do rána ma rozpučí 😕 😨

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no ani neviem, pijem ich kratko, ale nie som tak hladna, po takej polhodke ked ho vypijem, ma hlad prejde

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no teda, si sa narvala riadne, co:?

perla200
20. feb 2011

@ingridka22 a TO TERAZ ides pit kafe? to kedy zaspís???? no ja zajtra si dam niečo syrové lebo mäso u mna rovná sa rýchlo dat si sladké a od zajtra musím už fakt vydržat niečo lebo to čo som robila dnes to bola katastrofa.... normalne mi je zo seba zle....

kubkovka
20. feb 2011

@perla200 no v prvom rade sa treba tesit na to, co si varis a planovat den dopredu.........a skus vo vitaminaky vypadnut z domu ak sa da

perla200
20. feb 2011

@kubkovka hej ved ano....ale nejako som upadala ale už mam zase silu a chuť bojovat.....

kubkovka
20. feb 2011

@perla200 no to aj ja som mala, ale ja to nevzdam........a to vsade citam a pocuvam, ze taketo diety nezaberaju a podobne, ale ked niekde precitam dietu, tak jasne, ze delia.......aj v casopisoch, nazvu to neviem ako, a daju obed ryba a zelenina, vecera zeleninove rizoto.........potrebujem vela sil nenazrat sa, potom kuknem na nejaku svoju tucnu foto a prejde ma chut

ingridka22
20. feb 2011

@perla200, ja môžem piť kávu aj tesne pred spaním, mne nejako nič nerobí 😲 ja mám skôr nižší tlak, takže mňa káva nejako nepreberá, len mi veľmi chutí, mám ju rada 😵 ale na ten hajzel sa neviem dostať 😠 kedysi, keď som fajčila, bola káva, ciga a posed na wc 😔 teraz káva, kapusta a ...nič 😨 zajtra plánujem buď cottage cheese alebo tvaroh a večer jogurt, alebo radšej dva? 😕 ale vlastne aj kura s kapustou máme... no ja neviem, na čo budem mať zajtra chuť 😖 @kubkovka, som plná, to ovocie večer asi nie je dobrý nápad 😖 😨

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no teda, to ovocie na noc neodporucaju..........rano napis, ze preco........

ingridka22
20. feb 2011

@kubkovka, moje nervy, a teraz na mňa vyletel syn, že ovocie (teda cukry) mám jesť ráno, že večer už nie 😠 mne sa niečo do rána stane? či čo bude so mnou? priberiem? 😀 😨 😀 pomoooc, načo som to ovocie jedla 😢 🙄

perla200
20. feb 2011

@kubkovka jasnéééé nevzdavam to čo si ani za nič na svete....a dakujem ste super babenky 😝

perla200
20. feb 2011

@ingridka22 podla mna je iné ked jes normalne a večer ovocie ako ked mas ovocný den....

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no praveze neviem, iba som to dost casto pocula a citala, ale uz som zabudla dovod........
@perla200 no skoda, ze nie si blizsie, by sme na vitaminaky chodili na dlhocizne prechadzky

ingridka22
20. feb 2011

@perla200, tú ovocnú večeru som si mohla odpustiť, aj v knihe píšu, že čím menej zjete, tým viac schudnete 😖 a preto ja málo chudnem, lebo veľa jem, aj keď dovoleného... 😕 tak od zajtra už prísnejšie... 😉

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no to ja si hovorim stale a prd, ale zas ked sa to tak vezme, mozno aj menej jem.....lebo ja sa citim doslova nazrata, ale ked sa spatne pozriem, vela toho nezjem, oproti tomu, ked som zacinala....

ingridka22
20. feb 2011

@kubkovka, ja zatiaľ viem, že jem menej pečiva, sladkostí a že nevyjedám pri telke tyčinky a čipsy a rôzne blbosti 😉 len ten žalúdok nech sa mi stiahne konečne, aby aj porcie boli menšie, lebo ja sa zatiaľ napchám kvalitne 😔 ... podstatné je, že jeme viac ovocia a zeleniny, čiže budeme nielen štíhle, ale hlavne zdravé 😉

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no inak, ja som nikdy pri telke alebo vecer nevyzierala ani sladkosti ani slanosti........ale vela som jedla a nezdraveho jedla, teraz jem menej a zdraveho, ale tak nejako to nechce telo prijat 😒

ingridka22
20. feb 2011

@kubkovka, tak to si dobrá, ja som vždy niečo vyžierala.... sladké, potom slané, proste stále som niečo žula 😝 chce to proste čas 😉 telo musí uveriť tomu, že je to už navždy a že nejde len o chvíľkový rozmar 😵 a potom len začne púšťať kilá 😵 uvidíš 😉 u mňa to je tiež tak, prísnu životosprávu už musím dodržiavať stále 😎 snáď si zvyknem 😅 😕

kubkovka
20. feb 2011

@ingridka22 no mne to vcelku vyhovuje, uz sa tesim na leto

kubkovka
20. feb 2011

idem do postele, dobru noc

ingridka22
20. feb 2011

@kubkovka, dobrú 🙂 a pekné sny 😉