Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

sassi
29. okt 2008

a chutí? 😉

jonatanka
29. okt 2008

basado zavidim ti, ja chcem chudnut tieeez

basado
29. okt 2008

nič moc ani neviem opísat tu chut 😖 😝 a hlavne ked to nesmieš osladit 😀 😅

margaret1
29. okt 2008

ja som ho kupila za 265,-SK su tam styri sacky + umela lyzicka

mna predavacka upozornila, ze nemiesat s kovovou lyzicou, tak na to pozor 😉

ja si ho spravim zajtra

basado
29. okt 2008

viem aj mne to povedala predavačka. no mne źatial stačí tento 😉

charlinka
29. okt 2008

Tak to jsem to popletla, koukala jsem na všechny vaše dětičky jaké jsou pěkné a potom jsem to spletla 😀
A co třeba online lékarny? tam by mohli mít a nebo nějaké obchody se zdravou výživou.

sassi
29. okt 2008

charlinka na 1. strane je v mojom príspevku link a tam sa da aj objednať 😉 alebo daj do Googla, isto niečo nájde.

charlinka
29. okt 2008

sassi já ho už mám koupila jsem ho v čechách, to jsem myslela pro ostatní baby které nevědí kde ho koupit, nebo se u nich v městě nedá.

zuzka82
29. okt 2008

ahojte baby...
tak ja som dnes utekala kupit cajik... 😀 😀 smiem sa pridat?idem do toho s vami.. 😀
safi, v carfouri v lekarni 232sk...

kocky, a kolko toho denne vypijete???? 😕

basado
29. okt 2008

no predavačka hovorila že stačí rano a večer 😵

janka1874
29. okt 2008

Ahojte
tak už ho mám aj ja ale začínam až zajtra lebo dnešný deň bol brutal zlý tak nemám chuť niečo začínať
a zajtra ráno ideme na to 🙂 🙂 🙂
ste toho riadne popísali

zuzka82
29. okt 2008

no aj ja si Janka rano zalievam a uvidime, co to urobi.. 😉

sassi
29. okt 2008

n tak aj pre ostatné link ešte raz
http://www.bio-obchod.sk/produkt-2062/hannasaki... za nejakých 230,-
alebo
http://hannasaki.szm.sk/ tu je lacnejši 209,-

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

Ahojte baby, tak napiste co ste dnes papkali

ja som mala rano to PRO BIO napoj, pred obedom banan, na obed parky a pobede ryzu s kuratom , po 17:00 uz nic, a caj dnes 4 krat denne je to asi zbytocne ale vam poviem, ze 4 krat ked som ho pila tak som myslela ze sa dovraciam, 😝

takze zajtra ho budem pit rano, na obed a vecer

vitajte vsetky co ste sa pridali a tesim sa ze sa vam tema paci, aj som si vas trosku precitala, mali sme navstevu tak som tu nebola, mame aj nove fotky, tak ked si uspim maleho tak si ich stiahnem a potom pridam, potom dam vediet

safiah
29. okt 2008

ahoj zuzi a ako dlho uz zalievas 😀 ja som uz objednala z netu az potom ste tu zacali pisat ze dostat aj v lekarnach 😉

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

baby aj ste sa odvazili alebo sa odvazite? ja hej ale nechcite vediet tu vahu, sa hanbim 🙄

safiah
29. okt 2008

ja som sa vazila vcera 😀 moc to neberiem vazne no nepohrdla by som vahou co bola pred tehu 😅

zuzka82
29. okt 2008

safi, len dnes som kupila, a od zajtra uz ficim... 😀
ja doma nemam vahu, nastastie... 😀
musim sa odvazim u nasich..

sassi
29. okt 2008

Holky ja až od pondelka sa pridam aj činmi, lebo su prazdniny, budem mať dceru doma, treba variť mňamoty, to by soms a nezdržala
a vaha??? no začína 8-kou, takže nič moc ... min rok o takomto čase som mala o 10kg menej 🙄

safiah
29. okt 2008

ahaaaaaa ja ze uz mas nejaky ten dnik a co 90 dnovka tu si neskusala.ja som z nej trosku schudla mozno by som aj viac no vydrzala som len mesiac a pol slo dole 5 kg. 😉

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

baby ja som mala pred tehotenstvom o 15 kilov menej po porode islo zo mna dole hned 10 kilov a nabrala som do dnes 8 naviac sila, moja vaha sazacina tiez 8 ale za chvilu tam bude aj 9 tak rychlo dole na 7 a budem spokojna

sassi
29. okt 2008

ja mam nejaký ten dník, ale len teoreticky 😀
nie 90-dnovku som neskúšala, ja nemám chuť na nejaké riadené diety, skor čajík a obmedziť nejaké jedlo, hlavne sladkosti 😔

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

ty mcajikom by sme mali nieco dat dole, ja na 90 dnovku nemam nervy a varit si zvlast to nie

sasi a ty mas dieta?

zuzka82
29. okt 2008

ja som ju tiez drzala, ale nevydrzala som dlho, asi 3tt 😅 😅
slo nieco dole, ale uz sa neviem zasa odhodlat a zacat znova...
takze, ako s ahovori, topiaci sa aj slamky chyta... 😀 😀
teda topiaca som ja a slamka je hanasaky... 😀 😀

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

baby a prihodte neaky ten zivotopis o vas 😉

safiah
29. okt 2008

juj zuzi tymi tvojimi 3tt si ma vylakala prvy moment som si myslela ze si v tretom tyzdni 😀
ja aj mam na to nervy varit zvlast ved aj detom varim ine a moze len manzelovi vylepsim ale namem chut jest stale na vode prip. s kvapkou oleja. 😀 tak potom asi aj ja sa topiiiiiim haha

zuzka82
29. okt 2008

no nelakaj safi ze 3tt...
didu, hm, no co take by sme tu hodili... 😅

didusa.risulo
autor
29. okt 2008

kamoska ma 90 dnovu ale za 2 mesiace schudla 8 kilov neni to malo?

safiah
29. okt 2008

nie moze ale moje

safiah
29. okt 2008

to co by som povedala je v pase 😎
zuzi uz som sa odlakla ale nie ja by som tesila hned by som aj ja chcela 😝