Cambridge diéta

cica022
3. okt 2012

Ahojte má niektorá z Vás skúsenosti s dietou cambridge ? chcela by som ju vyskúšať

lucula73
26. apr 2019

@erikaireland
@erikaireland možeš mi prosím odfotiť čo máš?a kolko je cena?

erikaireland
27. apr 2019
slovan99
27. apr 2019

@erikaireland Ahoj aka je prosim Ta cena?

erikaireland
27. apr 2019

@slovan99 100€ za všetko + nový sejker zdarma

slovan99
27. apr 2019

@erikaireland Dakujem-pisem ip

bubuku
6. máj 2019

@erikaireland
@slovan99 mozem poprosit dievcata info, ake je v sejkoch a celkovo pouzite sladidlo?

sofi639
7. máj 2019

Ahojte. Je tu niekto, kto drzal viac krat tuto dietu? Ja som dnes zacala uplnou nahradou stravy. Pred dvoma rokmi som ju tiez drzala a pekne som schudla, len mam obavy ze druhy krat to uz nepojde tak dobre.. dakujem za kazdu odpoved

vamajka
7. máj 2019

@sofi639 a ked si pekne schudla naco ju ides drzat druhy krat? Ze by jojo efekt? Boze tolke peniaze investovane do nezmyslu a pritom staci zo stravy vylucit bielu muku a cukor ja som od novembra schudla 13kg a stravujem sa tak, ze to vydrzim dozivotne a ty kolko vydrzis s tou dietou? Prejdes na normalnu stravu a vsetko mas naspat + este niake kilecko navyse

sofi639
8. máj 2019

@vamajka ziadny jojo efekt. Drzala som si rovnaku vahu aj ked som zacala normalne jest, ale potom som otehotnela... teraz som po porode, a potrebujem zhodit kila, ktore mi zostali navyse. Ja nemam pevnu volu, a preto mi tato dieta plne vyhovuje, kedze sa chodim kazdy tyzden vazit pred chudzou osobou, ktora ma kontroluje. Staci takato odpoved?

kvetinka0099
8. máj 2019

@vamajka bola by som vdacna keby ste mi dala info ci ste aj cvicily a ci ste obmedzovaly stravu okrem cukru a muky.

vamajka
8. máj 2019

@kvetinka0099 nie necvicila som na cvicenie som bola odjakziva leniva. Zo stravy som vylucila prilohy(ryza, zemiaky, biele cestoviny) a nahradila som ich pohankou, bulgurom, quinovou, kuskusom, cestoviny z fazule, zo soje no kombinujem len so zeleninou a ked mam nieco masove tiez len so zeleninou. Milujem sladke takze si stale niecou peciem pouzivam ovsenne vlocky, kokosovu muku, pomlete mandle miesto cukru xylitol ovocie len doobeda velmi mi pomohli knihy Fit recepty vsetko varim a peciem z nich ich recepty najdes aj na nete. Najlepsie polievky uvarim zeleninu(brokolicu, bataty, cuketu cviklu, mrkvu...) pridam cerstvy zazvor a vymixujem s nizkotucnym syrokremom pridam mlete chili a rozne koreniny zeleninu nakombinujem ako nakupim tak rozne. Vsetko je to chutne a zdrave a este sa z toho aj chudne

kvetinka0099
8. máj 2019

@vamajka dakujem ti velmi pekne, predtim som mala 49kg a ked som otehotnela a porodila moja vaha 84 kg strasne by som chcela schudnut je to mu 5 rokov co mam tu vahu, na cvicenie som leniva mam tolko toho te nemala by som ani kedy a ked mam tak som unavená a nechce sa mi. 😂 Vyskúšam toto a ta kniha ako sa vola? Potrebovala by som recepty lebo nic ma nenapada zdrave variť😂

vamajka
9. máj 2019

@kvetinka0099 ja som chudla z vahy 79 kg a teraz mam 66,5 kg a to od novembra mam knihy Fit recepty1, 2 a 3 diel mrkni aj na stranku fit recepty.sk a uvidis ci ti budu vyhovovat mne vyhovuju maximalne

neznama159
20. máj 2019

Zdravím, mate niekto na predaj ?

misiacikm
20. máj 2019

@erikaireland dobry deň, mate este v ponuke cambrige? Prosila by som si iba sladke kokteily cca 10 ks.

katkaslovenka
26. okt 2019

Ahoj babenky. 31.10. idem na prvú kontrolu a chcem začať s dietou. Chcela som sa spýtať. Neni z nej jojo efekt? Žijem v ČR a tu to stojí na mesiac 6500kč. Sice si to možme dovoliť, ale aj tak peniažky nerastú na strome. Inak mám 104kg s výškou 170cm. Takže cielová rovinka je na 65kg. Hlavně sa strašne bojím ovisnutej kože,kedže sa dost rýchlo chudne. Mala ste stým niektorá problémy? Inak ospravedlňujem sa za pravopis ak je niekde chyba, ale po 14 rokoch písania v češtine človek trošku zblbne 😂

denisal666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mdicova
9. dec 2019

Dobry den prosim mate ešte koktaily.

mdicova
9. dec 2019

Kúpim aj koktaily

mdicova
9. dec 2019

Pardon aj smoothie

denisal666
9. dec 2019

@mdicova poslala som vám spravu

mdicova
9. dec 2019

@denisal666 super 👍

denisal666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mdicova
11. dec 2019

Ja by som vás poprosila všetky shaky aj smoothie,prosim kontaktujte ma

denisal666
11. dec 2019

@mdicova mate správu

katrina122
20. feb 2020

kúpim nutrifood koktaily

nyyka
23. apr 2020

Na baby ak by ste premýšľali nad touto diétou, ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti začala som na 78 skončila na 62 a stále samozrejme sa človek musí snažiť správane stravovať, ale ako nakopnutie je to podľa mňa veľmi dobrá cesta 🙂

nelisandhu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelisandhu
1. jún 2020

Ahojte 🙂
Ja tiez teraz beriem cambridge diet plán už 47 deň
A schudla som 12,3kg
Mala som.97 teraz mám 84,7 a idem na to až do augusta chcem mať 60 ..
Všetko sa dá keď sa chce !!!🙂🙂🙂🙂

nelisandhu
1. jún 2020

@cica022 ano práve to beriem 🙂