90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katulik22
24. feb 2011

@veronikale ved to nezbadas hned 🙂 tak zajtra a po tomto nasom ovocnom dni urcite daco bude 🙂

katulik22
24. feb 2011

@veronikale boze moj brat je taky chudy,ze on moze spapat uplne vsetko a nepriberie ani deko......pohoda chipsy,cokolady,napolitanky,neskore vecere......a ma stale stihlu postavu a ani deko navyse

kubkovka
24. feb 2011

@veronikale no ved si uvar, je to hotove za 10 minut a dakujem, a prestan sa vazit.......vazne to nerob

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 no to je moj mm a aj najmladsi brat, nespravodlivost

veronikale
24. feb 2011

@kubkovka skusim dačo vyšpekulovať... a nebudem, akože sa Veronika volám 😎
@katulik22 moj brat bol tiež celu pubertu jak trieska, to len v poslednom čase sa vypasol... tak mu treba! 😀

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka fuha aj moj muz je stihly.....a este ma menej kil ako ja.....ja som dnes mala tych 79,8 a on 79,3 ......hamba mi 😀 ale on hrava aj futbal,teraz ma prestavku,no ale ako na nom sedia tie veci,tak mu zavidim

katulik22
24. feb 2011

@veronikale ze tak mu treba :D nech s tebou drzi dietku 😀 moj brat bol tucnucky,len ked sa narodil tak do troch rokov....teraz ma dvadsat a od troch rokov je ako lan :D

ingridka22
24. feb 2011

dievčatá, ja obedujem tie jabĺčka so škoricou, posypané orechmi... mňám 😵 a ja mám dve 50-kilové segry 😠 vyzerajú ako hlísty a ja ako opuchnutá jaternica ☹ to je aká spravodlivosť 😖 zjedia hocičo a spaľuje im tak, že v živote nedržali žiadnu diétu 🙄

mimika4408
24. feb 2011

@ingridka22 nahlavu a krk sa nemoze 😉 😉 😉

ingridka22
24. feb 2011

@mimika4408, nie? 😀 😀 😀 a ja že si dám pár elektrošokov, nech sa preberiem k životu 🙄 😎

ivella
24. feb 2011

ahojte,,tak ja som na zaciatku diety mala o necelych 23kil viac nez mm 😠 😠 😀
a to pri mne pribral za posledne roky tri kila..
ale ked skoncim,budeme mat rovnako 😀
az na to ze uz som neviem kolko krat dnes olizala parizsky krem,,nastastie torta natreta,nic neostalo 🤐
a mam dnes uh,,tak to uz mam obed aj veceru v jednom,uz len caje 😅

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 moj mm ma 70kg a ja 83

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 nespravodlive.....velmi nespravodlive.....tak ale zase ani prilis vychudnuta postava nie je nic moc.....no fakt oni mozu zjest vsetko a nemusia rozmyslat,ci si to daju teraz ci neskor,alebo ci nedajboze z toho priberu :( poznam.....ja idem teraz robit bratovi bryndzove halusky a to pred chvilou zbastil cely sacik chipsov :D

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka fiha ten je aky stihlunky .......jaj ti nasi muzi .....my im musime vyvarat a len ovoniavat,co oni spapaju 😀

nata_
24. feb 2011

@kubkovka ja som si myslela, ze kukurica je skrob, ci?....lebohned by som zjedla teraz celu konzervu 😀 😀

kubkovka
24. feb 2011

inak viete, ,co je sranda? mne sa vzdy pacili taky riadny chlapi, 190cm a 100 kilov, no moji frajeri boli take sliziky.... 😀 😀 😀

katulik22
24. feb 2011

@ivella jejda na tych chlapov sa to asi vobec nelepi 😀 vybera si to len nas zeny 🙂

ingridka22
24. feb 2011

@katulik22, vraj som im ešte v detstve kradla z tanierov a čakala som, kedy niečo nedojedia a už som po nich šrotovala... ako kontajner... a teraz sú ony chudé a ja 😝 😝 😝

kubkovka
24. feb 2011

@nata_ ale jasne, ze je.....ale ved ja ju tak nahanam po tej polievke, ved co som si tam mala dat? nic? to by ma nebavilo.....a v zelenine mrazenej je tiez a normalne to zjem, neriesim, ved to nie je na kila

kubkovka
24. feb 2011

@ingridka22 no esteze nemam sestry, to by ma riadne teda nasralo, ze ony chude bez roboty a ja taky hrosik

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka mne sa pacili stihli muzi....ale zase cierne vlasy a moj mm ma bledohnede vlasky :D ale aspon modre ocka 😀

katulik22
24. feb 2011

@ingridka22 ale to si bola dieta :D deti su take....no na koho sa to nema nalepit sa nenalepi a na koho ma,sa nalepi aj malo

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 ale ved co, pre nas su uz najkrajsi.......

katulik22
24. feb 2011

@nata_ mne sa zda ze kukurica je skrob teda mala by byt 🙂 aj hrach tusim

nata_
24. feb 2011

@kubkovka hej hej, normalne ju jedavame bud s cestovinou, syrom, ovsenymi vlockami, opecenym chlebikom, ryzou...nic z toho sa neda teraz 😒 ..opecena cibula zeby?? 😅 😅

katulik22
24. feb 2011

@kubkovka ved to je to uz jedno....hlavne nech to klape 😉

kubkovka
24. feb 2011

@nata_ nie, kukurica je uplne super.......... 😀 😀 😀

kubkovka
24. feb 2011

@katulik22 no to ano, neviem si inak predstavit mat za muza alkoholika, ziarlivca, despotu, nech by bol akokolvek krasny, no nie? skoda, ze to taki muzi nemaju napisane na cele

nata_
24. feb 2011

@kubkovka nooo my mame teraz s priatelom rovnaku vahu, len on ma o 20 centi viac 🙂))) ja mam tiez taku spajlicku doma, co nie a nie pribrat, jedol by vsetko ako kysela a nevie pribrat, on sa vazi rano vecer, ci dacopribudlo, ja ci daco zmizlo 😀 😀 dufam, ze nase deti budu mat jeho metabolizmus 😀 😀

ivella
24. feb 2011

tak ja mam 3 sestry,vsetky tenucke a total fesi kocky,akoze to si vybera frajerov len spomedzi zazobanych hokejistov a podnikatelov a tak..

@kubkovka aj mne sa taki isti chlapi pacia,ale mna si vyberali mali muzi,lebo ja malinka,tak aby boli ani vysoki 😀
nastastie mm ma o 30cm viac nez ja 😉
kukuricu neriesim,teda pokym to neni samotna konzerva...