Dá sa monitor dychu Nanny používať aj v kočíku?

mata128
15. jún 2012

Ahojte.Chcem sa opytat,da sa tento monitor používať aj v kočíku?keď napr.hojdám kočík,nebude to tá podložka vnímať ako keby dieťatko dýchalo(keby nedajbože aj nie)?máme totiž synčeka po operácii srdiečka a bola by som najradšej,keby bol monitorovaný aj v kočíku.vďaka za rady

endycko
15. jún 2012

ahoj, ja som ho pouzivala aj v kociku, nebol s tym ziaden problem ani ked som hojdala. Nam nastastie nepipal nikdy, len raz, ked som ho zabudla vypnut a zobrala som malu von 🙂 Neviem ti odpovedat na to, ci keby nedajboze nedychalo a ty by si hojdala, ci by to pipalo alebo nie. Nanny vyrabaju v Cechach, vsak? Skus sa opytat cez vyrobcu alebo na Slovensku je nadacia co poziciava monitor dychu, tak skus tam - len neviem ako sa volaju. Drzkajte sa.

vendulka80
15. jún 2012

@mata128 ja som ho tiez pouzivala doteraz ale kupili sme dcerke velku postel tak som sa s nim musela rozlucit 🙂 takisto som ho dala do kocika, hlavne ked bola malinka a vobec nepipal. Skor v postielke zacal pipat lebo dcerka v noci "cestovala" hore dole ale inak som s nim bola spokojna. Radsej nech pipa aj zbytocne ako vobec. Alebo skus kupit syncekovi taky maly monitor, ktory sa pripevnuje na plienku. Nemam s nim skusenost, ale pocula som dobre ohlasy. Drzim palce 🙂

evala
15. jún 2012

@mata128 myslím, že som na ich stránke čítala, že sa to neodporúča, nakoľko ten prístroj monitoruje aj Teba, teda keď kočík tlačíš alebo hojdáš.... alebo prípadne, ked fúka vietor a hýbe kočíkom, to všetko ten prístroj zachytáva ako pohyb.

evala
15. jún 2012

@mata128 tak som to našla:

Môžem používať Nanny v pohybujúcom sa kočíku?

Zariadenie využíva na snímanie dychu veľmi citlivý senzor. Jeho činnosť môže byť nepriaznivo ovplyvnená otrasmi postieľky, podlahy, alebo aj extrémne hlasnou hudbou. Pri pohybujúcom sa kočíku, zariadenie nebude fungovať správne, pretože bude reagovať na vibrácie sposobené pohybom kočíka.

zuzu31
1. okt 2012

jasne ze nemoze byt pouzivana v kociku ... my sme mali v postielke a ked ju nechate zapnutu v postielke bez dietata tak snima aj napr. ked chodite okolo postielky .. tvari sa ze dieta tam je a ze dycha 🙂
🙂