90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka chvala bohu ze je zdravucky,to je najdolezitejsie....a co si mala,´ked onicom? ja mam zajtra ovocie

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 dnes mali byt UH, ale mala som cinu, boli sme na obede.........ale nejako som to ani nevladala, zjedla som trosku a teraz som dojedla zvysok, asi na nervy som potrebovala..........zajtra ovocie, tak budem len pit

katulik22
23. feb 2011

nevadi.....raz za cas si clovek moze dat ine....preco len pit?nepapas ovocie?ja som si nakupila pomarance,banany a jablcka 🙂 malemu ide vrchny zubok,uz to tam ma take zdurene....taky kopec 🙂 dufam,ze sa uz prereze.....a este pindurika pretahujeme,aby mu to nahadou v nemocnici nerobili nasilu......ale ide nam to celkom pekne.....len sa v noci dost v posteli magame,stale chce byt pri nas....rano mam strpnute ruky....on sa tak na mna naplichti,ze ja sa bojim aj poriadne zaspat,aby som mu neublizila

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no nam sa uz oba horne prerezali, tiez pipika stahujem, ale nejako sa mi nezda, ze by to slo.........preco pit? lebo ja ked zacnem prezuvat, zacnem zrat, ked len pijem dzusy a stavy, nie som hladna

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka a v nedelu sme pozvany na obed k nasim,brat ma zajtra meniny 🙂 a ja mam v nedelu uhlohydraty,takze som uz dohodnuta s mamkou,ze mi pripravi posuch 🙂

veronikale
23. feb 2011

nazdar baby... tak ja som mala mať na večeru kolačik, a poviem vám, bolo to riadne koláčisko!!! 😀 strepala som do seba vyše 200g tiramisu... teraz mam nervy na seba... no ale nevedela som prestať nejako :/ ale inak sa držim, na obed len taká minipizza... a okrem toho nič... myslím že moj problem nie je v tom, že neviem dodržať stanovené jedlá... problém je, že váhu tých jedál asi dosť prekračujem... hmmmmmmmmmm ☹

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no to sa mas, ja ked idem k nasim alebo k svokrovcom, mam iba to, co si donesiem a od svokry este komentare, ale mna nerozhodi

kubkovka
23. feb 2011

@veronikale uhadla si, to poznam, to som mala na zaciatku aj ja

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka jaj tak takze budes na dzusoch a kolko asi tak vypijes tych dzusov za den?chcela by som to na buduce aj ja vyskusat,ja zboznujem pomarancovy dzus......no ide to s pipikom tazsie,ale ked sa to pretahuje aj pri prebalovani aspon trosku a pak aj vo vode,tak to krasne povoli....aj nam to dlho neslo,len po kuskoch teraz behom dvoch tyzdnov nam to krasne dvakrat puklo a riadne to povolilo.....len mu to teraz natieram calciovou mastickou,bo jednu stranu ma cerstvu este taku dost cervenu

katulik22
23. feb 2011

@kubkovka jej moja svokru ja radsej ani nespominam,ja a svokra je ako leto a zima......my si vobec nerozumieme,my sa nemame radi......teraz v nedelu sme tam boli a to bol zazitok,keby mozem jednu jej strelim,nech sa mi ulavi :D zla zla zla zenska

katulik22
23. feb 2011

@veronikale nevadi casom budes mat mensie porcie,to si zvyknes a pojde to v pohode

mimika4408
23. feb 2011

@katulik22 nam pipika v novembri rezali 😢 ...boze baby ziadnej z vas neprajem prezit taky tyzden co sme mali my.....inak co sa tyka toho spania, moj maly od prveho dna co sa narodil vzdy travil cas so mnou a pri mne....v postielke spal (jedine cez den ) a aj to by som na jednej ruke spocitala....naposledy sme tu postielku aj vratili ved len zbytocne miesto zaberala v izbe 😉

mimika4408
23. feb 2011

@katulik22 :DDDD

veronikale
23. feb 2011

jaké ste zlaté... že to nevadí a tak... ale v skutočnosti to vadí, však? 😝 fakt sa musim krotít, bo potom moja snaha marna... 😒 ešte že zajtra ovocíčko, už tu mam hrozno, jablká, kukuricu... bude to ťažké, ale zvládnem to... ked viem že aj vy tym prechadzate 😎

katulik22
23. feb 2011

@mimika4408 fuha to muselo byt hrozne :( preto pretahujem a pretahujem,ale naststie sme uz skoro na konci,takze sa tesim,ze nam to robit nebudu,mamina je sestricka,upozornila ma na to,ze mu to mam zacat co najskor robit....esteze ju mam 🙂a nebala si sa,ze ho prilahnes,ked bol este taky malicky? moj uz teraz si vie vydobit miesto,tak ma bude s tymi malickymi nozickami kopat,az ma vysunie uplne na kraj a cele lehno je jeho.....a este si lazka aj krizom,alebo sa zase uplne plichti na mna a ja si ani kde ruky nemam dat 🙂

katulik22
23. feb 2011

@veronikale aj ja mam zajtra ovocie 🙂

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no ja dzusy a sladke velmi nemusim, preto ani ovocne dni nic pre mna..........takze mozno tak pohar dzusu, pijem vlakninu, vodu a nesladene caje a jasne, ze kavu

mimika4408
23. feb 2011

@katulik22 moj spava tak isto, zasadne krizom cez postel, takze v podstate si nevies lahnut ani na jednu a ani na druhu stranu a ani k noham lebo spi v strede 😉 a ked pride k nam este aj tatino tak zbohom...bezsenne noci ☹ . ja som nasej pediatricke stale hovorila , ze malemu sa neda vydiet zalud ale ona stale , ze to je cas, ze mu pipik podrastie a same sa to otvori...no ale v novembri sme boli na ockovani a zase som ju na to upozornila tak nam dala rovno papier na chirurgiu. v zivote som ho nepocula tak hystericky jacat!!!!!!doteraz mi robi cirkusi po kazdom kupani lebo nechce si dat ani chytit pipika(zasadne pisame po sediacky) a jeden znamy mi poradil vzdy mu vtlacit do tej dierky na kozicke najprv optalmo septonex mast , potom pomasirovat nech sa mu ta masticka dostane k zaladu a az potom mu to stiahnut...no ale cirkusuje jak divy (ale to ma uz psychicke)

kubkovka
23. feb 2011

@mimika4408 no moje obe deti spavali a spavaju same, ked som este kojila, tak sem tam maly pri mne zaspal, lebo som zaspala, ale inak len do postielky, nevyspala by som sa a aj jemu je tam lepsie

mimika4408
23. feb 2011

@kubkovka ja ta obdivujem...taka cokoladka ladove gastany mnaaaaam 😒

kubkovka
23. feb 2011

@katulik22 no ja mu to pretahujem, ale nie velmi, sa bojim, to mozem robit aj vo vode? ja vzdy ked prebalujem trosku popretahujem a po kupani

mimika4408
23. feb 2011

@kubkovka no ale moj sa budil az kym som ho neodstavila v 2,5roku aj 5x za noc...a kedze som na neho sama tak by som sa asi nikdy nevyspala a ja trpim na krize, tak to by bolo pre mna utrpenie, takze z vllastnej pohodlnosti 😉

kubkovka
23. feb 2011

@mimika4408 nemas co obdivovat, ja jednoducho nie som na sladke.........strasne som isla po sladkom na zaciatku tehotenstva s malym, to som kazdy den, ale nie cokoladu alebo keks, ale musel to byt zakusok alebo kolac

mimika4408
23. feb 2011

@kubkovka ja som pri malom vobec sladke nejedla, vtedy som bola na slane 😉

kubkovka
23. feb 2011

@mimika4408 no ja mam v postielke monitor dychu, uz pri malej som mala a stale mam panicku hrozu zo syndromu nahleho umrtia, normalne neviem, co by som robila, keby nemam monitor, asi by som nespavala, ja viem, ze ten strach je trosku chory, ale nepomozem si

kubkovka
23. feb 2011

@mimika4408 no to ja zas pri malej na varenej kukurici, to som jedla prve dva mesiace denne......nic ine mi neslo na chut.......tak som si aj myslela pri malom, ze to asi bude chlapec, uplne ine chute aj tehotenstvo

veronikale
23. feb 2011

@katulik22 tak si držme palce, hadam to zvladneme... 😉 a ty odkedy držiš dietu?

katulik22
23. feb 2011

@mimika4408 jezis hroza...ta doktorka co bola trafena,mala sa mu nato pozriet a nie,ze mu podrastie pipik.....joj nemam dakedy na tych doktorov slova.....len co musia a ostatne nech sa stane ako sa ma,alebo vypisu papier

mimika4408
23. feb 2011

@kubkovka mna tiez chytala vzdy taka panika a aj doteraz v noci casto kontrolujem ci dycha....

mimika4408
23. feb 2011

@katulik22 ved ano, to boli tie nove praktiky...nie, nie , nie...no a potom uz bolo chirurgicky 😠