Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
14. feb 2013

@ywula ja som ti zabudla odpisaat,ja som nabrala 4kilecka,vidno mi ich v tvari vrrrr,a mimco ma zatial nechava zatial "na pokoji" nekopka,aj ked drobny zblnk som uz citila ono si to necha na neskvor ked to budem citit uz poriadne,aby mi dalo zabrat 😀 ja by som sa tiez uz rada spacirovala s bruskom,no to sa musim zbavit kabata bo pod nim nic nevidno xi
Ale uz sa tesim aj na delenku,hlavne ked tu vidim tieto fajne receptiky ach netrap ma takto vecer siskamiiiii

lokalistin
15. feb 2013

@moischaaa no ja som myslela,ze napr.ja idem cely den rastlinno-zeleninovy,alebo zivocisno-zeleninovy,alebo si jedla mäso a za niekolko hodin uz aj zemiaky?30kg schudnut wow mne staci 10 a budem spokojna,ked k tomu trosku pocvicim budem hadam aj stastna
@ywula 😉

moischaaa
15. feb 2013

@lokalistin tak ja som jedla väčšinou tak ze som cez den jedla väčšinou sacharidy / teda zemiaky ryza cestoviny v kombinovanáso zeleninkou) na večeru vzdy len bielkoviny / syry,masko ,alebo zeleninove salaty/ vyhovuje mi to aj kvoli praci kedze som casto na sluzobkach vzdy som si vedela spravit kombinaciu,jedla som cca kazde 3 hodky s tym ze niekedy aj 4-5 h ked som nestihala , od kedy držís?

ywula
15. feb 2013

@pukica no to hej to vy to teraz skrývate pod kabátmi, ja som pri oboch bola jak hrošík v lete...🙂

lokalistin
15. feb 2013

@moischaaa dakujem,ja som zacala teraz v pondelok minuly tyzden som robila podla haya,ale to som furt nevedela co a ako.teraz mam tak,ze cely den taky alebo taky,lebo mi to je jednoduchsie na zapamätanie a riadenie sa

fleury
15. feb 2013

@pukica takze vyzeras ako skrecok? 😀

ywula
17. feb 2013

ahojte...juj dnes sa teším na chlebík veľmi veľmi...🙂...včera boli aj prehrešky, ale malé...konečne to vieš trošku obvládať....včera bol pstružíček so slaninkou....na maslo som hodila okoreneného pstruha, do vnútra som kus rasce prisypala, na vrch pásiky slaninky...dobrotka

yukki
17. feb 2013

@ywula dobrotka ale ta to dajak...málo, ne? šak to vyzerá akokeby ťa už vydra predbehla, ona necháva na brehu len hlavy.... 😝

ywula
17. feb 2013

@yukki no bolo málo...ale to som sa podelila s maminu...🙂....mala som v mrazáku už len jedného...🙂....tak musel stačiť...ale takto ho veru neni problém zjesť aj celého...fajny je so slaninkou...ODPORÚČAM

lokalistin
17. feb 2013

@ywula oj to ja teda nemusim taketo na tanieri aj s ocami 😝 ja radsej uz len file,kde nevidim hlavy.Teraz nemyslim file-zvysky ryby nejak polepene dokopy,ale normalne pekne file z ryby 😀

miska550
17. feb 2013

Ahojte,pridavam sa k vam ak mozem.potrebujem schudnut,lebo uz na seba nemozem pozerat.po porode som sa dostala na svoju povodnu vahu ale potom kila isli hore a ani neviem ako.som rada ze su tu aj ine mamicky ktore sa rozhodli pre delenu stravu.niektore zienky su fakt inspiraciou.

yukki
17. feb 2013

No, u nás dnes bol klasický taký nedeľný obed, polievka kuracia-to ja som si dala bez rezancov, a druhé jedlo pečené bravčové, zemiaky, kapusta-tak to som si dala bez zemiakov...no ale čo, keď som potom doma zjedla fajný piškótik so šľahačkou 😝 😝 😝 😝 a šak tiež už sa mi mlsanie skončí, od apríla..... 😅

fleury
17. feb 2013

@lokalistin oci na tanieri ani ja moc nemusim 😀

fleury
17. feb 2013

my sme mali vcera spenatove placky so zeleninovym salatom, dnes zapekane cestoviny, slusne som sa napraskala a hlavne chutne!

ywula
18. feb 2013

@yukki prečo od apríla???
baby...mne tie oči nevadia, mne za to zdá tak pekne naservírované...🙂....raz som videla nejaký dokufilm o tom ako sa ryby na filé chovajú, priam v bahne a mazľavine, potom som si kúpila pangasia a už som ho nemohla, v dôsledku toho, že som videla ten film, mi smrdel ako blato... 😖 ...a tak sa tej rybke pozriem na tanieri do očí a poviem bola si v bahne...a ona na mňa žmurkne....🙂....ryby to je taká zvláštna kategória, jedno filé si kupujem v neďalekom Poľsku, neviem čo je to za ryba, na obale ma napísane MIRUNA...a je perfiš....ja som si myslela že je to MRENA, ale rybár mi povedal, že mrenu by som nezjedla, že je to samá kosť, tak neviem

yukki
18. feb 2013

@ywula vtedy končím s chemoterapiami...a už to bude potom len na mne. tak aj stravu si sprísnim. teraz, keď mi občas aj viac dní po sebe býva na ho.no, tak si zase doprajem aspoň takú radosť že sem-tam tú sladkosť....

fleury
18. feb 2013

@ywula ja pangasia ani nepovazujem za rybu 😝

ywula
18. feb 2013

@yukki no to si aj ja hovorím, práve nám doniesli susedia koláče...mali 50 rokov od sobáša, tak som si dala...napriek dnešným živočíchom...🙂...to už by čo bol za život, ešte aj sladké si odopierať. na Facebooku sa ženské smejú že dokážu zjesť počas živočíchov aj celú tabuľu čokolády...
...každopádne veľmi veľmi držím palce yukki, nech je apríl raz dva tu a ty šťastná a v poriadku 😉 ...

yukki
18. feb 2013

@ywula vďaka! Šťastná to ja som, tak dúfam, že aj s chorobou sa nejako dohodnem.... 🙂 🙂 🙂
A ja mám pstruhy tu z jarku a z priehrady, ale keď to ja dajako...sa bars z toho neviem zasýtiť, keď to nesmiem s grulkamia chlebíkom...no. 😅

fleury
18. feb 2013

@yukki nech sa cim skor uzdravis, tfuj tfuj tfuj!!!

yukki
18. feb 2013

@fleury vďaka! a šak delenka...pomôže! 😉 😉 😉

jazminn
19. feb 2013

@yukki držím palce...

ywula
20. feb 2013

@miska550 ahoj, bola som ten istý prípad pri prvom dieťati...po pôrode som bola raz dva na pôvodnej váhe, ale výhovorky na to že dojčím ma dohnali za pár mesiacov na svoju PôRODNÚ VÁHU, ale smola už som nešla rodiť...🙂...teraz po druhej babule si to snažím udržať, dokonca už mám 4 kilčka menej ako na začiatku tehu...dúfam, že to pôjde, tak držím palce...ako som už písala, dojčím, malá je veľmi kľudnučká, vôbec jej delená neprekáža, pekne priberá...ty ešte dojčíš???

miska550
20. feb 2013

uz nedojcim.dojcila som asi len 2mesiace.ty si po tom prvom porode nakoniec schudla,alebo si zase otehotnela? Ja uz drzim asi treti tyzden delenu a nic.asi budem musiet zacat aj cvicit.aj ked tomu som sa chcela vyhnut.

miska550
20. feb 2013
moischaaa
20. feb 2013

baby nepridate nejake recepty ? dochadza mi fantazia 😔

fleury
21. feb 2013

@moischaaa http://www.receptar.sk/index.php?ID=6&SubID=2&r... pod tou sekciou delena strava mas kopec

ywula
21. feb 2013

@miska550 no po prvom som schudla 9 kilečiek /2 a pol mesiaca/ a zrazu som nemohla cítiť zeleninu, takže som vedela, že sa niečo deje...🙂...

ywula
21. feb 2013

@fleury supeeer....ďakujeme

ywula
21. feb 2013

...ja mám dnes slivkové knedle z LIDLU....vajce tam nepíšu...tak som si ich vzala...