Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
28. nov 2006

no povedz dietetickej panne, co je 90 dnova dieta

emjee
28. nov 2006

😀 dieteticka panna 😀 to sa len tak nevidi 😀
to je delena strava rozlozena na 90 dni - vzdy za sebou 1 den bielkovinovy, 1 den strukovinovy, 1 den sacharidovy, 1 den ovocny (raz za mesiac aj 1 den pitny) a zas odznovu - startuje to spalovanie

viamka
28. nov 2006

sex startuje spalovanie, a keby vacsinanesla spat, studovat a milovat, tak ti to tie anorekticky potvrdia. dik za info

tilly
autor
28. nov 2006

juuj, cicušky, nikde nič nie je, ☹ asi budem musieť začať zarábať... 😅 alebo zľaviť z nárokov 😒

viamka, ty dieteticka panna 😀

sex je výborná vec, len nie poloha na mrtvého brouka 😀

viamka
28. nov 2006

tilly, no fakt... nezaluj 😉

emjee
28. nov 2006

😀 ked drahy je v nocnej a nemam s kym 😖 😅

tilly
autor
28. nov 2006

emjee s nami 😀 😀 😀

emjee
28. nov 2006

s vami len chudnut 😉 😀

tilly
autor
28. nov 2006

ale veď on z tej nočnej príde... 😀

už mi šibe, idem sa radšej učiť, brúúú

emjee
28. nov 2006

tak uspesne tlacenie do hlavy 😉

verulka
29. nov 2006

Cafte, ja som vcera opat toho mopc neporiesila a tak som si dnes zohnala vycuc z knihy. Som nerozna, dnes mam 4 pohovory 😅
Prave som si zistila rozvrh cviceni tu v petrzke na strecnianskej a nab. tyzdem idem na ten spinning 😀 to bude morda, ale tesiiiim

ervotoc
29. nov 2006

no vcera som sa po sto rokoch vazila,mam o 7.80kg menej 😀 😀 😀
tak som zlupla 6 😲 😲 😝 😖 amor guliek

verulka
29. nov 2006

no teda ervotoc- gratulujem...a co si robila? chudnes este dalej, alebo si uz spokojna? 😉

ervotoc
29. nov 2006

ja spokojna nie som..to je daleky ciel 😀

verulka
29. nov 2006

ale kazdy uspech potesi a povzbudi...drzim palce

ervotoc
29. nov 2006

to hej 😉
a dakujem 😉

fafa
29. nov 2006

Verulka, len pre info...ta moja svagrina mi vcera pisala mail, ze ti mam odkazat, ze vo stvrtok bude zase cvicit ta baba, co ta demotivuje, lebo ona ma nejaky kongres...tak az o tyzden... 😉

verulka
29. nov 2006

o diky fafa, ja tento tyzden aj tak nemozem, musim sa ucit a kedze zaspavam aj bez cvicenia, neviem ako by to vyzeralo po nom 😀 😀 normalne sa na tu tvoju segru tesim 😎

fafa
29. nov 2006

to je svagrina... 😀 😀 ale inak je zlata, takze skoro ako segra...

expertka8
29. nov 2006

..dobrý deň vospolok 🙂
..upratané..ožehlené máme..Dajko mi "pomáhal" 🙂 ..takže na zadku som rozhodne nesedela..a to je základ 😀

..tak som rozmýšľala...baby..čo raňajkujete pri tej ryžovej diéte???..a vôbec celé menu počas dňa....napr. raňajky-ryžový nákyp....obed-rizoto...večera-ryžové guľky...a neskorá večera-ryžové xlebíky???? 😀

certica
29. nov 2006

expi, ja som dnes total bez nalady, len sa tak tvarim, ze nejaku mam...
Oprate mam tiez, zatial sa susi, ale vecer mozes prist ozehlit 😉 . Ja uz ryzu ignorujem, aspon pre dnesok. Mala som tusim jablko, vodu.
Inak vas samoska vsetky zdravim. verulka vela zdaru do mucenia-ucenia.
Idem sa hrat...

expertka8
29. nov 2006

..certica...na to..že si "bez" nálady..vyzeráš perfektne 😅
..buď si vstala ľavou nohou alebo zadkom hore...takže si si zacvičila hneď zrána..sa s tebou nehrám..zasa xceš byť lepšia.... 😝

ervotoc
29. nov 2006

😀

certica
29. nov 2006

exp, ma za tie roky nepoznas? 😉 😀

fafa
29. nov 2006

Baby, dnes tusim vsetky spalujeme zehlenim 😉 ...ja idem konecne pridat aj posilku...drzte palce, aby sa mi podarilo pozapinat spravne stroje-hlavne beziaci pas..z toho mam trochu horor...dufam, ze tam nenarobim predstavenie 😲

expertka8
29. nov 2006

...fafa...však tam bude nejaký tréner..nie???..takže trapas sa asi konať nebude... 😉

..certica..ty vieš neustále prekvapovať 😅

..ervotoc..dostala si IP???

ervotoc
29. nov 2006

poslala som ti ip 😀

fafa
29. nov 2006

ex...no neviem, ci s mojou francuzstinou sa odvazim ist za nejakym trenerom...no ale ja si "verim".. 😀

expertka8
29. nov 2006

..fafa...zahraj sa..že si nemá... 😅 ..zapoj..ruky..nohy..a večer nás pobavíš ako ste prekonali jazykovú bariéru... 😀

expertka8
29. nov 2006

..baby...ideme sa poskladať do prasiatka na operáciu??? 😅
http://www.studioyou.sk/tehonenstvo.htm