Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

viera22
22. mar 2012

@fleury vieš tak rada by som sa vrátila časom na vlastnú váhu aspoň sa k nej priblížila 🙂

viera22
22. mar 2012

ahojte babulky ako delím už týždeň vlastne zajtra bude týždeň a váha momentálne stojí som bola z toho na nervy lebo drem jak blbá aj popri tom cvičím ku tomu nevládzem lebo som chorá jak pes a dnes som našťastie zistila čím to je došla "mrcha" ....... joj už aby aj odišla aj tá choroba že sa cítim fit a plná elánu a môžem si vychutnávať ako to pôjde pomaličky dolu dnes som mala ísť prvýkrát na zumbu ale kvôli chorobe nejdem neriskujem to na týždeň tu ta pani nie je tak až o ďalší sa na to dám zatiaľ len deliť a deliť

ninimini
22. mar 2012

@romcag akurát som na teba myslela že si tu dlho nebola 😀

romcag
22. mar 2012

@ninimini noo potrebovala som pauzu, sa mi už aj snívalo o sladkostiach a iných dobrotách.. potom som sa zas zastaviť nevedela, že od zajtra, od zajtra.. no a dva týždne som zabila, ale zas aspoň som sa nakopla 😉 čítam že si sa dala na niečo nové?

fleury
22. mar 2012

@viera22 a kolko si mala povodnu vahu? neboj, ta vaha pojde dole, treba vydrzat 🙂

fleury
22. mar 2012

@pukica a ty si kdeee?

ywula
22. mar 2012

@viera22 kam na zubmu Vieri, nakoniec je Merci u vás?....ja som sa už so zumbou rozlpčila, akurát minulý týždeň som ukončila pernamentku...som sa chystala kúpiť si toho týždňa, ale teda nič z toho...🙂)))....

ninimini
22. mar 2012

@romcag hej skúšam dukana🙂 tu mi váha nešla vobec dolu a posledný mesiac sa vrátila na povodnú váhu tak som sa rozhodla vyskúšat ničo iné🙂) ja mám krvnú skupinu 0 takže by mi malo dobre trávit masko tak dukan je o masku tak skúšam čo sa bude diat🙂
@fleury a ty sa kedy budeš vážit alebo si sa už vážila

romcag
22. mar 2012

@ninimini xixi, ja som o nej ani nepočula, to by mohlo aj mne zabrať veru dobre, ja som tiež 0pozitív. .ale tak mne to aj takto pomaličky ide.. tak hádam.. tebe veľa úspechov prajem, isto bude toto to pravé "orechové"

pukica
22. mar 2012

@fleury ahojky moja,ja som mierne paf posledne dni,neviem sa dobehnut po tom vikende a kedze je uz dobre pocasie tak behame v kuse po vonku,dnes sme boli vonku od 11tej do 17tej,z toho hodka apol v posilke,ted som ako mechom prastenaaa
a mala som obavy ze som po troch dnoch nedelenia nabrala nejake deka hore ale huraaaa nie 🙂
a inak aj Tamika male dost blbe posledne 4dni,na rano mala teplotu,tak sme ju dopolai vitaminmy,skaredo kaslala tak cibulovy sirup a cele dni len premrncala,prepistala a prehadzala sa o zem ja som bola na prasky...a to nehovorim o nocnom dese co sme zazili predvcerom ☹

ale inak co sa delenky tyka tak uz druhy-treti den som v pohode az na drbne peslapy 😝 som zvedava ci zo mna ubudne opat ed budem mat "vyrocie" dvojmesacne 🙂

viera22
22. mar 2012

@fleury no tak fajn prezradím svoju váhu nerada o tom hovorím lebo je to pre mňa blbé.....akurát dnes som sa bavila s mužíčkom o tom koľko som mala ... tak výška 189 cm a váha bola 75 kg a momentálne mám 107 kg a mala som 114 kg tak že keď sa aspoň trošiiiiiiičku priblížim k pôvodnej bude happy

zabka88
22. mar 2012

@romcag ahoj moja, no vidiš chvilku si tu nenei a čo sa tu všetko udeje 🙂 mimini nam zdrha k dukankam, ale slubila že nas tu bude chodiť pozerať.. ja delim/nedelim podla okolnosti 😉 ale zatim sa ešte zmestim do gati, takže sa ukludnujem že tie prehrešky nie su až take... však ked pride leto a bude sa mi treba vyzliecť do plaviek tak sa mi tie moje prehrešky vypomstia.... a ty ako?

zabka88
22. mar 2012

@viera22 držim palčeky nech to takto pekne ide dole aj naďalej 🙂

viera22
22. mar 2012

@ywula no si predstav je ešte u nás ale na týždeň má voľno tak až o ďalší lebo mala som ísť dnes ale nachladená som......a ty si za to platila na nete píše že u nás zdarma tak dúfam no nepýtala som sa jej aj keby sa platilo kašlať na to hlavne že sa hýbem heh.....Ivi ty budeš mať teraz iné radosti z iných pohybov a to v tvojom brušku juuuj aj by som brala ale najprv kila dolu

viera22
22. mar 2012

@zabka88 Ďakujem -...... 😉

romcag
22. mar 2012

@zabka88 noo veru, takto sa od nás otrhlaa.. ale zas, pokiaľ jej to tak pôjde lepšie, tak len palčeky jej držať budeme 😵 ja nedelííím furt, hlavne že chudnem delenou stravou 😅 😅 noo mala som teraz také neutrál obdobie, ale už zas som sa nakopla.. dúfam, že mi to zas vydrží, minimálne kým dám dole ďalších 12 kg 😀

ywula
22. mar 2012

@viera22 Vierka, pár strán dozadu som to tu písala, že chcem schudnúť a mať bábo,....no nestihla som...nech to čert bere...kilá sprosté...🙂))....no tak to je fajn že to máte s Merci....ta je fajna,...dáva také ľahké veci...my sme platili 2,5 za hodku a na pernamentku 10 vstupv bolo 20 E,...joj bude mi to chýbať,....dúfam, že to vydrží kým neporodím...potom by som pokračovala...🙂...len neviem kto mi bude baviť tote moje dve dzeci... 🙂

viera22
22. mar 2012

@ywula ja ti prídem ich pobaviť .... aspoň nacvičím či viac ako svoje zvládnem heh ......predprípravu si dám heh......ta vidíš to ja dúfam že u mňa si deculko počká kým mamka na to bude mať ako tak postavu heh že bude viac ohybná ako teraz

fleury
22. mar 2012

@pukica tak nech malu choroby obchadzaju! 😎 veru uz je vonku super pocko, aj nam sa tazko vracia domov 😀 kolko dni mas v tyzdni masovych?

fleury
22. mar 2012

@ninimini ja som sa uz vazila v nedelu .. 2,5 kg dole za mesiac 😎

@viera22 ty si teda vysokaaa 🙂 tie kilecka pojdu dole, uvidis 😉

fleury
22. mar 2012

a co ste dnes varili??? u nas bola ryba na masle a k tomu paradajky s mozzarellou a olivami 😎

viera22
22. mar 2012

@fleury no to som heh......inak tú výšku nenávidím ale čo už ..... dúfam že pôjdu najradšej by som vstala a ztriasla tie kila dolu ...keby to tak šlo 😒

viera22
22. mar 2012

@fleury no my sme dnes na obedik mali smotanové kurča drahý s dcérkou mali ryžu a ja dnes len čisté kura nemala som chuť na nejaký šalát som rada keď navarím hlavne pre nich ... už aby som bola zdravá ...

pukica
22. mar 2012

@fleury dakujeeeeem za malu 😉 no ja mam tak dva dni maso dva dni rastlinky a potom ovocny den,no ted som si dala 4dni maso,dva dam rastlinky a pak ovocie,dala by som aj dva dni ovocne ale to b som uz asi nevydrzalaaaa 🙂

ja som dnes mala kuracie rezanceky na gyros koreni s rucolovym salatom,bolo to mnaaaam
a zajtra budeme mat bravcove rezniky tak na prirodno opecene potrete cesnakom a samo s nejaou zeleninkou,mozno zbucham nejaky salatik v sobotu ideme do zahrady na cely den,tam budu iste fajnotky ako udena sunka aaaa no ja si asi spravim langose alebo nieco s tofu bo mi pomaly zide zivotnost 😝

@viera22 kokoos paradna vyska,ja mam 177 no pri tebe by som si pripadala ako stupel 😀
@ninimini mojaaa ked budem mat postavu aku stem ak vtedy sem dam fotky naporovnanie a pak uvidis ci mi bolo treba chudnut 😉 😝

viera22
22. mar 2012

@pukica juj moja to asikaždý by sa tak cítil malo čo sa nájde vysoká žena ani podpätky nemôžem nosiť hrôza

pukica
22. mar 2012

@viera22 tak to hej,jaaa len ze pri mne sa vacsinou ludia citia moc nizky nie to este pri tebe a o tej obuvi mi nic nehovor,opatky nehrozia a kym si ja na moju labu nieco vobec najdem... 😒

fleury
22. mar 2012

@viera22 nehrala si basket? ma to hned napadlo pri tej vyske 😀

@pukica tak to aj ja mam problemy najst si topanky 😝 vyhodou je, ked robia akcie, moja velkost vacsinou stale ostane 😀

pukica
22. mar 2012

@fleury ked uz sme pri tych velkostiach... 😀 ake mas velke nohy ty?a ty si tusim taka vysoka ak ja,ci sa mylim?

viera22
22. mar 2012

@pukica no topánky tak to je ťažká téma pre mňa podpätky nie lebo výška to nedá keď už tak maliiiiiiičky a aj športová obuv je problém mám 41 a k tomu vysoký nart tak že hocičo neobujem

@fleury nie nehrala.....chcela som na základke ale nejak to nevyšlo

fleury
22. mar 2012

@pukica 41 🙄 😠 a vyska 172 😅 ty aka noha? 😀