Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
3. máj 2013

@adamko05 Dobrra si ze si odolala.Ja musim teraz povinne sedet pri hokeji.Ani neviem kto hra.Moj stary je traktorista a ma zastavky na traktore.A syn je fanatik do sportu tak ja som teraz utlacana mensina.Keby som nebola taka unvena z roboty tak si idem zacvicit ale nehrozi.Aj zajtra pracujem tak ale len do druhej tak to este poobede nieco zacvicim. 🙂 i

radmilap
4. máj 2013

@mrka2 ahoj,no tak drzim palce,nech sme do leta krasne... 😀

mrka2
4. máj 2013

@radmilap joj,zhresila som dnes 😝 vlastne kazdy den zhresim. 😝 😝 😝 ale len malinko... 😅 ja uz mam kilo dole za 3 dni! nejako vela,nie? ale tak rada som ,radaaa 🙂

radmilap
4. máj 2013

@mrka2 ja som zatial dala 6 a sa z toho sa velmi tesim,...zajtra zivocisny den a strasne sa tesim,mam ich radsej ako rastlinne...

radmilap
4. máj 2013

inak tiez som chcela aspon 5,tak som spokojna,ale drzim dalej.. 😉

mrka2
4. máj 2013

@radmilap ja mam tiez radsej zivocichy, dnes som mala rastlinny,ale to katastrofa. sojove mlieko mam sice rada,ale na dnes hadam stacilo 😝 ale nasla som taku fajnu sojovu natierku u nas v Agro milk, vola sa ze tataracik,ci tak nejako a celkom sa dalo. normalne mi chutila s chlebom. ale pravdu povediac, chlieb mi nejako nechyba.. dnes som robila segedinsky a len som tak slintala. zajtra si uz daaam 🙂 bude lepsi,ked psotoji 😀 no parada.. 6 kilka kebyze dam dole,tak som ako lanka 😀 😀 😀

kajus73
5. máj 2013

Ahojte zase tu strasim tak skoro rano ale ideme na vyletik taky s nakupmi spojeny.Tak mam zajtra vazenie ale nejako citim ze tento tyzden asi nic zo mna nezliezlo. ☹ .Peknu nedelu vam prajem babule.A nech sme tensie ako tenke. 😀 .

cencula
5. máj 2013

ahojte babule drží niekto delenú stravu podla tejto tabulky? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=44844478...
dá sa robiť aj niečo sladké? lebo ja som taká sladká riťuša 🙂 . Dnes na ranajky som si dala mozarellu, šunku, paradajku, na obed bude segedín - ja mäso s kapustou, a potom neviem chceme ísť opekať tak si musím nabaliť vela vela zeleniny a vajec na tvrdo. Tie ktoré držíte delenú podla tejto tabulky, nechce sa vám dávať jedálničky? a ešte by som sa chcela opýtať, či je pravda, že ked sa začína s delenou stravou, takže by človek mal byť 10dní len na živočíšnej strane. Z delenej to ide doel ťažko, ja by som chcela dať dole nejakých 6kg ale ak viac tak budem len rada. Prajem pekný den

adamko05
5. máj 2013

@cencula ahoj..... no v podstate asi podľa nej, ale ja mám med neutrál 😀
a tiež som sladký typ.... dnes som ráno jedla Knackenbrot či ako sa to volá s rast. maslom a medom, teraz ku kave som mala koláčiky z ovsených vločiek (vložky, horozienka, oriešky, suš. slivky, sladené medom.... to som piekla už hádam aj pred dvoma týždnami, má to výdrž, ak sa to nepoje 😀 )... na obed budeme mať zemiakove placky plnené... rodinka masom, ja sojovým masom.. ale na večeru už chcem dať živočícha (šak po 3-4 h. sa už vraj môže)... tak asi mozarela+vajíčko na tvrdo.... ešte neviem, ako sa rozhodnem
na zajtra podobne, ráno zvolím rastlinky aj na obed... a potom už bielkoviny
a áno, vraj by sa malo 10-14 dní byť na bielkovine - živočíchoch.. ale ja to tak celé dni nevydržím, tak to takto skúšam kombinovať, uvidím, či nejaký efekt bude ale po 2-3 tyždnoch... cez týžden zvyčajne sa snažím bielkoviny, ale víkend sa mi hodia rastlinky 😉

adamko05
5. máj 2013

@cencula a "všetky" sme aké skromné, chcem schudnúť "len" 5-6 kg, ja tiež tak 😀

cencula
5. máj 2013

adamko05 no celkom skromné, len aby sme to dali dole, ja napr. podla tabulky tie koláčiky nemôžem lebo oriešky sú v živočíšnej strane a ovocie a s tým kombinovať nemôže ☹ ja držím tak že ked sa dám na živočíšny den, tak ho jem celý den, a potom na druhý den mám rastlinný, len teraz na začiatku sa budem snažiť vydržať aspon 4dni na živočíchoch, lebo neviem čo mi na to povedia obličky - predsa je to velká záťaž bielkovín na ne, ked ma začnú pobolievať prejdem na rastlinnú

adamko05
5. máj 2013

@cencula a oriešky nie sú neutrál?? no u ma sú 😀

cencula
5. máj 2013

ja mám delenú kde neutrálnu skupinu nepoznám držím túto http://www.facebook.com/photo.php?fbid=44844478...

adamko05
5. máj 2013

@cencula ja si myslím, že orechy sú neutrál už len preto, že napr. ten bielkovinový chlebík sa pečie z orieškov... to je taký chlieb k masku, syru,č o baby robievajú... neviem, si to tak podľa seba 😀

radmilap
5. máj 2013

@mrka2 no uz som sa chcela pytat,ze kde sa daju kupit nejake sojove natierky a do toho si to napisala,tak dik za tip,zajtra si pojdem na nakup.A kebyze dam dole este aspon 3,tak som uz hviezda,ale uz teraz sa citim super.Drzim palce...a peknu nedelu...

adamko05
5. máj 2013

@radmilap aj v Bille a Kauflande majú sojové nátierky

mrka2
5. máj 2013

@radmilap tak v nasom mini mestecku mame len agro, jednotu, cba a fresh a jedine v tom agre som videla. maju 3 druhy a nejaku sojovu salamu,ale ta je teda fuj 😝

adamko05
5. máj 2013

@mrka2 tuto majú mnamky veci... http://www.sojaprodukt.sk/ síce som sa tam ešte teraz nevybrala na nákup, ale pôjdem - jogurty, fota a aj tá saláma mne veľmi chutí....

radmilap
5. máj 2013

@adamko05 ale kde,ja som kaufland aj billu presla a nenasla som,hladala som pri klasickych natierkach,kde to mam najst?chystame sa vonku,tak by som si zasla nieco kupit...

kajus73
5. máj 2013

Ahojte,najlepsi vyber je podla mna v kauflande ale aj v bile je dobry vyber.Ale to zalezi aj od mesta.Minule som bola nieco vybavovat v Dunaskej Strede a koli tymto vyrobkom som isla do kauflandu a tam ziadny vyber.V bratisl. Kauflande vyber super.Len tam sa moc casto nedostanem.Alebo potom nejaka predajna zo zdravou vyzivou. 😉

adamko05
5. máj 2013

@radmilap u nás v Bille v chladiacom boxe kde aj syrové nátierky sú... aj tofa hned vedľa... aj tieto tofu natierky

kajus73
5. máj 2013

Mne sa zda ze orechy su neutral v kazdej DS.Ale mozno to tak neni.Neviem.Uz popisali tolko kombinacii ze clovek sa v tom uz nevyzna. 😉

radmilap
5. máj 2013

@adamko05 haoj,nasla som v kauflande,sojovu a este si predstav,ze som objavila aj zeleninovu natierku a ma zlozenie,ze sa moze v rastlinny den,papa

radmilap
5. máj 2013

@kajus73 aj ja mam orechy v neutralnej a ze sa mozu vsetky druhy okrem burskych orieskov.

kajus73
5. máj 2013

@radmilap Ano to je korinkova ze?,Ja orechy moc teda nejem.Najradsej mam cerstve vlasske orechy ked z njch treba supku dat dole tak tie mam rada.mnam.Ahojte. 😉

radmilap
5. máj 2013

@kajus73asi je to ona,ja tiez orechy nejem,takze mi je to jedno kde patria... 😀

clari
5. máj 2013

ja mam orechy pri ovoci 🙂 Tak sa delime aj pri deleni 🙂 Inak ja dnes uplny horor, ziadne delenie, megaoslava a megaprehresky, ale co uz, zajtra ficime znovu naplno 😎

kajus73
6. máj 2013

@clari aNevadi!!!Aj to obcas treba. 😝 😝

kajus73
6. máj 2013

Babule mam dole 60dkg za tyzden.Mohlo byt aj viac ale vzhladom na zopar radlerikov je to super tak sa tesim. 😀 😀 Ved je leto tak aspon nieco si doprajem.Tak idem do prace.Pekny pondelok 🙂

clari
6. máj 2013

@kajus73 ze radler,mnaaaam, ja som ho odkedy delim nemala, ale po vcerajsku musim byt poslusna 🙂