Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vendynka
17. dec 2006

Verulka a kam chodis cvicit??? - mozem sa pridat - by som bola viac inspirovana 😵

viamka
17. dec 2006

certica, no pochval ma!!!!!!!!!!!!!!! a prehanaj!!! ako by povedala ex.... 😵

alebo si lizes rany z hraciek? moja moja

certica
17. dec 2006

viamka, z hraciek som dolizala, teraz lizem z inej temy 😀 . Kazdopadne vdaka za prejavenu sustrast 😔
no co take este o Tebe nebolo povedanee... 😕 sak sa pochval sama, budem tlieskat 😀

viamka
17. dec 2006

som myslela kolaciky nie mna.................. moja, ja asi nechcem vediet co lizes teraz. 😀 ale ved tebe drobcek este takto vecer nespava alebo sa mylim?

certica
17. dec 2006

s drobcekom som teraz umyvala zrkadlo a kupelku, spat pojde dufam do hodky 😅 a lizanie absolvovane vramci poobedn.spanku 🙂 .
Kolaciky som povedala, ze lepsie nez hobbies-nie su az take suche a vyraznejsie chutia 😎

certica
17. dec 2006

Nejaky nanuk by som si medzi nami vcelku aj lizla 😝

viamka
17. dec 2006

uz sa pomaly ale iste blizis do kategorie extra.............. este ked ma doucis ten strojopis............ 😉
si teras neliznem ani ten nanuk ☹ dnes ma od rana brutus boli hrdlo a len tot som bola chora a atb............. keby som mala mandle, tak poviem, ze ma bolia a mam anginu 😝

fafa
17. dec 2006

My dnes gastanujeme..ale len decentne...a atakuje ma tu ta moja 50kilova kamoska, robi nejake osie hniezda nepecene...no nebicko v papulke...to som este nejedla..su fakt super...

certica
17. dec 2006

viamka neboj, nanuk nemam. A to hrdlo - sa budes divit, ale ja veru praktizujem teoriu klin klinom...
fafa, nepecene osie ani hniezda nepoznam 😕

fafa
17. dec 2006

Viamka hovori ti nieco tatransky caj? vyzera to celkom dobry liek... 😀 😀

viamka
17. dec 2006

fafa jukni jej na prstiky nech vieme detailiky a hlavne zisti, z coho ma tych 50!!! 😀

tak co nvrhujes? ako vyklnim? nerad klínom!!! taka mudra som aj ja 😀 but mangel je out of me...........

fafa skotska uz bola vcera a caj to z asi nespasi, ale ak sa to zajtra este zhorsi .............. pockaj kym budem skemrat .................. aj caj mi bude dobry! 😝

certica
17. dec 2006

myslela som ten nanuk, nie mangela 😎 . Salviu nemas na "klokotanie"?

fafa, este uved vysku tej modelky

fafa
17. dec 2006

Viamka a poznas urazenu jesitnost??? zajtra spoznas 😀 😀

Modelka ma asi 163...ale je to zlata baba, ja ju tu pustam do eteru...len ona je z tych...napeciem, nech sa mangel tesi..a nemusi chutnat...ja neodolam a uz som tam... 😠

verulka
17. dec 2006

vendy, dam ti vediet, ja chodievam (teda teraz akosi menej) do pengymu na wolkrovu, ale chystam sa aj do otoh, co je blizko pri tebe pri bille...a bola som v studiu relax a tam sa este raz chystam (iba vdaka fafe 😉 )

tilly
autor
17. dec 2006

jaaaj, zas mi je veselo, som si zas dala varené vínko, ale z takého tatkovho domáceho vína, je to taký hlavobôl, či ako sa tomu nadáva... ble

hmmm také modelky sú na tom najlepšie, nechápem, ako môže odolať... ja by som nevedela...

viamka, skoré uzdravenie...

fafa
17. dec 2006

Verulka sorry, ale uz tam mas reklamu...tak rozmysli...ak nemas rada publicitu... 😕

certica
17. dec 2006

fafa - neplatena reklama? aj ja chcem 😀 😎

verulka
17. dec 2006

nechapem- aku reklamu? Ze ta co sa stazovala 😕 ak ano, tak to je pohodka..

viamka
17. dec 2006

ja uz len prezivam, o zdravi ani reci, kym zas nebude 35°C a viac....... 😎
prave sa mi prostedny dogrcal............ sa obesim, fakt! 😝

fafa
17. dec 2006

no jasne...som povedala, ze sa ma svagrina snazit, lebo tam pride znama...tak hned zistovala vo fitku kto mozes byt...ale nic nezistila, verulka tam nemala rezervacku 😀 😀 ona tu so mnou trochu konikovala 😉 ...

tilly
autor
17. dec 2006

čo sa stalo? aký škandálik? ja umriem od zvedavostíííí 😀

viamka, to je mi ľúto, hmmm dajte sa skoro dokopy, nech máte pekné vianoce

certica
17. dec 2006

viamka, moj grcal vcera vecer 😖 a bol den predtym+noc u nasich, tak som ich chcela zas obvinit, ale tvrdili mi, ze praveze skoro nic nejedol, az sa divili na to, ako ho poznaju 😒 . Dnes uz nastastie dobre, sice skoro nic nejedol, inak je normalny vo svojom tradicnom zivle...

verulka
17. dec 2006

nic tily, ja som len opisoval, ze som mala velmi zaoblenu cvicitelku a mne to "trosku" vadilo, nebolo to moc motivujuce a ani cely pribeh cvicenia sa mi nepacil- bol taky moc hopkavy 😀 ja som tam bola len raz a chcem im dat este sancu 😀 😀 tak,toto je v poho, prihlasim sa ako amelia 😀 😀

tilly
autor
17. dec 2006

jáááj, no inak fakt tie zaoblené cvičiteľky, ja nechápem, u nás je tiež taká, pritom cvičí každý každučký deň...

viamka
17. dec 2006

tilly dakujem, nech ta boh vypocuje.

certica, mas stastie, ze o preslo len tak - jednodnovo... vo stvrtok najmensi ani kvapku vody v sebe neudrzal. vsetko islo von a nas dotore mu po obede dal inj., lebo ma malo kg a cipok sa nedal pouzit. vraj to zvycajne pokracuje hnackami! 😖 au. malinky ztial nema, tak asi nedostane.
teraz sa tesim aky priebeh to bude mat u prostredneho - jeho zdravie j horor!
a ako to prezije najstarsi ☹

fafa, zajtra, zajtra..................... budem cajikovat...........

certica
17. dec 2006

viamka tak sa drzte 🙂 , myslim na vas

verulka
17. dec 2006

viamka, velmi drzim palce...nech to mate co narychlejsie za sebou..Fafa, ty si spominala tatransky caj? Tak to je podla mna 😝 😝 v pia to pili chalani u nasich ...
ja si tiez zajtra volam po vysledky a normalne sa mi nechce 😒
tilly, kebyze je ta cvicitelka len obla a dobre cvici, tak ani neceknem (mne hlavne nevyhovoval ten jej sposob) napr ani raz sa nezastavila na par sekund a nevyzvala, aby sme sa napili. Takze ja som musela prerusit a ist sa napit. tam kam chodievam, normalne cvicitelka vo vhodnu dobu zaveli- mars a baby napit sa...

viamka
17. dec 2006

verulka, napi sa vzdy, ked chces, ved to su len hlty a nie litre! asi fakt nejaka amaterka, podla toho co pises... aj keby sa jej ako nechcelo, zaklad sa musi vzdy dodrzat!

babenky ste vsetky zlate, ze drzite palecky a pod. priania. ludskej lahostajnosti si v poslednom case uzivam az moc... a ze sviatky pokoja a mieru, no ha!

viamka
17. dec 2006

tilly, ja poznam asi 4 exgymnastky a to by si prisahla na bibliu, ze chude nikdy neboli, ale je to naopak! no kategoria MŠ, 158 - 163/ 42 a teraz 75 a viac ! staci? kazda z nich cvici ako o zivot anetrese sa na nich okrm mihalnic fakt nic.

tilly
autor
17. dec 2006

verulka, tak to je fakt sila, jasné, že musí dávať pauzy na napitie, a práve vo vhodnú dobu, ona musí vedieť, kedy to uškodí a kedy to pomôže... hmmm ale možno natrafíš na lepšiu cvičiteľku nabudúce, či majú tam len jednu???

to zas tá naša je v tomto super, ale namakáme sa statne, preto nechápem, ako môže byť oblá, ona nie je ani pevná, že by bola svalnatá, ona má na bruchu normálne faldy 😲

viamka, držím palce, skoro sa uzdravte