Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ninimini
15. feb 2012

@pukica ja milujem hlivu

ninimini
15. feb 2012

@ywula obal si tofu v grilovacom korení s trošou oleja a potom to vypraž samozrejme na troške oleja 😀 😀 😀 je to mnaaam

ywula
15. feb 2012

@ninimini no skúsim teda....otvorila som si včera lahodkové...a teda nič moc 😕

romcag
15. feb 2012

@zabka88
@ywula
@ninimini vy ste zlatíííííííííííííííííčka 😵 😵 😵 ďakujem 🙂 taaak presne teraz som zjedla horalku a balík chrumiek, totálne prežratááááááááááááááááá som, tak mi je zle, že asi ani nezaspím... ale tak mi treba, nenažranici.. od zajtra idem s vami naplnoooooooo, žiadne prehrešky 😠 jooooj, som to celé pokašlala 😢

ninimini
16. feb 2012

@romcag ked sa budeš obvinovat stále budeš spadat do toho istého jednoducho to ber že to tvoje telo potrebovalo 😀 😀
@ywula a dobré ráno baby 😅 😅

zabka88
16. feb 2012

bré ránko babule, ako ide dník? sa musím pochváliť som sa ráno narvala do nohavíc a už toho ani toľko nepretŕča 🙂 tak držte nech mi cez den neodletí gombík 😀 😀 😀

ninimini
16. feb 2012

@zabka88 držím ti ten gombík 😀 😀 😀

romcag
16. feb 2012

@ninimini noo už som sa povzniesla a od rána sekám dobrotu, verím, že to budem môcť aj večer povedať 🙂 však leto sa blííížiii.. tak sa musím zas unormálniť.. začínam odznova.. s váhou 81,8kg 😠

romcag
16. feb 2012

@zabka88 jejo, supééér, myslím na teba a gombík to isto vydržííí 😵

zabka88
16. feb 2012

@romcag neboj, rýchlo prišlo rýchlo odíde.. najťahšie sa zhadzujú kilká čo u nás pobývajú dlhodobo, tie sa držia ako kliešť 😖
@ninimini hehe, veru veru drž 🙂 budem potrebovať pomoc ho udržať na mieste do večera 😉 ešte keď stojím a chodím je to oki, ale keď si sadnem a vypučím bruško júúj vtedy dostáva zabrať 😀
@ywula ozaj, ako chutili zapekané prsíčka? 🙂

romcag
16. feb 2012

@zabka88 áno, presne tak to bude, ani sa nenazdám a pôjde to preč 😵 ja tomu veríííím 😝 najhoršie to je s malou, keď niečo nedoje, alebo tak, ja mám potrebu dojedať také dobroty xixi 😅 ale vydržala som predtým, vydržím aj teraz 🙂

ninimini
16. feb 2012

@romcag však to je super váha 🙂) mne sa nechce ani za ten svet pohnút dole 😠

romcag
16. feb 2012

@ninimini tak ja už som aj 81,5 mala, keď som na "dovolenku" k rodičom odchádzala 😀 aaa včera aj 82 bolo.. kolíše sa to.. ale od dneska by som rada už aj cvičiť po dlhooom čase začala

ywula
16. feb 2012

@zabka88 no boli výborné...ešte mi zostali dva kúsky na dnes...neviem či som to tu dala...ale ja som pod to šupla ešte šampiony s olivkami...jooooj...bolo to také pestré...a vôbec ma netrápilo, že k ním nemám ryžu a zemiačky.. 😀

@romcag držíme päste....a najlepšie je dobroty nedržať vôbec doma...ja už tieto chrumky a také veci nekupujem..lebo to bola šalenota...radšej si znova najdem niečo podobné ako bola ta nutela...a to nemám potom také výčitky...veď som aj voľakde počula, že najväčší úspech je v tom že neovládne jedlo nás ale my jedlo...🙂
...potom nebudeme mať výčitky....snáď..
a máš pravdu, leto je za chvíľku a a skrývať nedostatky v bublaninovom oblečení sa už nebude dať... 🙄 🙄 🙄

romcag
16. feb 2012

@ywula nooo my máme úplne špajzku pri kuchyni preplnenú dobrotami, chipsami, chrumkami, keksíkami, bombonierami, čokoládami, všetko č opodostávame keď ktosi príde sa tam hodí a už to praská vo švíkoch.. to je najhoršieeeeeeee ☹ ale tak ako hovoríš, neovláda jedlo mňa, ale ja jedlo 😠 tak to predsa musí byť.. mne je hlavne motivácia to, že čo budú iní hovoriť, keď zhodííím, takže už bez výhovoriek.. nanešťastie ani zeleninu nemám doma, že by som zajedala ☹ iba pár paradajok, zajtra sa nakúpia zásoby 😅

zabka88
16. feb 2012

@ywula hehe že bublaninové oblečenie 😀 to je dobré to si občas požičiam 🙂 keď spomínaš šampiónky, tak ja velmo lúbim plnené nivou, len na to treba také väčšie kúpiť, sa očistia, odrežú nožičky a ten klobúčik sa naplní syrom (niva neni práve diétny ale raz za čas.. alebo podla mna sa dá aj akýkoľvek iný vhodný zapekací) a dá sa zapiecť, sú to také mňam jednohubky 🙂, nožičky sa dajú osmažiť na troške oleja a do praženičky s nimi 🙂
@romcag a to sú vraj rajčiny ovocie, som sa tu dozvedela včera 😉 ale ja to stále rátam ako zeleninku..
@ninimini neboj, len pekne bicykluj, uvidíš premeníš tuk na svaly a zo svaloviny sa ľahšie chudne.. a ešte si aj zlepšíš metabolizmus, som minule počula že pomer svalstva v tele na to má veľký vplyv.. a neváž sa, meraj...

neviem či som to tu už písala ale na strednej som cvičila z takej knižky kalanetika , moc si z nej už nepamätám, ale utkveli mi fotky tej cvičiteľky, za mlada mala cca 54 kg ale postava nič moc, a ako začala cvičiť a tvarovať si postavu, tak úžastne sa vypracovala , postavička jak lusk a pritom jej váha bola nejako okolo 63-65 kg!!! a pritom miery mala úžastné a telo svalnaté, žiaden tuk, oveľa lepšie ako keď bola mladšia.. od vtedy vždy radšej siaham po centimetri ako po váhe.. myslím že má oveľa vypovednejšiu hodnotu 🙂

ninimini
16. feb 2012

@zabka88 a už ma tá váha až tak netrááápi 😀 😀 😀

pukica
16. feb 2012

ahojte babulky 🙂
nestiiiham nejak,vcera som mala ten tazky ovocny den,drzala som sa az kym sme nesli necakane na oslavu,kde nas cakal tataracik,oblozena misa,chlebicky aaaa,pivko aaaa aaaaa aaaaaa ja som neodolala 😖
ale uz som sa nad to povzniesla 😝 a dnes pekne poslusne papam,som si robila to kari kura s kapustou a je to mnaaaaam,na oleji rozopit lyzicu medu,na tom osmahnut kuracie masko nakrajene na kocky,pridat kari korenie,cierne mlete korenie a vegetu,nechat dusit,ked to zmakne odstavit a pridat na pasiky nastruhanu kapustu a cibulu,premiesat,prikryt a nechat tak,ono ta kapusticka troska zmakne a zaroven je fajne chrumkava,robila som to prvy krat no bolo to veeeeelmi mnaaaaam 🙂

ale zato o tom zvieratkovom tiramisu to povedat nemvozem 😖 cesto chuti ako omeleta z vajicok,po upeceni to ma hrubku tak dva milimetre a ten krem tiez nie je vyhra,som zvedava ako to bude chutit dokopy no mam obavy ze to bude blyvajs
prepacte za znechutenie receptu,no mne to fakt nejak nesediii,mozno vam bude

dnes som bola rano v posilke,fajne bolooo a zajtra doobeda idem opat ale len na stepper vypotit vcerajsi prehresok 😝

ninimini
16. feb 2012

@pukica to vážne je to až také fuj 😀 😀 daj vediet ako to chutilo aby sme vedeli a to kuriatko vyzerá mnnnam 😀 😀

ywula
16. feb 2012

Tak ja som dnes dostala neprekonateľnú chuť na kapustu...kyslú/dúfam, že nesom tehu/,..moc ju nevaríme, lebo manžel nelúbi kapustu...ale dnes som to dala..šunka na cibulke...do toho kapusta...smotana...na vrch som capla ešte včerajšie prso čo sa mi zvyšilo...zasypala syrom...a piekla...mnááám,...aj malá sa napapala... 😀 😀 😀
zajtra rastlinky...ale uvažujeme nad tým ovocným dňom-@pukica-a čo ak máš neprekonateľný hlad...čím ho zajáňaš pri ovocnom dni... 😨

ywula
16. feb 2012

INAK TÁ REKLAMA NAPRAVO HORE !BRÁNTE SA CELULITÍDE! MA DOSŤ IRITUJE..... 😒

pukica
16. feb 2012

@ninimini ja sa to aj bojim ochutnat 😒 stacilo mi pri priprave...
@ywula na zahnanie hladu v ovocny den som si dala susene hrozienka

baby vy nie ste nafuknute jak dela?bo ja som jak balooon,neviem ci mi ide mrcha,nepamatam ked som mala minuly mesiac 😅 ci co mi je ale uz ma to stve

ninimini
17. feb 2012

@pukica ja som práveže neni nafúknutá vobec čo sa mi velmi páááči 😀 😀

ywula
17. feb 2012

@pukica ja som z kapusty...🙂))...ale stálo to za to.... 😝 ale inak som menejj ako pri normal strave 🙂
inak odkedy delím, nemám žiaden problém s trávením...všetko je tak ako má byť...som veľmi spokojná...predtým som mala dosť problém...

ninimini
17. feb 2012

@ywula ved to je na tom najlepšie cítime sa skvele máme viac energie nehádžeme do seba všetko čo vidíme ale používame zdravý rozum teraz aj plný zeleniny nie len tukov 😀 😀

ninimini
17. feb 2012

@ywula
@pukica
@romcag
@zabka88 baby ja už viem čo si urobím najbližšie kapustnicu 😀 😀 😀 normálne mám na nu chut 😀 😀

pukica
17. feb 2012

@ninimini
@ywula odkedy delim mam travenie aj ja v pohode,zatial som nemala problem s tlacenim 😝 a to nafuknutie asi budem mat z mrchy,no sak uvidim ked to odide a pride :D

inak dobreeee ranko,ja som si dnes opat dala zvieratka,spravila som si omeletu bo minule mi naramne chutila,no tentokrat vobec 😖 divnu zeleninu som mala a k tomu tiramisu...ja som to ochutnala a nesmakovalo,zato moj chlap to uz spasol skoro cela 😀 vraj je to ine ako normal sladke veci ale ze je to dobre,tak ja neviem,spravte si okostujte a posudte 🙂

zabka88
17. feb 2012

@ninimini výborný nápad 🙂 🙂 akurát bez záprašky.. ale mnamky aj ja mám už chuť 🙂

bré ránko, ja dnes tiež zvieratká.. včera som sa držala až do večera, potom som to s kamoškou zaklincovala varenou čokoládou a mexickým čosi čo malo od delenej stravy hodne ďaleko 😖 ale dnes to určite vyjde..

ywula
17. feb 2012

@ninimini a myslím že to je aj podstata,...rozumne jesť...a nechcieť by opäť nerozumný...ale tak určite to občas príde..ale už nie tak často

@zabka88 ale tak ja si myslím , že sa občas dá...a stále sa uspokojujem, že keď dodržím aspoň ten časový odstup jednotlivých skupín tak to není až taká katastrofa