Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
6. máj 2013

Ako tiez nechapem preco som to vobec niekedy ochutnala.Bolo mi to treba?Nikdy som pivo nepila aj ked mi prisla chut na pohar piva tak som si nedala ze ved sa z toho pribera.Ak sa nieco oslavovalo tak som obrateny strik cucala.A potom to prislo.Ochutnala som radler a uplne som sa do neho zblaznila.Zboznujem ho. 😝 😝 😝

cencula
6. máj 2013

v sobotu ak bude teplo by som chcela grilovať, ale zeleninou a niečo lahké asi kuracinu, idem oslavovať narodky, nemáte nejaký dobrý osvedčený zeleninový šalát? a niečo na upečenie, či už slané alebo sladké, čo môžeme my delenky dakujem

radmilap
6. máj 2013

@cencula no ask drzis po dnoch tak by si nic nemala,ale ze su to narodky tak si dopraj.Jam som piekla tasticky z listkoveho cesta s dzemom a linecke kolaciky z celozrnej muky.pa

kajus73
7. máj 2013

@cencula No bud budes jest maso alebo kolace.Ja grilujem aj cukinu .Ale ked mas narodky tak to kludnu pomiesaj.A poktacujes dalsi den. 😀 Vsetko najlepsie! 🙂 😉

Utekam do roboty.Ahojte,pekny den.Zajtra volno!!! 😎

radmilap
7. máj 2013

caute baby,dnes R-celozrna bagetka+sojova natierka -MNAM
O-cestoviny+olivovobazalkove pesto+susene paradajky a stipka cesnaku-MNAM,MNAM
V-este uvidim,ale dufam,ze vymyslim nieco MNAM,MNAM,MNAM 😀
PRAJEM PEKNY ZVYSOK DNA.... 😉

adamko05
7. máj 2013

ahojte
ja ráno Cotagee a šunka, redklvička, paprika... desiata jogurt, obed masko s dusenou kyslou kapustou (akože segedín, mnam to bolo.... kapustu môžem..)... olovran jogurt (ale už 3 dni ma nahána mlsna pre ženské veci... ak som mala zas kusok čokolády 😠 😠 😠 😠 ) a teraz večer Cotage so šunkou zasa.... aaach

a zajtra neviem,asi si dám rastlinné doobedie a obed... teda ráno asi cnackenbrot s niečim... olovrant asi banán, či jablko, na obed uvažujem o kapustných fliačikoch.... olovrant uvidím... jogurt??? a večera niečo masové.... alebo vajíčka....

som dnes nejaká divná, bez nálady, aj som málo cvičila, fitko som nestihla ani dnes... (snad aspon vo štvrtok).. a doma som len tak lajt dnes pocvičila.... 😒

mrka2
7. máj 2013

baby, ako sa drzite? ja sa celkom drzim, az som prekvapena.. tolko laaakadiel mam okolo seba,ale drzim sa statocne 🙂 zajtra si dam asi rastlinny den,ale nejako ma nelaka. ja by bola najradsej stale na zivocichoch 🙂 ale tak treba aj zmenu 🙂

kajus73
8. máj 2013

Ahojte prave som prisla z pohotovosti.Nemam hlas mam horucku boli ked prehltam a kaslem.Tak som sa tesila ze si zacvicim dnes poriadne a cvicim v posteli. ☹ Tak sa silno liecim.Dal mi antib. Tak dufam ze to rychlo prejde.Mm uz vari slepaciu polievku. 😒 Pekny den.

mrka2
8. máj 2013

@kajus73 teraz sa hlavne uzdrav, potom pocvicis. kila ti pojdu dole teraz aj same,kedze si chora ☹ skore uzdravenie 😔

kajus73
9. máj 2013

@mrka2 Dakujem 🙂

cencula
9. máj 2013

ahojte držím sa fajn, včera aj dnes doobeda mám vajcia na tvrdo uvarené, šunka nakrájaná na kocky, cibula, zmiešala som to s cottage syrom a pretlačila som cesnak. Výborné a ešte som si do toho nakrájala čínsku kapustu, fakt je to dobré vyskúšajte.

dadulka20
9. máj 2013

ahojte ...baby striedate jeden den zivoc.a jeden den rastl.?ci ako?a zelenina a ovocie sa moze kombinovat lebo vsade inac pisu...som z toho jelen :D

kajus73
9. máj 2013

@dadulka20 Ahoj je uz viac druhov delenej stravy.Nastuduj si jednu a podla nej sa drz.Ovocie a zelenina by sa nemali miesat .Pri kazdej diete odporucaju aspon casovy odstup medzi zeleninou a ovocim.V delenej strave pri zivocisnom dni sa ovocie nema jest.Dni mozes striedat ako tebe vyhovuje.Vela uspechov 🙂

mrka2
9. máj 2013

@dadulka20 ja mam osobne radsej zivocisne dni,kedze ja mam rada mlieko, masko a suncicku a take 😀 chlieb, ryzu, zemiacky si viem odpustit,ale mavam niekedy aj take dni,ale po nich sa akosi necitim dobre, stale som hladna 😝 tak si dam radsej zivocichy - kus masa, zeleninu a v pohodke vydrzim. ale ako chces ty, mozes striedat a aj nemusis. ako ty chces. 🙂 ja viem tak,ze ovocie a zelenina by sa nemali spolu jest,ale tak napr. ja si davam ovocny jogurt,lebo biely mi nechuti 😝

dadulka20
9. máj 2013

@kajus73 ved prave ze co citam inac vsade pisu ...tak nastudujem jednu diik 🙂a este sa chcem opytat ako je to z neutralnou skupinou ?ta sa moze neobmedzene ?ďakujem

dadulka20
9. máj 2013

@mrka2 takze ako mi vyhovuje 🙂...super ďakujem za radu

kajus73
9. máj 2013

@dadulka20 to tiez zalezi od toho ktoru si vyberis.pri Korinkovej mas neutral ovocie zeleninu horcicu orechy a neviem co vsetko este.Ja drzim delenu podla Ursuly Summovej a ona ma v neutr. aj kyslomliecne vyrobky a tucne syry a pod.Tak urcite sa s tym neprepchavam.tak primerane.ale zeleninu mozes neobmedzene. 😝 🙂

dadulka20
9. máj 2013

@kajus73 ďakujem 🙂

dadulka20
10. máj 2013

@kajus73 nasla som doma knihu delenu stravu a je od Ursuly Summovej .tak tiez budem sa drzat tejto del.stravy 🙂

cencula
10. máj 2013

baby ja sa týžden držím, a váha nič, stojí mi váha. Však len po 2 týždnoch budú prvé výsledky? Dodajte mi motivácie, kedy a o kolko sa vám pohla váha. Viem, že mi to pôjde ťažko, kedže som prešla z dukanovej a furt niečo vymýšlam, ale aspon trocha motivácie

babatenko
10. máj 2013

Ahojte, ja držím delenú takým spôsobom, že nedelím dni na rastlinný a živočíšny, ale medzi jedlami si dávam 3 - 4 hodiny rozostup, cottage cheese a syr Kleopatra (má 13%tuku) mám v neutrálnych, snáď nie je dňa, kedy by som skutočne nezhrešila - kúskom sladkého, neoddelením ryže od pečeného kuriatka 😝 alebo sem-tam večer nealko pivom (ešte kojím), cvičenie mám kvôli chrbtici už vyše mesiaca úplne zakázané, no i tak mi za mesiac zišli takmer 4 kilá. A po jedle hodinu nepijem a kávu po jedle tiež až tak za 1,5 hodiny 🙂
mohlo by to takto pokračovať 😵

lienka1688
10. máj 2013

ahojte baby, neviete mi poradit kde mam zaradit soju, sojove maso a syr tofu. niekde ho radia do zivocisnej skupiny inde zasa do rastlinnej. dakujem

mrka2
10. máj 2013

@lienka1688 ja mam tofu a soju pri rastlinnych,lebo by som fakt uz nevedela,co jest,kebyze to mam pri zivocichoch. tak si natriem chleba so sojovou natierkou,alebo zalejem kavu a cerealie so sojovym mliekom 🙂

kajus73
10. máj 2013

@dadulka20 Uz ti odpiujem druhy krat ale som tukla nieco vedla a sa mi to zmazalo.Mna nahovorila kamoska na Summovu a vzdy som drzala Korinkovu ale ta Summova mi naozaj vyhovuje.Kamoska vzdy nahodi po zime a schudne co v zime nabrala.Aj mne to ide pomali dole ale aj cvicim.A Summova sa mi zda chutnejsia. 🙂 Summova ma aj vela clankov na internete tak si precitaj.Pekny vecer. 🙂

kajus73
10. máj 2013

@cencula No po dukanke fakt necakaj rychle vysledky,to musis vydrzat ale to sa pohne neboj. 😉

kajus73
10. máj 2013

@cencula Ty si mala aj ten neera detox potom dukanku tak skus vydrzat dlhsie pri jednom nech sa organizmus prisposobi.Ja som tiez vecna dietarka ale toto mi tusim ozaj sadlo a konecne nevymyslam diety.A ked vydrzis tak budu aj vysledky.Lebo bu bu bu ja som sa vecnym striedanim diet dopracovala k trojcifernej vahe.

Baby naozaj neexperimenujte a drzte sa jedne stravy ktora vam vyhovuje.Ja mam teraz nieco cez sto kg ale som mala aj145kg.A ozaj som to dosiahle dietami a naslednym jojo efektom.
Dobru noc vsetkym 🙂

cencula
11. máj 2013

kajus73 dakujem

kajus73
12. máj 2013

Ahojte co babule onemeli ste? 🤐 Ja sa dnes chystam cvicit po angine prvy krat.Este niesom uplne fit ale uz mi chyba cvicenie.V robote som bola uz vcera tak aj cvicit mozem.Ako sa Vam vsetkym dari?Piste! 🙂

adamko05
12. máj 2013

AHOJTE
ja dnes k obedu kuracie stehienko a zelerové hranolky.... 😝 😝 papina... začínám sa so zelerom viac a viac kamarátiť... čo je super... cez týždeň si asi urobím zlerové fašírky... (bud so syrom alebo s masom, na čo bude chuť)... a teraz idem dať kafe s mliečkom a asi si na olovrant dám tvaroh - s medom, škoricou a sušenými hrozienkami 😝 ... a na večeru cotage
ráno som mala rastlnky - kneckebrot a rast. maslo 😉

kajus73
12. máj 2013

@adamko05 Ahoj pocula som ze cu dobre zelerove hranolky. Ja som mala na obed zemiaky s bryndzou a olovrant jogurt.Vecera asi zeleninova polievka.No a teraz dopijem kavu a idem cvicit 😝 😅