Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
6. nov 2006

ahoj certica, no to si dobrá 😉 Ja som nespala celú noc, tak od rána nanič nálada a odrazilo sa to aj na jedálničku, ráno 2 brutal cesnakové topinky, desiata mandarinka, obed zelenina /udusená na cibule/, olovrant jablko a teraz večer tu popíjam to vínko, čo sa pri diete nesmie ale nemôžem si pomoct, cítim sa na prt, snaď ďalšie dni budú lepšie 😎
Inak ja mám problém s tým pitným režimom, zabúdam piť /vodu/, hehe 😀

certica
6. nov 2006

zas az tak naprd to nevidim, ked si odmyslime tie topinkace 😀 , ale zas cesnak je zdravy, no a v podstate aj trochu dobreho vinka nezaskodi. Vcelku si ma teraz inspirovala, nejake flase sa nam tu povaluju 😉

cat
6. nov 2006

no, ešte ťa tu budem navádzať na zlé chodníčky 😀 😀
oki, idem spať, aspoň kým malý spí ☹

certica
6. nov 2006

tak sladke snicky 😵

tilly
autor
6. nov 2006

juj, ja som bola cvičiť, no cítim sa ako nový človek, len som sa chcela pochváliť, utekám na desperate houswifes

verulka
6. nov 2006

Ja som dnes nevydrzala- boli sme na vecery akoze oslava muzikovych narodiek...Emjee, musim zacat tento tyzden, aby som to stihla do Vianoc 😀
Cat a preco mas depku? Na tu dieta nepomoze, skor to zhorsi...
Certica ja mam zepter kuchtu (dostala som od svokry pred rokmi na vianoce) a pomaly v nicom inom nevarim- len to tam hodim a vsetko je sup-sup hotove...
Ryzu namacam iba pre dietu inak nie. A s tym pitim- kedze sa telo odvodnuje, tak je clovek smadny ako kon...
Tie prve dni sa nechudne na tuku ale fakt len na tom odvodneni...Ak to niekedy absolvujem cele, popisem priebeh 😀
Tilly, zavidim ti, ja len dufam, ze sa konecne zmobilizujem aj ja..Baby, nechcete nektora z Petrzky sa pridat? A co ty Made, kasles na mna 😉 ?

certica
6. nov 2006

verulka, dobru ty to svokru maaas 🙂 , ved aj ja, len nie tak solventnu 😀 😀 😀 . Mne tu doma strasi aj stacionar, ale dnes som nanho ani len nemrkla, lebo som prisata na nete, jak taka pijavica 😵 . Idem trochu aj s muzickom slovko dve prehodit a trosku sa mu povenovat.
tak dobru nocku prajem

verulka
8. nov 2006

Certica, to mi kupila este v case, ked sme si osebe navzajom nemysleli nic pekne...Teraz sme v pohode a dostavam zvacsa servitky 😀 , ale vzdy lepsie dobry vztah ako drahe dary...
Inak dostala som virozu, prehanalo ma dost, tak som presla na inu dietu- banany, suchare a cierny caj. No dnes je to uz lepsie. Inak na vahe ziadny posun 😢
Cat ako- dietujes?

certica
8. nov 2006

verulka ahoj, na skok som zapla PC, lebo ideme s malym von, je dnes vcelku fajn, tak nech sa vybeha. moju vcerajsiu dietu narusil necakany prichod sestry s cerstvo napecenymi orechovymi kolacikmi, no tak neochutnaj 😀 , aj ked cez den som sa drzala. Chcela som sa akurat spytat Cat, kedy zacina s tou ryzovkou, pridala by som sa, ale myslim, ze ta skratena 5dnova verzia mi bohate postaci, ako sa poznam 😵 . Ja som s vynimkou tych 2 kolacov vcera na ovoci a kyslomliecnych produktikoch. Inak verulka, nemam dojem, ze by si potrebovala zhadzovat. A gratulujem k manzelikovi, ten moj je tiez super,vcera som na tu temu mala napisany prispevok a dost obsirny, len som akosi nebola prihlasena ☹ .

verulka
8. nov 2006

Certica, no dojem klame, alebo dokonale maskujem, ale dik 😎 Manzel je spokojny, skor mi v chudnuti brani 😝
Inak aj podla mna ta 5 dnova verzia staci. Ono sa to nezda, ale uz po 3 dni na ryzi sa oci krizia- dost nechutne, i ked naturalku strasne lubim, ale slanu
Jeej a este ma napadlo, ze pir varenej zelenine sa mozu pridat hriby Shitake(ci ako sa to pise)

certica
9. nov 2006

haloooo! chudnete tu este niekto alebo ma v tom nechate samucicku samuuu 😢 .
Verul, banany zabrali?

verulka
9. nov 2006

viroza je prec, al kilaziadne..Nevadi, bojujem dalej..Dnes si zacvicim, len zajtra ideme na oslavu, tak to musim nejako schopne ustat...A co ty, chudnes?

certica
9. nov 2006

asi takym stylom, ze jeden den ano, potom pol dna nie a pol dna hej 🙂 . Nejak sa neviem nastartovat. Chce to tak spravne sa na seba nasrrr..., ze a dost! S cvicenim je to tiez na striedacku, chyba tomu pravidelnost a dlhsia vydrz. Ja mam dnes pracovny den okrem toho, ze tu vypisujem 😵 . Kedysi sme este s kolegynou mavali ze ocistne piatky, to sme jedli len jablcka prip. ine ovocie a veeela pili. aspon to pitie mi teda zostalo. Kila sa ma tiez drzia ako kliestik. Ale v podstate som si povedala, ze sa nemienim vazit, ide mi skor o to, trochu sa precistit, nieco zhodit, zdravsie sa stravovat a vtrepat sa do riflikov (na tie som zatazena), ktore som pred pol rokom nemala problem obliect a teraz mi ich v skrini lezi tak 5 ks a ani jedny... 🙄

vilki
9. nov 2006

baby vam sa naozaj dari chudnut?ja uz treti den jem len ovocie, zeleninu, jogurty a tak no ale momentalne mam taku chut na cokoladu ze to neni mozne.a to mam doma velku studentsku pecat.ked sa do nej pustin neostane z nej ani omrvinka...

certica
9. nov 2006

praveze vobec, neviem cim to, ale nejak som sa rozozrala este v aprili po Velkej noci a neviem sa znormalizovat (zacala som uzivat v koncom marca HAK a potom som sa akosi rozkokosila, ale nemusi to mat suvis). V podstate 5 mesiacov po porode som mala o 4kg menej, nez pred otehotnenim a drzala som sa asi rok no a od toho aprila pekne pomaly priberam a priberam... 😢 S tou studentskou by som nemala problem ani ja

cat
9. nov 2006

čauko, čertica, ešte som s tou ryžou nezačala, tak začneme spolu? Čo tak od pondelka? Lebo ide víkend a to ja za seba neručím 😀

verulka
9. nov 2006

cat a staci vam na 20dnova kura? Ak ano , ja idem od pondelka do toho...

tilly
autor
9. nov 2006

ja sa budem cez víkend obžierať u našich, do toho som dostala krámy, takže teraz sa vážiť určite nebudem, ale vykompenzujem si to trošku lietaním po PK po obchodoch, dúfam, že mi tato žiča afto 😀

certica
10. nov 2006

ahojte, s tym pondelkom plne suhlasim. tiez mame cez vikend nejake navstevy a tak, budem piect, tak asi neodolam. Takze od pondelka sa pridavam k nam trpitelkam 😝 , ale zas sa aj vcelku tesim 😉

cat
10. nov 2006

ahojte verulka a certica, aj ja súhlasím, od Pondelka ideme nato, verulka, 20 dní je až moc, uvidíme ako nám to pôjde, ok?
Ja idem dnes na 18h na lymfodrenáž na Kramáre, v živote som to ešte neabsolvovala, tak..no nevimm 🤐

certica
10. nov 2006

cau cat - dobraa, tak nam potom zdelis sve dojmy a pojmy 😎 . Aj mne by sa zisla nejaka poriadna skraslovacia kura, len po prerabke bytu sa moc financne necitim najidealos 😒 Kazdopadne si to tam uzi cat 😵
Tiez tych 20 dni na ryzovom poli vidim kriticky, ale zas ked v tom nebudem sama. Idem sa cez vikend na to psychicky pripravit 🙂

cat
10. nov 2006

ja sa už nato psychicky pripravujem, dnes mám jablkový deň 😉 a dikk 😎

certica
10. nov 2006

Neblazni, ja peciem kolac dneska 🙄

cat
10. nov 2006

a moja mama práve spravila tie najúžasnejšie moravské buchty, tak nechodím do kuchyne aby som ich ani nevidela. Len ako nevnímať tú vôňu.. 😀

certica
10. nov 2006

Hmmm, tak tomu sa hovori charakter 😔 . Inac aj tych brumikov mame doma 🙂

cat
10. nov 2006

hehe, však sú dobrí? no, mňa straší tá stretávka pomaturitná. Všetky moje spolužiačky boli vždy stíhlunké krásky..nechcem tam byť za mašinu 😀

certica
10. nov 2006

Neboj, to aj ja mam vzdy take terminy...ze dovolenka pri mori, svadba a pod., ktore ma jedine motivuju nieco so sebou robit. Esteze sa vzdy nieco deje, len mam dojem, ze mi to momentalne nejak nepomaha. My mame s kolegovcami z prace 8.12. vianocnu veceru v Prahe a uz teraz sa desim, co na seba 😝 .
Co sa brumikov tyka, viac mi chutia ti medvedici - mliecny a coko /modry a hnedy obal/. Viki mal dokonca pred nedavnom obdobie, ze som mu musela na nete spustit stranku brumik. A tiez sa ide zadrhnut, aj ked ma to prilis netesi, lebo som si povodne povedala, ze do 2rokov nic sladke neuvidi, lebo dopadne jak ja - zavislak I.triedy 😀

cat
10. nov 2006

no, to ja mám podobného syna, asi bude na sladké ako ja i moj muž. Ale inak na neho budem ako pes, nijaké polotovary, McDonaldy a podobné s.ačky, ja keď vidím malé deti v takýchto zariadeniach, je mi do plaču..

certica
10. nov 2006

v tom uplne suhlasim. Ja v podstate nemam nejake ine neresti okrem toho sladkeho. Klobasky, hranolky, udene maso, salamy a podobne ja fakt nemusim.
Idem na ten kolacik, uz mam pripravene ingrediencie.Pa

kattum
10. nov 2006

baby, drzim palce, aj na ziadnu dietu nejdem, to viem, ze nezvladnem, no cvicim, v stredu aquaaerobic, vsetkoko ma boli... vcera normalny aerobic.... jaj ja budem krasna