Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
2. okt 2006

verka, zdanie klame, pri fotení vtiahmen pupok a potom vyfučím 😀 😀 inak diétujeme každá podla seba 😉

verka
2. okt 2006

ty drzka 😀 ja si od prichodu domov z nemocnice hovorim, ze uz musim zacat robit brusaky a furt sa nemozem k tomu dokopat.uz som aj muzovi povedala, nech ma vzdy donuti, ale on nic...radsej mi povie, aby som si oddychla

cat
2. okt 2006

aj môj 😀 ale dnes držím protestnú hladovku, len kávu a minerálku aby sa mi stiahol žalúdok po včerajších hodoch 😒 Ty máš len 2 mesačné miminko? Jeej, to je krásne, také malinké.. 🙂 🙂

verka
2. okt 2006

no veru len 2mesacne, vsak je aj v albumoch.Petrik.
no tebe sa da drzat hladovka, ked uz nekojis....aj si kojila?

cat
2. okt 2006

pozrela som si teraz fotos, krááásny 🙂 hej kojila som 3 mesiace štýlom odsávačka-flaša/inak sa nedalo/, no a po 3 mesiacoch s tým bol koniec začo vďačím opakovanému ťažkému zápalu prsníka a následnej strate mlieka 😢

zabinka
2. okt 2006

Caute baby, tak po dlhsej odmlke som tu znova. Ja totiz net doma nemam a minuly tyzden som bola od stredy s malym doma, lebo bol chory. 😢 Ale v stredu sa mi podarilo ist cvicit! 😲 Ked som sa doma chystala, tak mi muzicek povedal, ze ked cvicit, tak poriadne a poslal ma na bicykli (cca 6 km tam a 6 naspat). Ale zvladla som, aj ked na druhy den som mala svalovicu ako hrom. Ale uz som rozhodnuta, ze tento tyzden idem zas! Ak mi to vyda, tak aj v stredu, aj v piatok. Drzte sa babulky, ved raz to bude dobre!

davidko
2. okt 2006

ahojte, verka máš nádherného petríka 🙂

cat
2. okt 2006

čaute babulky, ako? dúfam že všetky teraz sedíte na bicykloch a šlapete či inak cvičíte, aj ja sa chystám, ale malý len pred chvílou zaspal. Tak som si dnes kúpila kostým na tie brušné tance a naši aj muž sa išli došťať od smiechu keď som vrtela riťou a malému sa páčili tie trblietky:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

v stredu začíname kurz, teším sa jak malé decko 😀 😀

madeleine
2. okt 2006

cat kokso a ty co ides chudnut? 😕 tie koralky? 😀

cat
2. okt 2006

made 😀 ako som už písala, zdanie klame 😎 na tej fotke som zamračená preto lebo od námahy som sa ani usmiať nevládala-ako som sťahovala brucho 😀 😀

madeleine
2. okt 2006

vieš ale že z brušných tancov sa bruško zaokrúhľuje? 😉 na bruško sú najlepšie polobrušáky a dvíhanie vystretých nôh... drina, ale ako jediná funguje... aspoň u mňa... 🙂

cat
2. okt 2006

ja viem, beriem to ako relax, budem chodiť s kamoškou, oddýchnem si od všetkého raz týždenne..brušákom sa nevyhnem aj keď ich z duše neznášam..

jasterica
2. okt 2006

Joooj,baby len nechudnite.Budte spokojne s tym,ake ste...Diety su nanic...Verte.

madeleine
2. okt 2006

cat, to je o inom... oddych potrebujeme... 😉

cat
2. okt 2006

jasterica ??

kattum
2. okt 2006

cat, vyzeras perfektne, kde mas to brucho??? Boze ta tvoja fotka ma motivuje, od zajtra nezeriem. Ja sa vobec nekontrolujem. Krasny kostim, to sa musim tvojim chlapom pacit.

tilly
autor
2. okt 2006

cat wow, teeeda, super 😀

verulka
3. okt 2006

cat, ja som ju nestihla kuknut, ale verim ostatnym babam...Ja som si kupila gate, kt. krasne zostihluju...Ja uz asi musim maskovat 😎 Vcera som bola u kadernicky, nech som teda aspon krajsia...U mna nic nove, je mi nejako divno-...Coskoro asi bude u nas opat lazaret (2deti a muz) no to si nesadnem... Ale ani nikam nevypadnem. No docitala som sa, ze vysavanie spaluje kalorie, tak poobede hodim v celom byte.
Drzte sa aj vy, i ked na vazenie sa teda ja osobne netesim...

cat
3. okt 2006

verulka, vymazala som lebo som si bola vedomá že som porušovala pravidlá keďže som bola na fotke len ja. 😀
Aj ja sa cítim na prt, nevládzem nosiť mladého pána ktorý má už 10 kg a potom nevládzem ani cvičiť a následne potom mám depku že mi nevychádza ani jedna činnosť čo si naplánujem 😢 a som ohučaná ako malý furt reve hneď ako ho položím ☹

tilly
autor
3. okt 2006

jaaaj, cítim svalovicúúú, určite sa blíži, ale teším sa, dobre som si zacvičila... dúfam, že zoženiem niekoho na štvrtok na opatrovanie, aby som mohla ísť zas, najlepšie bolo, že som došla domov a malý spal!!! no úžasné, musím chodiť častejšie, len mi to nevychádza, lebo štvrtok a piatok muž odchádza poobede preč...

verulka
4. okt 2006

No teeeeda, dobry link. Diky ervotoc, doma skusim a stopnem cas 😀
Tilly, no super, ze si bola cvicit...zavidim
Cat, moj najmladsi mi nejako nespi v noci, ma nocne mory, takze vstavam 3-4krat za noc. Unavena som ako kon...V noci, ked ma hystericky plac, musim ho nosit na rukach, ma 17kg..Je proste na prd obdobie a ja len cakam, kedy sa to zlepsi...

cat
4. okt 2006

No verulka, máš to tiež veselé.. my sme dnes v noci vstávali v 20 minútových intervaloch a len reval, reval..neviem ako pôjdem dnes večer tancovať ale chcem ísť..

verulka
4. okt 2006

isto chod, ak budes co i len chvilku vladat...uvolnis si hlavku, to velmi pomaha...Ja mam smolu, muz je chori, takze teraz sa staram o 4 deti 😅

cat
4. okt 2006

no super, muž je aj za 5 detí keď je chorý, aspoň ten môj určite 😀 stačí sopel a už umiera 😀 aj tvoj je taký?

verulka
4. okt 2006

No moj je pravy opak, tvari sa, ze nic, az kym fakt pomaly neodpadne. Ale ak to dospeje do tohoto stadia, tak potom si to vychutna. Lezi fakt bezvladny ale stale iba: Veroniiiiii.....
Vcera sa rozhodol upratovat, dokonca tepoval Ajke koberec. Pocas toho mu doslo fakt zle, siel na zachod, tam vracal a chcel ist dalej tepovat 😕 Musela som mu rozkazat, aby zalahol....V noci ale ani raz nevstal (ani sa mu nedidivm) tak to bolo cele na mne...

snilko7
4. okt 2006

cat tak s tým mužom a chorobou súhlasím. Aj môjmu stačí málo a už vyzerá jako by mal umrieť. Zato ja keď mám aj pomaly 40 teplotu, musím fičať ďalej...

renca3
4. okt 2006

Ja som prave po chorobe, zrejme viroza. Dva dni sa striedali triasky a teplota do 40. Teda nevladala som nic. Muz si zobral dovolenku. Ale ked to teraz chyti aj jeho, no amen tma. Zrejme to bude znasat o nieco horsie. 😒

renca3
4. okt 2006

Mimochodom prisla som o 1 kg, ale taketo chudnutie nestoji za to. Teraz sa to snazim dohnat, aby som neprisla o mlieko.

tilly
autor
4. okt 2006

ten môj je tiež opak, ten je až do odpadnutia, čakám, že ho raz klepne pepka... on môže byť úplne chorý, ale makať ide aj tak