Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
28. nov 2006

..certica...sladké snívanie../aj so mnou/ 😀

tilly
autor
28. nov 2006

no hello kočenky anorektičky 😉
tak ja som tu len na skok, tento týždeň z cvičenia zas nič nie je, v piatok mám skúšku, neviem kedy sa mám učiť, booože, zas tam pôjdem tupá ... ako vždy... ☹

viamka
28. nov 2006

tupa, ale v peknej sukni. vsetci to hovoria - neviem nezvladnem, neurobim a sup z jedna. drzim palceky.

expertka8
28. nov 2006

..skúška je odvodená od slova skúšať..takže vyskúšaš 😉

emjee
28. nov 2006

😀 no ja takym stylom skusam chudnut 😀 😝

expertka8
28. nov 2006

..emjee..nekecaj a nezavádzaj...héééj..niekde som čítala/..a rozprávková sci-fi knižka to nebola/..že sa Ti podarilo sxudnúť 🙂

tilly
autor
28. nov 2006

😀 viamka, ja fakt nie som ten typ, ja neviem, nezvládnem a občas vyjdem s trojkou, ale fakt len občas 😀

ex, no hej, veď s tým tam idem, je to predtermín, takže nemám čo stratiť, len ma to bude mrzieť a aj tak si to potlačím pred sebou, inak MILUJEM PREDTERMÍNY 😀 ale som tuším mimo chudnúcej témy 😀 takže, ak tú skúšku fakt urobím, tak sa pridám k ryžomučeniu aspoň na pár dní 😉

verulka
28. nov 2006

baby ste tu?
Ja tiez len na skok od ucenia a nikotynu 😒
Ex, mala si nejake narazky na blondyny? 😠 ako nieco sa ti nepaci, ci len zavidis 😀 😀 😀 😀
Snilko, teda, no vyzera to jasne, u mna je len to brucho a mierne krce 😝
ja som dala dole 1kg ale vyzeram akoby som dala 3 hore(ach ta mrcha nekonecna- nech uz dorazi a potom brusko trochu slasne)

verulka
28. nov 2006

tilly- vsak 3 je dobre- mne staci autogram v indexe- viac ma nezaujima
inak ryzovy chlebik je mnam-mna, aspon ma nuti pit, lebo inak sa moc lepi na podnebie

expertka8
28. nov 2006

..verulka..jasne že závidím...zajtra si to svoje červené háro zmením na blonďavú hrivu 😀 ..nex som ako pravá cica mica parádnica 😀
..mne váha zastala 😠 ..len dúfam..že sa nerozbehne zasa o mesiac??? 😠 ...do Vianoc xcem ešte čarovať s nejakými sympatickými číslami.. 😅

tilly
autor
28. nov 2006

jee, no za trojku ho vybozkávam, viac mi netreba 😀 nie som typ, čo sa naháňa za jednotkami, mám vždy tak jednu za rok 😀

verulka
28. nov 2006

neboj, vaha sa pohne- vsak tebe sa tu tusim dari najlepsie...Mne sa uz 4roky pohybuje v istom rozmedzi a neviem to prelomit. Avsak rok 2007sa blizi a ten sa mi vidi dobre- konecne bude povodna vaha...

fafa
28. nov 2006

Caute, baby hodte nejaky lahky recept na lahke jedlo pre celu rodinu...zajtra chcem ist cvicit...a nemam cas vyvarat...ale musim nakrmit celu rodinu...

verulka
28. nov 2006

hmmm, zeby rizoto alebo cestoviny napr. s tuniakom? Rychlo a dietnu polievku som sem uz pisala, ale nikomu sa nepozdavala- asi 😀

fafa
28. nov 2006

a co s tym tuniakom? ja viem len so smotanou 😒 ...suroviny su...a polievocka bola aka? zeleninka?

emjee
28. nov 2006

exp no ale odvtedy ubehol uz mesiac a stojim na jednom mieste 😠

fafa
28. nov 2006

Ja by som bola vdacna za statie na mieste, keby sa mi podarilo dat dole takych 5....

emjee
28. nov 2006

ja som si dnes prezerala moje studijne vysledky 😝 des a hruza 😀 ale hlavne, ze prechadzam

expertka8
28. nov 2006

...emjee..veď obdobný problém riešim aj ja teraz..do kelu...už iba -3kg dole...a hneď sa u mňa naštartuje ďalšia motivácia na zhadzovanie ďaľšej -10...Bože..prečo musí byť tehotná ženská zákonnite unikátny tuleň???? 😅

tilly
autor
28. nov 2006

tak ja som si istá, že sa mi nepodarí dosiahnuť môj cieľ ( do vianoc dať 7 kg dole... 😒

emjee
28. nov 2006

ja som este ani tehotna neni 😖
ale v piatok som sa v obchode narvala do 42 lyziarskej bundy a aj som ju v pohode zapla, co ma velmi tesi, lebo sportove oblecenie je velmi tazko zohnat vo vacsich velkostiach

emjee
28. nov 2006

tilly no 7 uz asi nestihas zdravym sposobom, ale nejake 2-3-4 este ano 😉

tilly
autor
28. nov 2006

emjee, tak ja sa za svoj index hanbím ako pes, ale čo, hlavne, že som sa dostala až sem a dúfam, že to dokopem aj k promócii, potom to už nikoho nebude zaujímať, no nie? 😉

emjee
28. nov 2006

prave surfujem po ponukach prace - neuveris, ale v rakusku sa velmi casto spominaju "vynikajuce studijne vysledky" - ja som rada, ze som niektore veci dokazala ako tak s odretymi usami preliezt 😅

verulka
28. nov 2006

fafa- uvaris kur.maso a kusok ryby v lsanej vode a ked je to makke, tak prihodis nahrubo postruhanu mrkvu a kalerab, prikryjes a nechas odstat(ostane to chrumkave), dochutit. Cestoviny s tuniakom(vo vl.stave): na lubovolne cestoviny vykydnes konzervu, pridas vswetku moznu surovu zeleninu(rajciny, papriky, por, uhorku...) a papate 😀
Ja si uz ciele- konkretne nedavam. Pre istotu...
Emjeee, ja ich nejako nekontrolujem, vsak kto kedy bude 😉
Ex, mozem sa ta opytat kolko mas kg (ak ti neva, mozes aj ip) lebo nemam predstavu, na fotke vyzerasv pohode a ty ze dalsich 10 dole...Spominala si, ze si vela pribrala pri tehu- aspon mysilm). KAzdopadne Baby, do bojaaaaa!

emjee
28. nov 2006

fafa ja som dnes mala cestoviny s hribovou omackou uncle bens - velmi dobre 😉 omacku staci len zohriat, naliat na cestoviny a zjest 😝 1 pohar staci pre 2-3 osoby

viamka
28. nov 2006

emjee, som rade ze sa drzis temi- ako my vsetky, ked som t videla na titulke, som sa zlakla, ze nas ids zamknut.

tilly, skusky co spravite alebo preleziete su vasim uspechom. nech si to kazdy skusi a o objektivite vieme svoje, takze aj s trojkou mozes byt chytrejsia ako niekto s jednotkou.

mam otazku kedy schudnem? 😀

emjee
28. nov 2006

viamka vies ake budem mat zajtra ip 😝 😀

schudnes ked to budes najmenej cakat 😉

viamka
28. nov 2006

verulka, tvoj optimizmus, to je nieco.

fafa tuniak na smotane mooooc kal. marinuj: oliv oil len tolko aby sa dal tuniak potriet, nie aby plaval, koren zel., struhana c. vino, hnedy c. 1PL! aone sol, a tazke koreniny. byliny podla chuti 24 hod pozorovat. a sup na pekac aj s marinadou.

expertka8
28. nov 2006

...baby..stresujte ma prosíííííím..počas stresu dokážem xudnúť priam zázračne 😀