Aký odstup ste mali medzi druhou a treťou sekciou?

euka210
23. sep 2014

Tie co mate 3 sekcie za sebou, chcem sa opytat aky casovy odstup ste mali medzi druhou a tretou? A ci kvoli tomu bolo vase tehu nejako ine, komplikovanejsie ci rizikove. dakujem

cenculinka
23. sep 2014

Ja nemam no svagrina mala tri: druhu o rok a mesiac po prvej a tretiu 4 roky po druhej. Pri tretom dietati chodila do prace,aj pri prvom a pri druhom bola v tom case na materskej. No prvy syn nemal ani rok jed bola znova tehu a tak sa s nim musela natahovat anosit na rukach a pod. Tak aspon taktato info 😉

liebling98
23. sep 2014

3. sekciu som mala necelých 19 mesiacov po druhej. Zo začiatku tehotenstvo bolo úplne bez problémov, na začiatku 34.tt som skončila v nemocnici s pravidelnými kontrakciami, ktoré mi našťastie zastavili a aj vďaka predchádzajúcim sekciám som sa nezačala otvárať. Do ukončeného 36.tt som si poležala v nemocnici na rizikovom - sestričky nás volali ležiaky 🙂. Potom som zvládla ešte asi 10 dní ležať doma, to mi ale už odtiekla voda a drobec musel von. Lekár vravel, že stačila pol hodina a pár kontrakcií k tomu, a ruptúra maternice ako z učebnice. Že tie maličké stvorenia vedia, prečo chcú ísť von a občas ich treba aj poslúchať.
Ak Ťa ešte niečo zaujíma, kľudne mi napíš aj súkromne.

tomimata
24. sep 2014

Ahoj , ja som tretiu sekciu absolvovala v novembri 2013 po veeeeľkom odstupe 19 rokov 🙂 .Celé tehotenstvo som mala rizikové,ukončené v 34 týždni ,asi 10 dní som cítila silné štípanie v oblasti pôvodného rezu a po pôrode mi lekár povedal, že už u mňa začínala ruptúra maternice. Malinký mal len 2160 g .Dnes je všetko OK,ale bolesti v podbrušku mám často,čo sa mi po 2 sekcií nestávalo.

janka256
24. sep 2014

ahoj ja som mala 2 roky odstup medzi 2 a 3 sekciou vsetko bolo a je oki 🙂 ak by sa dalo este by som sa dala na stvrte ale je to uz velke riziko tak asi nier...

adka1978
28. sep 2014

Mna teraz caka tretia sekcia, rozdiel od druhej je 12 a pol roka. Jazva neboli ani zatial nestipe, som v 36 tt....ale tehotenstvo je uplne hrozne a tazke. Najma chrbat, klb,platnicka, neutichajuce bolesti 5 mesiacov....nazory doktorov su ze je to sposobene zrastami po predch.sekciach. Takze ja tymto tehu naozaj koncim s rodenim a idem na sterilitu 🙂

matenka
19. mar 2021

8 rokov a definitivne posledna, uz je tam fakt velke riziko ist do 4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre