• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@pukica ze aka ftipna si ty :grinning: pri tych mini spankoch co mi mala dava na cvicenie ani nepomyslim :grinning:
24. feb 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury :grinning: ja toho nejak moc tiez nenaspim,casto sa budime,ale odkedy som sa premohla a dokopala k cviceniu,tak mam vacsiu vydrz cez den a nie som taka skapataaa :slight_smile:
24. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica tak nech ti to vydrzi, potom hod foto :slight_smile: ja by som radsej bicykel vytiahla miesto cvicenia
24. feb 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury hodim hodim ale az ked bude vidiet rozdiel cize minimum mesiac :slight_smile:
24. feb 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje ranajky :slight_smile:
25. feb 2014 o 08:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@haniar och keby take aj mne niekto pripraviiiil :_)

ja som dnes mala,cca 2,5dl cerstvo odstavenej grapefruitovej stavy,cestou do skolky s malou banan,potom cvicenie a po cviceni dalsi banan a ted kavicka :slight_smile:
25. feb 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak to skusím :D a v kauflande majú výbornú pomazánku z údeného tofu.Chutná super,je v sklíčku,až by ste to hladali,pri kytičkách super mňamka :slight_smile:
25. feb 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na obed brokolicova polievka so syrom
25. feb 2014 o 11:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A na veceru salat s kuracim maskom
25. feb 2014 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pukica co je to ?vdaka
25. feb 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata...delennu mam v malicku...drzala som ju pred 12r. A schudla som 18kg....vtedy som dodrziavala....cely den sacharidy a zelenina...alebo sacharidy a ovocko..alebo zelenina a bielkoviny....ako dodrziavate...zvazujem...rano sacharidy.....obed sacharidy.....vecer bielkoviny........alebo rano ovocie...obed zelenina a bielkovina...vecer bielkovina zelenina......no vtedy treba dodrziavat casovy rozdiel medzi jedlami 4h..
25. feb 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadyka ako sa presne vola ta pomazanka, kto to vyraba?
26. feb 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury juj,to sa ti pozriem,az ju pojdem kupit,neviem kto ju vyraba,ale dnes tam idem,tak pisnem info ;)
28. feb 2014 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamichloe ja delim na kyticky a zvieratka,nie na bielkoviny a sacharidy,ale uz som pocula aj o tejto variante,len netusim,ci by som si zvykla.Nemas najky graf tych skupin ,co ako delit?
28. feb 2014 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac je tu super ochota....stale sa bavite len medzi sebou....občas by ste mohli napisat aj novemu členovi v teme..ked sa nieco spýta.....dakujem....ako sa Vam dari...kolko ste už schudli??
28. feb 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadyka no u teba su kvetinky asi rastlinny a zvieratka bielkoviny..ja som to takto ešte nepočula ako si ty zvyknuta
28. feb 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamichloe och prepac ze som ti v momente neodpovedala,no nesedim tu cely den... foto co som pridala je pomazanka cibulova,akoby mast,je to z palmovehu tuku... a ak si si nevsimla bavime sa aj s inymi nie len medzi sebou,ale ako pisem,ensedim tu cele dni kedze mam domacnost na starosti a male deti...
28. feb 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamichloe ,no tiež som sa dočítala,že niekdy niektoré potraviny,ktoré sú normálne podla delenej stravy trebarz zvieratká,tak medzi sacharidami a bielkovinami boli pridané ako sacharidy,asi je to tiež podla toho,kto to píše,myslím tým,kto robí tie grafy.Od Chalúpky -toho trénera je to zas napísané inák,ale hlavné je,že nám pomáha ten náš graf :D .Ten odkaz,čo si dala je ozaj ako tie naše kytičky a zvieratká :wink: ,takže je to super :grinning: , a díky za odkaz.
2. mar 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury prepáč,že píšem až teraz,ale popravde ,nejako som zabudla,mali sme oslavu pre drobka a plný dom ľudí :wink: ,aj som zhrešila a dala si chlebíčky a tortu :unamused: .Pomazánka sa volá VEHA HIT Natierka a výrobca NOVOFRUCT.
2. mar 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadyka ok, mrknem ju, dikes :slight_smile: oslava bez torty nemoze byt! :slight_smile:
2. mar 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hanba mi,taká veľká,bo som si i dnes musela dať tej výbornej torty :sweat_smile: ,no zajtra si dám taký detox,že až a do toho dobrú hodku tréninku ,no ale raz do roka taká dobrota holky,to je dačo :grinning: .
3. mar 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, tak sa rada s vami podelim o skusenosti, mam 8 mesacneho syna a v den porodu som mala skoro 100kg :frowning2: dnes mam 68 a este 3kg a to je moj ciel. Ako? Rano biely jogurt a banan alebo ine ovocie, kazdy den hodinu cvicim, desiata sunka a paradajky, syr a zelenina, obed tycinka ktora mi plnohodnotne nahradza jedlo s velkym mnozstvom vody, olovrant acidko, zelenina, potom este jedno jablko od hladu a vecera maso a zelenina alebo salat, tofu prazenica.

Hlavne pevna vola a vydrzat a pekne to ide dolu :wink:
3. mar 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka116 co za tycinka na obed?
3. mar 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica no ako, furt cvicis?
5. mar 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nova kombinacia delennej stravy Vhttp://www.pluska.sk/zena/chudnutie/nova-delena-strava-takto-zhodite-kilo-tyzdenne.html
5. mar 2014 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe pekne "po lopate" vysvetlené. kilo týždenne by bolo super...
5. mar 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emita mne to tak islo dole...no to som bola o 12rokov mladsia:wink:
5. mar 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ano prosim pekne cviciiiim,sce s delenim je to horsie ale vaha sa mi pozdava a uz aj badam vysledy cvicenia... uz len vydrzat zvysnych 5tyzdnov...:slight_smile: a potom sa mozem pochvalit fotkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2014 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joooj babenky,našla som dalšiu dobrotku v kaufe :D ,výborná MEXICKÁ pomazánka,čisto rastlinná bez konzervantov.Výborná ,pikantná a je super jak s pečivkom,tak trebarz na špagetách :grinning: .Mám radost,lebo kytičky premňa predstavovali len samotné pečivo,ale teraz je to paráda a pochutnám si.
7. mar 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok