Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
19. mar 2012

@ywula a coze, mas novinky???

zabka88
19. mar 2012

@adamko05 to je dukanova dietka..
@ywula myslim že delenu môžeš v poho aj počas tehu aj keď dojčiš, lebo ješ vlastne všetko len v inych kombinaciach.. tutu dukanovu radšej v tehu ani počas dojčenia nie..

fleury
19. mar 2012

@ywula takze mozem gratulovat? 🙂 inak delena v tehu podla mna v poho..mne pride delena skor ako zivotny styl nez dieta..dieta je u mna jednostranne stravovanie a delena taka nie je

ywula
19. mar 2012

@fleury ale tak nechcem to zakríknuť...testy boli pozitívne....tak uvidíme....30. marca idem k lekárovi...ujuj...tak sa teším...ale aj bojím....dievčatá.... 😀

fleury
19. mar 2012

@ywula vsak ked si uz naznacila, treba sa aj pochvalit ne?! 😀 tak nech ide vsetko ako ma!gratulky!!

ninimini
19. mar 2012

@fleury nádhera gratulujem 😀

ninimini
19. mar 2012

@zabka88 ale ten cotty asi až v druhej fáze

ninimini
19. mar 2012

@ywula jéééj aj ja gratulujem super a neboj zvládneš to a delenka počas tehu kludne len nie tak natvrdo asi 😀 😀

viera22
19. mar 2012

@ywula babula a to tak to sa mám dozvedieť to keď si bola už u mňa si niečo také s kojením dvoch detí riešila čo....no veď počkaj ...... heh ale nie tak držím palčeky aby to bolo ok.....daj vedieť potom 🙂

viera22
19. mar 2012

babule tak ja som dnes robila pizzu bože neviem či som to neprehnala koľko som jej zjedla dajak mi ťažko ale začínam byť aj chorá a aj čaju každú pol hodinku pomali že nepijem tak kto vie z čoho mi je blbie.....inak je super pociť že človek upečie pizzu a ku tomu neporuší delenú paráda......🙂

fleury
19. mar 2012

@ninimini dik! este take 2 mesiace a zacnem pisat do temy chcem pribrat 😀 😀

fleury
19. mar 2012

@viera22 a aku pizzu si robila? ja dnes langose, ale teda zjedla som jeden a mala som dost 😝

viera22
19. mar 2012

@fleury rastlinkový deň mám ... tak klasika kysnuté cesto ale mliečko sojové a na vrch základ kečup olivový olej a korenie tymiá oregano bazalka a na to zeleninkaa moja slečna a manžel mali aj šunečku a syrík

viera22
19. mar 2012

@fleury tak ja som spravila tu pizzu na malý pekáč a polku mal mm a polku ja z malou a to som aj večer si dala čo nie je správne ale čo už no 😉

fleury
19. mar 2012

@viera22 joj, pizzu by som si dala aj ja 🙂

viera22
19. mar 2012

@fleury poslala by som ale nezvyšilo... 😒

fleury
19. mar 2012

@viera22 a zajtra co varis?

pukica
19. mar 2012

v prvom rade velke gratulko @ywula si sa nepochvalila ze ste vo faze snazenia 😝 takze tie predkramove žruty neboli predkramove 😉

sa hlasim po dost tazkom vikende,v piatok som dlllho do noci bojovala s tortou,ktora sic echutila ale az tak vabne nevyzerala 😀 v sobotu vypekanie,dieta s teplotou 😒 a dokoncovanie priprav na oslavu no nakoniec dopadla skveleeee az na pohadanie sa s bratrancom 😖 a tenkrat po prve som bola po vyse dvoch rokoch konecne vonku sa zabavit 🙂 aj ked som potom v nedelu trpela bo som to nevyspala ale aj tak 😉
takze z toho co pisem vychadza ze delenka sla bokom celyyyy vikend a bohu zial aj dnes,sice len pol dna ale aj tak 😒

idempokuk foto a hodim sem nejakeeee 🙂 viem ze sa to delenky netyka ale ak vam to teda nebude vadit,pochvalim sa,ak teda bude s cim 😀

viera22
19. mar 2012

zajtra by malo byť mäsko nejaké závitky ale ani za nič si neviem spomenúť na správny názov robia sa v alobale a do plátku mäsa sa robí nejaká zmes v štíle praženica so zeleninou presne upresnim zajtra keď chceš a prílohu ja zeleninku a vospolok zemiačiky.....a čo ty?....zatiaľ sa snažím netrápiť sa svojímy receptami ...vieš ja robím týždené nákupy tak si do predu na celý týždeň pripravým čo budem pre mm a dcérku variť a ja si to prspôsobím...zatiaľ sa to dá možno sa mi to tak zapáči že budem vedieť v tom pokračovať veeeeeľmi dlho

adamko05
19. mar 2012

ja tu čajíčkujem a pozerám, čo píšete...
uvažovala som, čo na večeru.. nakoniec nič 😝 , tak čaj s medom stačí.. mala som o 17tej jogurt a teda, ani nie som moc hladná, ale ráno isto budeeeem
na zajtra som si na ráno ku kávičke upiekla jablkovú štrudľu s orechami, prisladenú medom a na obed si dám fliačiky kapustné... a na olovrat netuším, asi káva s ničím 😀 a na večeru to vidím zajtra na zemiaky s cesnakom 😉
v stredu by som chcela tvarohové fašírky, no uvidím.. ale musím častejšie zaradovať "zvieratká", tak to vidím na tie

fleury
19. mar 2012

@pukica sem s fotkami, nech slintame! 😀

fleury
19. mar 2012

@viera22 ja este netusim, ale asi nejake cestoviny, uvidim na co bude zajtra chut 🙂

viera22
19. mar 2012

@fleury a s čím robíš cestoviny aby to nebolo suché vieš keď tam nie je omáčka alebo máš receptík na nejakú fajn omáčku

pukica
19. mar 2012

no fotiek nie je moc a ani moc podarene 😒 vidno ze som nefotila ja 😀 to male uskerene v brilach je moja mala milovana,taky divny ksycht co sfukuje sviecky na torte som ja 😀 a spolocnu foto aj s priatelom jaksik namemy ☹ bolo tam veeela rozruchu a diania ze sme ani nemali na rozume pozovanie 😀

fleury
19. mar 2012

@viera22 ja mam rada huby, takze hubove omacky su u nas casto. Dlhsiu dobu sa chystam aj na lasagne, tak mozno tento tyzden sa uz aj zrealizuju

fleury
19. mar 2012

@pukica super fotos! kde ste mali oslavu? a ten hafan je vas?

pukica
19. mar 2012

@fleury ono to bolo v klube dochodcov 🙂 kamos tam hrava dochodcom zabavu a vybavil nam plac 🙂 bo tolko ludi napratat do obyvacky dvojizbaku by bolo o drzku... a hafan je nas,vola sa Yeti 🙂

fleury
19. mar 2012

@pukica som mrkala, ze v byte to asi nebude 🙂 a kolko ludi ste mali?

pukica
19. mar 2012

@fleury 21 plus piati dosli na chvilu kuk 🙂

fleury
19. mar 2012

@pukica tak to je pekne cislo! 😎 ale co kukam fotky, tebe ani chudnut netreba 😅