Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

janka1874
5. nov 2008

to som aj ja spozorovala a aj moja mama že nemáme také nafúknuté brucho

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

safiah ahoj, ano dole islo vyse dva a pol kila

safiah
5. nov 2008

didu super blahozelam tak to ma ucinok parada
a ty janka nepijes cajik
ja som pozorovala taku zmenu vlastne po par dnoch nie hned naraz a dva dni ma tiez bolela hlava

janka1874
5. nov 2008

safiah pijem ho asi od piatku a to s tým bruchom som spozorovala hneď po víknede a tak som sa išla odvážiť a je dole 0,5kg 🙂 no uvidím ako budem pokračovať ale asi by to chcelo aj nejakú dietku a išlo by to možno lepšie

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

baby ale postavte sa po tyzdni na vahu teda po 7 dnoch ci to ide ozaj dole a teda chcem vediet, kolko u koho

certisko19
5. nov 2008

ahojte,
tak uz aj ja mam ten cajik...ako ho treba pit?

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

certisko tak ako je v navode ale ja ho pijdem 3 niekedy 4 krat denne zalejem ho, pomiesam plastovou lyzickou a neham to luhovat kym neni teplota vyhovujuca pitiu, potom zlejem a vypijem, ale ma sa pit teplejsi, takze ked uz moze dak pijem, druhy krat nezalievam, nema to taky ucinok, uz je to slabe, asi tolko k tomu, vela stastia a prosim ta odvaz sa nech potom vieme ako nam to ide dole

ak ti bude prve dva dni zle, nevadi, aj hlava ta bude boliet mozno ale to potom prestane

sassi
5. nov 2008

štvrť lyžičky (plastovej) na 3dcl, tak to zalievate?

certisko19
5. nov 2008

tak uz som si ho urobila a je celkom fajn,kedze bylinkove caje mam rada....🙂

sassi
5. nov 2008

mne skor chutí ako zelený, alebo čierny

certisko19
5. nov 2008

ale istotne je to v pohode caj... 🙂

sassi
5. nov 2008

nsapodiv nao, lebo inak všetko zdrave je dosť hnusné 😒

sassi
5. nov 2008

to čo som napísala, no idem asi, lebo sa mi preklepy množia 😀 😀 😀
malo byť "napodiv ano"

certisko19
5. nov 2008

v pohode,pochopila som to...pijes ho uz dlhsie?

sassi
5. nov 2008

nie, len od víkendu

certisko19
5. nov 2008

aha....🙂nebolo by zle,keby to malo aj nejaky ucinok...🙂

ejco
5. nov 2008

safiah zajtra maju rok(chlapci).Bude oslava-salatik,rezne,zakusky a torticky.No nic pre mna.Citim sa strasne skareda,tak musim dat 10kg dole.Sestra teraz schudla 13kg a to len tym,ze si davala menej a viac krat denne.Naklada si na male tanieriky.Lenze ja nemam kedy jest viac krat.Ved vies o com hovorim.A do mas ty,parik?

janka1874
5. nov 2008

no diduska úspech mala po týždni ja Vám poviem zajtra ale ja som nejako zvlášť stravu neupravovala takže pochybujem že to bude 2,5kg uvidíme ráno sa odvážim

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

ajojte

ja si davam jednu zarovnanu lyzicku tak je to pisane a aj moji znami co mi ho doporucili si davkovali takto

baby ja som od 16:00 nejedla, neni som ani hladna vobec, len mi bolo na vracanie, tak som si isla dat grep cerveny, ma cela papula stipe 😝 boli sme v obchode vecer s manzelom, tak sme nakupili ovocie rozne a aj zeleninu, zajtra budem robit salatik si zeleninovy a aj zajaca na lece a pyre zemiaky k tomu, tak zajtra normalna strava+ten salatik ale vstanem skor, aby som ho mohla ranajkovat, aby som nemusela hladovat ako dnes da sa povedat

janka, no som zvedava na rano, hned sem daj hlasenie, ked sa odvazis

janka1874
5. nov 2008

didus ja sa toho trošku obávam lebo ja som si stravu nejako neupravovala ale určite podám hlásenie

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

janka aspon kilo by mohlo ist dole

janka1874
5. nov 2008

no dúfam

janka1874
5. nov 2008

ale som rozhodnutá ak nešlo dole nič tak sa pustím aj na nejakú dietku k tomu a potom uvidíme nevzdám to jednoznačne sa po ňom cítim lepšie tak akurát popracujem na strave a potom to možno bude dobre

sassi
5. nov 2008

diduska, pišu tam tretinu zarovnanej lyžičky 😉 "Asi tretinu zarovnanej lyžičky zalejeme 3 dcl horúcej vody, zamiešame, necháme ustáť a pijeme ihneď, akonáhle je teplota vyhovujúca (zo 100 gramov čaju zhotovíme 500 hrčekov nápoja!)." toto je v letaku

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

sassi a teda ty to ako chapes respektive ty si koko toho caju davas?

sassi
5. nov 2008

no ta lyžička je priamo pri čaji, mala si ju tam? To je taka menšia plastová a z tej tak naberiem na koniec, teda nie celu zarovnanú

didusa.risulo
autor
5. nov 2008

no ja davam celu lyzicku, ved stat sa mi nemoze nic, akurat to ma silnejsi efekt ale ja ho potreujem, mna je vela 😀

janka1874
6. nov 2008

no tak som sa dnes vážila a asi si to fakt vyžaduje brutálnejšiu úpravu stravy za týždeň išlo dole len to 0,5kg čo už som tu aj písala som z toho normálne smutná ☹ tak ma to navnadilo predtým no čo už nie u každého to ide tak rýchlo dole a pravdou je že som stravu neupravovala len som sa snažila nejesť sladké a po 18-tej

didusa.risulo
autor
6. nov 2008

dobre ranko, ten moj syna vstava stale skor a skor 😔 este by som spala

janka, daj to len na mensie porcie a cez den si daj na olovrant alebo desiatu ovocie, zjec ho viac a vydrzis, neboj, ako si zalievas ten caj?plnu lyzicku alebo len na spicku?

ja si idem rychlo spravit zeleninovy salatik, mnma, taka som hladna jak vlk a potom zas caj 😝

anickaajanko
6. nov 2008

ahojte baby
myslite ze by som ten caj mohla aj pri kojeni?