Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...
fleury
3. apr 2012
@pukica jezis tak ty hadzes jedla, ze placky a zapecene sampinony, sa pristahujem k tebe asi 😃
pukica
3. apr 2012
@fleury pristahuuuj,pomkneme sa a navarime dobrotky co nam budu sediet 😉moc som zvedava inak na tie hribiky,to priatel vymyslel ze ste zapekane hriby no a ja som hned zacala kmitat zavitmi ze cim si ich naplnit,no a nejaky syrcek,salamka vajicko a taaaak,hrib je neutral,dobre viem?nie ze sa sknem a budem v pasci? :-o
fleury
3. apr 2012
@pukica ja viem tak, ze zelenina su huby =-) ja delim podla korinkovej a u nej su zelenina
fleury
3. apr 2012
@pukica ale v podstate je to to iste ako neutralna skupina, len s ovocim huby nemozes :-N
pukica
3. apr 2012
@fleury oukej,kujeeeem,neboj huby s ovocim sa nechystam jest 😃 to by mi ani neslo dokopy :-p inak je uplne uzasne takto vecer riesit jedlo,potom ze co som pazravaaaa :-N
fleury
3. apr 2012
@pukica 🙂 vsak som si hovorila, ze s ovocim si ich asi nedas 😃
pukica
3. apr 2012
@fleury si pis ze nie :-p ale ted si dam fajny spanok bruuu nocku a zajtra mozno zbehnem do lekarne,bo si mi dala chrobaka do hlavy,aj ked pochybujem...
fleury
3. apr 2012
@pukica bru a som zvedava s cim prides zajtra 😃 😉
fleury
4. apr 2012
@pukica toz ako? som same oko! 😃
pukica
4. apr 2012
@fleury no tak este sa nakukas 😃 musim docat kym mi mala vstane pak pojdeme na postu a skocim aj do lekarne,ale podla mna moc toho nenakukas :-p a ani ja 😃
idem si ja dat obedik,sampinoniny volajuuuu 🙂
fleury
4. apr 2012
@pukica 😃 bruu 🙂 ja som prave dopapa fliacky s kapustou
pukica
4. apr 2012
@fleury kujeeem,uz som po 🙂 pridavam foto na inspiraciu,ci provokaciu? 😃
fleury
4. apr 2012
@pukica pridem na veceru? 😃 :-N
pukica
4. apr 2012
@fleury dojdi este sa ti ujde 😉 aaale nemvoze dojst,ty mas dnes rastlinky :-p
fleury
4. apr 2012
@pukica to nevadi :-N ja udrziavam casovy odstup medzi jedlami, ale sem tam kombinujem aj rastlinky na obed a vecera zivocisna 🙂
pukica
4. apr 2012
@fleury to fakt?a odkial vies kolko ma byt odstup od jednotlivych skupin??
pukica
4. apr 2012
@fleury aaa este mi napadlo,som bohu zial len hnusne pazrava 😞 objavila sa len jedna ciarka... 😉
fleury
4. apr 2012
@pukica myslela som odstup medzi jedlami nie skupinami 🙂
fleury
4. apr 2012
@pukica nevadi, raz tam budu dve 😉
pukica
4. apr 2012
@fleury neva ze tam bola len jedna 😉 len som zkormutena ze sa neviem ovladat a furt chcem nieco zobat 😞 a najviac to co nemvozem...
fleury
4. apr 2012
@pukica tak chrumaj nejake oriesky, tie su netral 🙂 moj mm si vecer, ked chyti zravost da ryzovu veroniku 😃
fleury
5. apr 2012
ahojte, kde ste vsetky??!

ja som dnes po mesiaci a pol porusila delenu :-x a k langosu si dala syr 😃
fleury
5. apr 2012
@ninimini malej princezne gratulky k 4 rockom! x-)
ninimini
5. apr 2012
@fleury jéééj dakujeme velmi pekne už máme doma velkú slečnu🙂)
fleury
5. apr 2012
@ninimini aj ste uz oslavili ci cez vikend? 🙂
ninimini
6. apr 2012
@fleury no my sme oslávili s malou včera ale velká oslava ju čaká až 15 lebo teraz ideme k našim a tam bude oslavovat tiež tak bude mat osláv a osláv🙂)
ninimini
6. apr 2012
a vy ste kde všetky 🙂)
barracudablur
6. apr 2012
skúste tento - http://www.topdieta.sk diétny web na chudnutie 🙂
fleury
6. apr 2012
@ninimini tu som, funim este z vecere 😃 pukica ma zase navnadila na placky s kapustou :-N
pukica
6. apr 2012
@fleury :-p ja som sa dnes drzala a pak ame sa odicyklovali za kamosom co varil gulasik a podaval vinecko,no a odolaj :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli