Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
8. jan 2012

@romcag
@minuskad gratulujem ku krásnym ( -)-som na váhe ja sa vážim raž za mesiac tak u mna výsledok až 31.1 😀 a aj cm

rosa197
8. jan 2012

@romcag Dala som si kačičku, ale to bolo také mäsko, chudučké ..😀 a len samé som to jedla..bez prílohy 😀 le so zeleninkou 😀 Takže som sa snažila deliť 😀 A večer vááha...som zvedavá 😀
@moncikyta Aj ja mám taký...😀 takýto ... http://www.google.sk/imgres?q=stepper+tesco&um=... 😀 😀

ninimini
8. jan 2012

@rosa197 ja mám dnes rybku 😀

romcag
8. jan 2012

@moncikyta tak už je aj doma 😉 večer sa do toho pustím 🙂

romcag
8. jan 2012

@ninimini ďakujem a teším na tvoj výsledok 🙂 aj ja si cez týždeň rybku urobím, mňaaam, a zajtra kuriačko pečiem, samozrejme bez oleja a len mäsko s pŕs si dám so zeleninkou, vynahradím si dnešok.. tešíííím 🙂
@rosa197 ja som si dneska dala tie dva kúsky pizze, ufff.. a som dožratááááá.. nenormálne, mňam.. výborná bola, aj keď nechutila tak blažene ako kedysi, lebo som vedela, že zle robím 😒 dúfam, že sa to moc na váhe neukáža, inak si už nedoprajem, som si povedala, že v nedelu si sem - tam nejaký prehrešok doprajem.. dneska sme boli v tescu, tak aj mne mm kúpil ten stepper, presne ako si poslala link, tak večer sa do toho dám, aby som si pizzu nevyčítala, tak som z tesca prišla domov na peši, nešla som s mm a malou výťahom, ale schodmi, ešte aj s dvoma taškami, na 11te, norálne som sa zadýchala 🙂

moncikyta
8. jan 2012

@rosa197 no presne ten mam doma 🙂
@romcag tak super ze ti ho kupil 🙂 drzim palce aby ficala nebol v kute aaby to islo lahko dole 🙂 ja na nom cvicim vela 🙂 snazim sa 🙂 aby to islo dole 🙂

romcag
8. jan 2012

@moncikyta nooo akurát mi ho vybaluje, ma to už láka, tak reku nech mi to nachystá a idem na to, pôvodne som večer chcela, aaaaale, večer chcem hodiť dlhééé kúanie, taká očistná kúra bude vždy v nedelu som sa rohodla

jarka28
8. jan 2012

Ahojte,idem sa ja k vam pridat,pri tej mojej vyse a vahe - no katastrofa....rozhodla som sa ze idem do toho....precitala som si Vas tu a hadam ma prijmete medzi seba.... 🙂 🙂

romcag
8. jan 2012

@moncikyta počkaaaj, teda aby si si nemyslela, že sa budem kúpať či sprchovať, len vnedelu, inak sa sprchujem, ale v nedleu hodím dlllhu teplú vaňu, aby si telo oddychlo

romcag
8. jan 2012

@moncikyta tak prvú stovku mám za sebou 😅 xixi.. hneď mi je lepšie 🙂
@rosa197 dáme zajtra živočíšny deň? bo ja na obed budem mať pečené kuriatko asi, to môžem nie? So zeleninkou.. a na raňajky tým pádom čo môžem? Jogurt sa vtedy smie?
@jarka28 ahoooj, tak ťa ako prvá vítam 🙂 no podľa mňa výškou a váhou mňa isto neprekonáš, ja som tu z nich na tom najhoršie 😠 ale tak beriem to športovo 😅 tak koľko vážiš a meriaš? už dneska dietuješ? My tu mámetaký zvyk, že každú nedeľu sa vážime, tak dneska môžeš začať 🙂 nech idú kilá rýchlo dole 🙂

jarka28
8. jan 2012

@romcag Dakujem za privitanie..urcite ta mojou vahou prekonam,meriam len 162 cm a vahu mam 81 kil 😀 😀 takze mam co zhadzovat....no tak ak dneska budem poslusna mozem zacat a v nedelu sa potom odvazim aj ja a som zvedava ci sa nieco podari zhodit....princip delenej stravy poznam,len budem musiet pohladat nejake recepty alebo nejako sa inspirovat na nete co varit....

romcag
8. jan 2012

@jarka28 noooo tak si ma neprekonala 🙂 ja pri svojich ledvo 165cm vážim 90 kilo, teda minulú nedelu som vážila 😠 dneska ráno 85,5kg, no večer bude isto viac, keďže ráno bolo na lačno, tak večer sa odvážim, lebo aj prvú nedelu som sa vážila večer, som zvedavá koľko tam bude.. ale tak som happy, že aspoň čosi dole ide, hádam to pomaly zlezie 😠 to som do teraz nedržala delenú, od zajtra idem, začínam živočíšnym dňom.. myslím, že tu baby budú pisať čo papali a tak, na ďalší deň to použiješ ty, určite si nejako pomôžeme.. a čo ty a cvičenie? Síce pri troch deťúrencoch to máš isto doma veselé a cvičíš za nás všetko 🙂

jarka28
8. jan 2012

@romcag Ako sa ti podarilo za tyzden takto zhodit??co si papala???ja cvicenie nejako nemusim,som strasne leniva,ale ked uz som sa dala na chudnutie tak zvolim chodzu ako druh cvicenia,pojdem na dlhu prechadzku von zo psom,aj tak je to este stena otarene takze ma poprehana....musim zacat zo sebou nieco robit.....pred tim ako som ostala tehotna s Davidkom som vazila 64 kil a citila som sa super a aj som vyzerala k svetu....ale teraz??nic nevladzem robit....ale najhorsie je ze som pribrala 9 kil za posledne 2 roky co som nastupila do prace a zacala robit nocne smeny... 😒 nieco robim zle a tak stale rozmyslam ci to nahodou nieje tim ze v noci ked mame prestavku si dame pizzu alebo toasty alebo tak....neviem....co by bolo idealne dat si v noci jest kedze robim od 8 vecer do 8 rana??aspon nieco male lahke co by ma udrzalo pri zivote....

romcag
8. jan 2012

@jarka28 nooo zhodila som asi len to, čo som v žalúdku mala napchaté po sviatkoch, to prejednia vianočné ☹ neviem, nejem žiadne sladké, vyprážané, biele pečivo, len celozrné, jedno denne, niekedy ani to, a potom klasika, mäsko so zeleninou, bez prílohy, alebo cestoviny, biely jogurt, veľa ovocia, veľa zeleniny, zeleninové šaláty a snažila som sa nejesť po 18tej.. ja som tiež kedysi 60 mala.. až mi do plaču je 😒 ale ako som s mm a po pôrode, tak len hore a hore to ide furt.. ale som povedala dosť.. ty to máš blbé s tou robotou.. noo.. tak to rob tak, že vtedyjedz v malých dávkach a cez deň, keď spíš, nejedz ako keby si vymenila deň s nocou.. teda aspoň ja by som to robila keby som to takto mala.. a pizzu by som isto vynechala.. síce, ja som is dneska dala na obed 2 trojuholníky, ale ani mi to nechutilo, čo som taká znechutená so seba bola..

jarka28
8. jan 2012

@romcag Klobuk dolu ze si sa takto nastartovala,fakt....je to uspech...aj sa merias ze kolko si stratila cm?? ja som nikdy nebola nejako stihla,tych 60-64 to bolo take pre mna idealne...no uvidime co sa podari.....citala som na nete ako sa zenam strasne podarilo schudnut,aj 45 a viac kil to je obdivuhodne teda.....

romcag
8. jan 2012

@jarka28 noooo aj ja som to čítala, aj tu bol ten link, že za pol roka 45 kilo... tak to už áno, to si neviem moc predstaviť, ale tak nebolo by od veci.. ja nieso mnáročná, mne by aj 30 stačilo vôbec niesom náročná 😀 😀 a aj dlhšie tomu dám ako pol roka, xixi.. len do leta by sm chcela mať aspoň čosi preč, však takto sa hanbím aj von vysť

jarka28
8. jan 2012

@romcag Ja tiez,leto je tu co chcvila....my sa chystame priletiet na dovolenku po dlhej dobe domov na Slovensko,a sak sa budem hambit ze aka som vypasena...no veru musim s tim nieco urobit ...dneska idem zrovna do prace tak si tusim urobim len nejaky lahky salat ....

ninimini
8. jan 2012

@jarka28 vitaj medzi nami 😀

jarka28
8. jan 2012

@ninimini dakujem za privitanie.... 🙂

ninimini
8. jan 2012

@jarka28 no nemáš to lahké s nočnými to verím ale je to pravda že si to nabrala určite tam telo je zvyknuté v noci oddychovat tak to preto si išla váhou hore 😀 ale neboj dáš to dole v noci možeš teda stále napríklad masko ale na vode alebi min.masla alebo olivového oleja opraženého a vela zeleninky to ti neublíži nikdy masko na vode sa može v ktorúkolvek hodinu a ked robíš v noci tak ta to zasyti a nič nepriberieš pojdeš kg dole 😀

jarka28
8. jan 2012

@ninimini tak to je super,tak si urobim nejaky salatik s maskom a to mi bohate staci....mavam len dve nocne chvalabohu 😝 ....no dufam ze sa podari aj mne nieco pozhadzovat.....
@ninimini ty uz dlho dels stravu???ako sa dari??

romcag
8. jan 2012

@jarka28 nooo niečo mi hovor, ja sa tiež desím toho, že by som nejakých známych stretla, čo ma dlho nevideli, nakoľko som sa odstahovala ďaleko od domu.. a ako strach a hrôza, keď si predstavím kedysi a teraz

moncikyta
8. jan 2012

@romcag mne to doslo neboj nic som si zle nemyslela 🙂 ..tak vidis to mozes byt na seba pysna 🙂 zachvilku budes aka kocka 🙂 Kristinka bude potom velmi pysna na maminku 🙂
@jarka28 ahoj vidim novu tvar 🙂 tak je super ze sa pripojila k nam 🙂 kolko chces schudnut? tak ssa tesim ze nas je viac 🙂

jarka28
8. jan 2012

@moncikyta -ahoj.....no ja by som dala rada dolu tak 15-20 kilov...coz dufam a verim ze je mozne.... 😉

romcag
8. jan 2012

@moncikyta aaaaaaaaaaaaa už ich mám urobených 400 😉 ešte 100vku by som dneska rada dala, večer nejaké brušáky a hotovoooo 🙂 na dnes vystarané.. ty koľko denne urobíš? Mne to mm o tej 4tej vybalil, ale nechcem to hneď na začiatok moc prehnať :-/ či?

moncikyta
8. jan 2012

@jarka28 urcite sa da ked sa chce 🙂 tak budem drzat palce ja uz iba 7 ale ide to strasne pomaly uz :(
@romcag jasne netreba to hned prehnat ja neviem presne kolko uz urobim teraz lebo teraz som na nom viac ako ked sa doniesol pomaly si davam viac a viac 🙂 a od zajtra si idem zapisovat kolko kalorii som na nom dala dole 🙂 aby som vedela 🙂

jarka28
8. jan 2012

@moncikyta Aj ja si chcem povedat ze uz len 7.....ako dlho chudnes a kolko sa ti podarilo??
@romcag sa ti dari.....nebudes mat svalovicu zajtra???

romcag
8. jan 2012

@jarka28 hádam nie, uvidím zajtra 😀 ale tak treba mi trochu sa hýbať.. ale hrozím sa postaviť sa teraz na váhu večer, keď som navečeraná, pijem veľa vody, nooo som zvedavá koľko mi ukáže, snáď nie 90, lebo by ma porazilo asi 😠

jarka28
8. jan 2012

@romcag urcite ze zacat treba,si sikulka ze si tolko zacvicila dneska....nemyslim si ze vaha ukaze 90 preco by mala....neboj...ved si bola poslusna....

romcag
8. jan 2012

@jarka28 no bola, ale predsa len pijem vodičku a papala som večeru, to nie ako ráno keď sa na lačno zobudím.. ale od budúceho týždňa sa budem ráno vážiť, predsa len tie čísla sú krajšie ako večer