90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
22. feb 2011

@perla200 to mas pravdu....no mne chuti viac cesto ako masko 🙂 ci ryza,tak mne to moc nevadi

kubkovka
22. feb 2011

tak, kuchyna upratana........a teraz rychlo do postele, tak dobru noc a zajtra ranko sa asi uvidime tu

perla200
22. feb 2011

dobrú noc kubkovka.... skončí mastalír a padim aj ja🙂

katulik22
22. feb 2011

joj pojdem aj ja,som hladna....hruuuza

cumelila
23. feb 2011

Dobré ránko...nejak nemam času sa sem dostať ale poslušne hlásim že pomalinky sa mi to zas rozbehlo smerom nadol...baby nemáte nejaky tip na UH?ja som si včera v lidli nakúpila tie azijske rezance a vcera som si robila hneď aj jedny instatne hribove a su fakt super 🙂
@kubkovka ...a kde je ta tabulka s mierami?

mimika4408
23. feb 2011

dobre ranko dievcata, kde ste vsetky? 😖

suezana
23. feb 2011

Dobré ránko 🙂
.....hlásim 44.deň diéty a -8 kg 😵
8x som vyšla na váhu, zišla a znova 😕 😕 😕 😕 ja som tomu nemohla uveriť 😀 včera som sa dooooosť prehrešila, v noci salonky, delisa, poobede zákusky ☹ (krámy som dostala 😝 ) a napriek tomu 😕 😅 jupííííííííííííííííí 😎

mimika4408
23. feb 2011

@suezana huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

suezana
23. feb 2011

@mimika4408 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 už len 6 kg 😵

mimika4408
23. feb 2011

@suezana juuuuj , to zvladnes 😉 , ja este tak 12...

ingridka22
23. feb 2011

ahojte 🙂 @suezana, dievča, ako to ty robíš, že ti to tak krásne ide? 😀 super, blahoželám 😵 ja včera ukážkovo celý deň a v noci... 😔 pri telke som sa napchala hrozienkami a zostalo mi po nich blbo, tak som si dala pohár piva 😔 toto asi diéta nebola 😖 mala som ísť spať a nič takéto by sa nestalo 😠 tak dnešok dúfam nepokazím 😵 pekný deň

mimika4408
23. feb 2011

@ingridka22 ale ved pivo je chmel a to je rastlina 😉 a rastlina znamena vitamin 😀 😀 😀

cumelila
23. feb 2011

@suezana dakujem ale mne sa tam neda dostať 😕 .

suezana
23. feb 2011

@cumelila moment 😕

suezana
23. feb 2011

@cumelila odkedy držíš diétu? asi som sa pomýlila ...

ingridka22
23. feb 2011

@mimika4408, 4iže som mala v noci len vitamíny? 😀 😀 😀 nooo, tak to prežijem 😉 ale radšej si to už nezopakujem 🤐

cumelila
23. feb 2011

@suezana 10.1...tohto roku 😉 ..a ako pozeram tak ideme rovnako..ja som sa tiez ustalila teraz na -8kg 🙂

veronikale
23. feb 2011

dievčatá som nešťastná.... 😢 rano som sa vážila - ja viem že ešte som nemala, šak čo to tretí den... no ale moja zvedavosť zviťazila... čakala som dolu aspon nejakych tych 20 deka... a tá sprostá vaha mi ukazala plus 1,70 kila!!!!! tak som s nou behala po celom dome, raz na podlahu, raz na koberec, na lino... a v kuse ukazuje niečo iné /plus minus furt 2 kila/... tak ja neviem, asi ju vyhodim ☹

suezana
23. feb 2011

@ingridka22 ja neviem 😕 akože v nedeľu ovocko - dokonalé - dokonca sme boli na pizzu večer a nedala som si 😝
bielkoviny - kuracie pečienky+žemlička a na večer vývar s kur. mäskom, ktorý mi takmer nakomplet zjedla malá 😀 ma podporuje v chudnutí 😉 ale namiesto toho som potom v noci zjedla ja jej 4 kinderčokoládky 😅
...inak ale také prehrešky ako včera, som doteraz neurobila 😒 neberte si zo mňa príklad 😉

suezana
23. feb 2011

@veronikale na každej váhe je napísané: s presnosťou +-2 kg 😉 aspoň na tých, čo som ja videla. Netráp sa. Určite to pôjde dole.

suezana
23. feb 2011

@veronikale ty si mladučká, ty keď sa rozbehneš, tak to pôjde dole jedna radosť 😉 to mi ver, všetky nás nakoniec predbehneš - viem, o čom hovorím 😎

suezana
23. feb 2011

@cumelila jasné - pamätám, veď vodu sme mali spolu 🙂 no pre mňa je to 8. kilečko dnes neskutočné prekvapenie 😵 moja váha také niečo vôbec nenaznačovala 😀

veronikale
23. feb 2011

@suezana no tak to dúfam... lebo riadne ma to rozhodilo a nalomilo moju vôlu 😒 tak ja idem... mama ma poverila varením guľašu - ani nevie akú chybu spravila... 😠 majte sa, papa 😀

suezana
23. feb 2011

@veronikale držkaj sa, nedaj sa znechutiť 😉 a z gulášu sa najedz len z vône - dá sa to 😉 😎

veronikale
23. feb 2011

jasné, ani na neho nepozriem... dnes mam pizzu, guľaš nech sa strčí... 😀

mimika4408
23. feb 2011

@veronikale vyhod 😀 ! nepozeraj na vahu, aj ja som na zaciatku sa vazila po 2.dni a +1kg som mala 😠 ...a potom sa to po 6. pohlo dole hned 1,5kg!!!

mimika4408
23. feb 2011

@ingridka22 vidis, tak sme si to odôvodnili a zivot ide dalej 😉

cumelila
23. feb 2011

@suezana tak tak...aj ja som sa potešila lebo som si myslela,že po tych par prehreśkoch ma váha sklame ale prekvapila 😀 ...

mimika4408
23. feb 2011

zemiacky v supke uz tronia v rure 😉

suezana
23. feb 2011

@mimika4408 vyhoď 😀 😀 😀 😀 😀 milujem takýto pozitívny prístup k veci 😀
@veronikale kubkovka každej radí - váhu zanes susede a po vodovom dni choď na kávu a odváž sa 😉