Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
7. dec 2006

...dala som si vanu...certica, sorry, ze neovladam tvoje miery, ale odpust, som tu za horami dolami, sama s dvoma divochmi, tak som rada, ked stiham zhruba byt v obraze 😀 😀 inak u nas dnes bol vys sy...bojim sa to napisat cele... 😝

certica
7. dec 2006

viamka, kludne okopci, inak neviem, ci si tu debatu citala celu, ale ja chodim naostro aj normal, nielen v noci 😕 Z toho mi vyplyva, ze skor čudnaaa...pre niekoho 😉

fafa
7. dec 2006

certica, si certica...no comment...

certica
7. dec 2006

fafa, v zime ked prituhuje neriskujem 😎

fafa
7. dec 2006

....este neprituhuje...aspon tu nie 😀 😀 a chudnes ako? na ostro? aby sme tu nemali emjee za chvilu...prevencia... 😀

viamka
7. dec 2006

certica, klidek, si videla na teme fajcenie aka tu vladne spontanna uprimnost. nechcem nikoho urazat, ani hadzat do jedneho vreca, tot hned nauvod oznamujem. na otro chodi vela bab a nejme tehu v stadiu ked ta uz tlacia aj vlastne myslienky, nie len pradl. o normalnom stave ani nehovorim....

certica
7. dec 2006

chudnem na necisto, t.j. stepujem na mieste - dva dni chudnem, treti to dobehnem....... 😀

viamka
7. dec 2006

fafa spining len na ostr, odporucaju aj lektori na prvych treningoch. 😅

viamka
7. dec 2006

fafa ja ani neviem, zozrala si to rafaelo?

certica
7. dec 2006

viamka, ja som pomerne kludna, len sem tam prilis moc otvorena

certica
7. dec 2006

jeehee, ze rafaelo... ktore - biele kokosove alebo hnede nugat/liesk.orech. Kaloricke jak hoviadko mimochodom, ja malinko radsej to druhe

fafa
7. dec 2006

co je to rafaelo hnede??? Viamka, ja uz ani neviem, ze take nieco bolo, ale trochu mi pomohli rodinny prislusnici....no ja spining nemusim....raz som na tom bola, a skoro som skolabovala, doslova, normalne musel cvicitel prerusit hodinu a venovat sa mne... 😒 inak ja sa tu javim ako take fajn poleno, vsak??? ale image je nanic... 😎

viamka
7. dec 2006

fafa poleno zrovna nie, pamatam si pasaze o pumpovani a latkych cinkach a inych veciach, v ktorych ta nemozeme tromfnut.

certica
7. dec 2006

fafa, vobec mi nepripadas ako poleno. Ja sa tesim na tie korcule, tento rok som bola len 3x!!!

fafa
7. dec 2006

ty si moje svedomie, aj zdvihnes aj dorazis.... 😀 😀 inak baby, potrebujem serioznu radu, ako stiahnut zaludok...dnes sa mi to takmer podarilo, chytali ma nejake crevne problemy, ale odisli... 😖

viamka
7. dec 2006

co tym chce basnik povedat: stiahnut zaludok?

babenky vyberte si temu alebo kde vas mam nahanat?

certica
7. dec 2006

viamka, pokial som postrehla, my nahaname Teba momentalne 😀

fafa
7. dec 2006

no ved nahananim sa chudne, nie? a stiahnut zaludok, aby sa do neho tolko nezmestilo 😀 😀

certica
7. dec 2006

ja som dnes hrala nahanacku aj s malym 🙂 . Osobne poznam na stiahnutie zaludka stresy, ale to neodporucam 😅

fafa
7. dec 2006

Stresy nie...to radsej vorvanica ☹

viamka
7. dec 2006

fafa, ex by ti povedala, ze cica nezer 😀

dufam, ze sa nezaujimas o invazivne metody!!!!!!!!!!! 😠

fafa voda pomoze: kazdu hodinu dva deci. ked vstanes, potom kazdu hod. a naposledy pred spanim. jedlo kazdu 2,5 hod a vtedy vynechavas vodu pred aj po jedle 30 min. zaludocne stavy sa nemaju riedit, potom sa strava rozklada v zaludku dlhsie, uvolnuje sa do criev pomalsie a travy sa v crevach, nie v zaludku. takto sa prirodzene predlzuje pocit nasytenia. a bonus info na zaver, cica nezer - to povodne nie je forik, to znamena, ze jedlo si danas do ust v malych davkach a dllllllho zujes. sliny, cica, su rovnako dolezite ako zal. stavy. co myslis, preco nie su aziati tucni? lebo palickami sa neda nahadzat jedlo do brucha ako lopatou!

fafa
7. dec 2006

Dik, skusim 😀 ... a este som sa chcela spytat, cim nahradim cottage syr, s tym sa mi super chudlo, to je take "hutne" 😝 ..ja potrebujem v ustach nieco citit...nedostat to tu....a ja chcem od pondelka ficat na plne obratky 😕

certica
7. dec 2006

viamka, ja som po porode (ale nie okamzite) fungovala asi rok na 6l vody denne, ovoci, jogurtoch, sem tam celozrnna zemla s nizkot.syrom a nejaka ta surova zelenina k tomu a piskotach ako najmenejkaloricka podoba sladkosti. No konec sveta. Neviem, ci som castejsie pila alebo sedela na WC. Mam dojem, ze som zo seba vyplavila nielen odpad, ale aj zvysky akych takych mineralov a vyz.latok 😅 .
teraz mi stacia 3l vody, ale som zacala zrat - hlavne sladke (cca pol roka)
Proste extremistka 😎

fafa
7. dec 2006

certica, klobuk dole...ja som ani 3l vody asi v zivote nevypila..teda za den...mam problem do seba dostat 1,5l...a to stale sedim na zachode....

viamka
7. dec 2006

fafa vsetko ti uverim, len ze vo fr. nedostat nejaky syr. ak by predsa, tak tvaroh. pozrem ti bielkovinove retazce ale az zajtra. sorry, sa mi nechce rozmyslat.

certica, na mna vela info, trochu to rozved. nerozumiem: vela vody som napisala, alebo inu blbost?

certica
7. dec 2006

viamka, napisala si to uplne lekarsky, odborne jak ma byt. Len som ti chcela priblizit moj sposob oklamania prazdneho zaludka, takze som to s tou vodou trochu prehnala 😉

viamka
7. dec 2006

no vidis, ako zrazu chapem. dakujem za kolektivnu trpezlivost........ 😅

cat
7. dec 2006

certica vraj anorektičky si na webstránkach radia piť 5-6 litrov vody na oklamanie žalúdka 😀 ale čítala som k tomu vyjadrenie doktora a že to už je naozaj nezdravé, presne že sa vyplavujú aj dôležité prvky.. ja mám problém s pitím, nasilu sa nútim a moc mi to nejde ☹ a dohadujem si s babulkou cvičenie v zoracentre, v živote som tam nebola a dúfam že tam nechodia priblblé barbinky typu aupark, bo taká spoločnosť nie je hodná mojej prítomnosti 😎

fafa
7. dec 2006

no s tvarohom tu vobec nepocitaj...horko tazko som nasla nieco s cim zlepim akoze tvarohove gulky, lebo deti to zboznuju...ale konecne som si nasla mrazenu zeleninku, ktora neobsahuje tu ich hnusnu fazulku, lebo to ja nemozem...a oni to pchaju fakt vsade... 🙄

certica
7. dec 2006

cat, ja som tiez v zivote nevypila ani 1,5l denne. To som sa k tomu dokopala kvoli tvorbe mlieka,ked som zacala mat problemy a zahnala som to aź do takeho extremu a potom aj pri tej akoze diete mi to pomohlo zrejme. Takze tak.
Inak anorekticky by som tvrdila, ze nevypiju ani len tu vodu 😉