Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
28. máj 2012

@fleury len či vydrží je to dost drsné.))) ja som dva týždne jedla všetko ale naozaj všetko čo sa dalo proste som už nemohla vidiet ani jogurt ani tvaroh

liat
28. máj 2012

@fleury ale ne, vykaslala som sa na to, radsej pojdem na to pomaly, ked som si precitala na to ohlasy ako ludia kolabovali, tak nie dik, ja potrebujem byt fit pre malu, a nestoji mi to za to aby som si ublizila, takze zostavam 🙂
takze pokracujeme, rano acidko, obed budu pecene kur.stehienka a vecera to iste

co vy??

fleury
28. máj 2012

@ninimini takze uz tu dietu nedrzis? 🙂

@liat mudro! 😉 ja este neviem co navarim, rano lietacky, teraz som prisla od zubarky a nemozem jest 😠 😀

liat
28. máj 2012

@fleury co je horsie? bolest alebo ze nemozes jest? 😀 s vahou strasne stojim, som z toho zufala. a strasne mi chyba sladke, co si davas?

yukki
28. máj 2012

Ja med...špaldové pukance v mede opražené, banány....zelený čaj-je síce horký, ale úprejde ma po ňom chuť na čokoľvek 😝

ninimini
28. máj 2012

@fleury ale držím

fleury
28. máj 2012

@liat nebolelo ma nic, ale ten hlad bol hrozny 😀 nakoniec som mala aj tak az veceru, tresku 🙂 ked mam chut na sladke dam si nejake sladke ovocie vacsinou, jablko, hrozno, hrusku alebo cheerios milujem..potom mam zas pre zmenu chut na slane 😀

liat
28. máj 2012

@fleury nie je ti zle ked si das samotnu tresku? ja milujem tresku. ja som dnes dala jahody zo zahradky, doslova som sa obzrala 😀

pukica
29. máj 2012

@fleury zdraviiim,mali sme dost divoky vikend tak to delenie nejak neslo 😒 ale tych 5 dni pekne poslusne 🙂
no vcera ani nie a dnes som sa tesila ze si robim delene ranajky plus obed a vsetko je ok,no ked som dojedla mi trklo ze sak ovocie s mliekom nemvozem ach a ja na ranajky ovocny-mliecny koktail a na obed budeme mat tekvicovy privarok mnaaaam 🙂
no fakt tu ubudaju baby,uz sme tu len my dve?a ja len kde tu...

pukica
29. máj 2012

jaj som si nevsimla ze uz je dalsia strana popisana 😀 beriem spät ze sme tu len dve xi

liat
29. máj 2012

@pukica to sa mi stalo skoro dnes rano. zahrada plna jahod a ja si nemozem urobit na ranajky koktejl 😠

fleury
29. máj 2012

@liat nie, dokonca zjem menej ako s rozkom 🤐

fleury
29. máj 2012

@pukica kazdopadne nas naratas na prstoch jednej ruky 😀 co si mam vysvetlit pod pojmom divoky vikend, len jedlo ci aj zbytok? 😅

liat
29. máj 2012

baby zajtra ma segra pozvala na lokse s makom. mozem ne? lebo straaasne lubim

fleury
30. máj 2012

@liat mozes, takze dobru chut! 😀

liat
30. máj 2012

@fleury boli vyyyyytecne 😀

fleury
30. máj 2012

@liat takze aj dupla bola? 😀

fleury
30. máj 2012

my dnes zeleninove fasirky so zemiakovou kasou

liat
30. máj 2012

@fleury jasne 😎 ako robis prosim ta tie zel.fasirky?

fleury
30. máj 2012

@liat zmiesam zeleninovu zmes so zltkom, struhankou al. ovsennymi vlockami, vytvarujem fasirky, obalim v struhanke a vyprazam 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fleury
31. máj 2012

@dominika1988 nemozes, lebo strukoviny su rastliny a tie sa s masom nesmu

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yukki
1. jún 2012

No ja mám písanú všetkú zeleninu okrem zemiakov a cukrovej kukurice v neutrálnej skupine, teda fazuľa s mäsom by mala byť podľa zásad.....zelenina sa môže kombinovať s bielkovinovou skupinou aj so sacharidovou, sacharidová skupina s bielkovinovou by sa nemala.

fleury
1. jún 2012

@yukki ty to mas moc volne pocuvaj 😀

fleury
1. jún 2012

u nas dnes fliacky s kapustou a normalne vaham ci vecer neurobim aj placky 😀 🙂

fleury
4. jún 2012

kde ste vsetky? 😕

jazminn
6. jún 2012

ahojte babenky, asi sa pridám. Už neviem, čo mám robiť. Snažila som sa držať dukanovú dietu, ale akosi mi to nejde...strašne mi chýba zelenina a ovocie...Ale ako pozerám, aj vy máte prestávku, napíšte ako ste pochudli, aby som mala niejakú stimuláciu...

fleury
6. jún 2012

@jazminn ahoj, no ja delim stale 😅 schudla som od februara 7-8 kil

yukki
6. jún 2012

@jazminn no ja zhruba tak isto, ale viac menej všetko za prvý mesiac-dva, potom sa váha ustálila, delím ďalej tiež, váha stojí ale to je v poriadku, štýl vyhovuje.