Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
29. nov 2006

expertka myslíš na moju 😀 😀

expertka8
29. nov 2006

...snilko...ty egoistka.. 😅 ...a co já...ptám se... 😀

certica
29. nov 2006

expis, ja som prekvapko samo o sebe 😉
Inak ma stves, ja ze nejaka dobr.nadacia vramci predvianocnej atmosky, ale kukam, ze nadaciu budeme potrebovat my 😀

expertka8
29. nov 2006

..certica..ja by som mala ísť prvá..bo zaxvíľu mám narodky...takže baby...číslo účtu je: 243658709/0200...každý príspevok poteší...ďakujem 😀 😀 😀

ervotoc
29. nov 2006

masová-ješ maso,bez vsetkeho,len zeleninu...tyzden-kazdy schudol,otec volakedy dávno 7kg...ryzova...mliečna..polievkova...delená..ked mas volu,disciplinku,,ide to..ked cviciš,nebude na tebe koža hompálať 😉
najlepsia otcova nedobrovolna dieta bola,ked mal zadrotovanu sánku mesiac...pri buračke...nuz 25kg zhodil....
vsetko sa mu postupne pri tychto dietkach vrátilo,,, 😀 😀 skor,či neskor...alebo ked prestal fajčiť,to nam kvasil pred očami 😀 😀
no posledne dva roky je štihly,
ale jedno je iste,geny neodžubeme ☹
tak ja sa schvalne snad za mesiac postavim na váhu,mozno za dva,,, 😀 a mozno si pojdem rovno mensie veci nakupiť 😀

verulka
29. nov 2006

ako vsak take ja nepotrebujem 😀 😀 😀
Ex, origos pri ryz. diete jes stale iba ryzu. Ja mam dnes rajciny a ryz. chlebikom. Neranajkujem- akosi nestiham, iba vypijem pol l vody a kavu. Ale zacinam jest okolo 9. nie je to ideal, ale inak sa mi nedari...
snilko, ty budes mat snad coskoro iny "roblem"s bruskom- este nic noveho?

expertka8
29. nov 2006

..ty kokso..za mesiac..25kg 😲 ...to sa dá????...to musí byť brútus voči telu...kde sa ja hrabem so svojím mesačným úbytkom -3kg??? 😅 😀

verulka
29. nov 2006

ex, ale to je extremna situacia...Mne by stacilo 5-7kg a koncim s touto temou 😀 ale to mi nehrozi, takze tu este budem oxidovat.
fafa tu posilku zavidim, mne to hrozi od januara 😉

expertka8
29. nov 2006

..verulka..ja netrpezlivý tvor som za každý extrém 😅

verulka
29. nov 2006

Ex, tak si zmen nick na extremku 😀 ale take chudnutie nie je ozajstne 😉 mne vsetci tvrdili ako brutal schudnem po mandliach a nic...
Zato cele leto na biku (predtym aj s prednou sedackou) sa podpisalo na mojich nohach skvele (pekne ich vytvarovalo), vrelo doporucujem 😎

certica
29. nov 2006

smola, ale my nemame muzsky metabolizmus a ked ma niekto 3kg nadvahu, nema sancu schudnut 25 a vyzerat normalne 😉
expi, tak ci tak, do skupiny netrpezlivych extremistiek ma mozes bez obav zaradit 😎

ervotoc
29. nov 2006

kupim si na vyplatu,niečo malé,niečo zvodne,niečo čačane,čo je dvojnasobne menšie než moja váha 😀 a na jar mi to bude ok 😉

snilko7
29. nov 2006

ervotoc skvely napad, ja ani nemusim nic kupovat, staci ked vytiahnem nieco co som nosila pred porodom 😉

ervotoc
29. nov 2006

to maš dobre,ja som ale pribrala uz pred otehotnením 😒 😉

snilko7
29. nov 2006

ja naštastie nie, bývala som u svokrovcov a vraj v strese sa nepriberá 😀

ervotoc
29. nov 2006

ako u koho...jeden v strese chudne,druhy pribera... 😉

fafa
29. nov 2006

...tak ex, vecer sa nepobavis, teda aspon na mne...prisiel mangel, ze ho priserne bolia krize, takze ide behat po dr....takze zase trcim doma s detmi... ☹ no snad mi to vyjde zajtra...neviete poradit nieco na tie krize? fakt vyzera biedne ten moj muz... 🙄

certica
29. nov 2006

fafa, poskakat 😀

expertka8
29. nov 2006

Strava
Nezabúdajte, že vplyv na vašu chrbticu má aj strava. Do tela musíte neustále dodávať látky, ktoré udržia vaše telo v dobrej kondícii. Strava bohatá na kolagén, zinok a vitamín C pomáha odstraňovať bolesti chrbta.

Vzdajte sa tukov a veľkého množstva bielkovým v strave, radšej jedzte celozrné produkty, ovocie, zeleninu a ryby.

http://www.gendzo.sk/gs/view.php?id=70&kat=12&s...
http://www.lady.sk/tlac.php?id=104

fafa
29. nov 2006

akoze mam po nom poskakat???? no to beriem... 😀 😀 😀 dnes ma uz trochu naserkal...takze to bude "riadne" liecenie...inak ex, toto ked mu precitam, tak mi zatrhne konika 😀 ...prave si vymenovala vsetko, co on nemusi...ale aj tak dik...ty ex...len kde vezmem australske pivo... 😲

expertka8
29. nov 2006

..padám babenky..smer..pre malú do školy 🙂 ..zatiaľ pááááá

certica
29. nov 2006

exp, ale to nebol az taky easy oriesok tentokrat,hmm? alebo si mala cik pauzu 😀

verulka
29. nov 2006

ex, to ako zvladas vsetko tak rychlo vyhladat 😕
baby, prave si sedim a mne na bruchu odstavaju gate 😀 konecne neprevisa brucho ale naopak...bud sa rifle necakane roztiahli alebo sa mi zmensilo brucho 😉 to asi tym vcerajsim parizskym salatom 😅

certica
29. nov 2006

verulka alebo Ti drahy kupil nove rifle 😀

fafa
29. nov 2006

Verulka, ty sedis a odstavaju ti rifle ?😲 ...este keby si lezala, to chapem...ale co potom robis v tejto teme?????

certica
29. nov 2006

doplnujuca otazka: odstavaju Ti fakt vpredu alebo vzdadu..?

fafa
29. nov 2006

no mne vzadu skoro vsetky... 😉 a na stehnach sa trhaju a hore previs na bruchu...takze mate dokonalu predstavu o mojej postave 😀

certica
29. nov 2006

fafa, ked si kupis o dve cisla mensie... 😀

certica
29. nov 2006

Ja osobne nemam specialne problem s bruchom, ja ked chudnem resp. priberam, tak absolutne vsade a pomerne rovnomerne. Jedine, co ma se..e, ze ked schudnem, doplatia na to aj moje kozy 😝