Detská pevná kniha

15. dec 2023

Ahojte. Akú detskú knihu vaše deti milovali od mala? Asi skor s pevnejšími stranami. Chcem kúpiť dieťatku knihu na Vianoce. Nechcem take “prvé knihy látkové”, dcérka už si vie pretáčať strany, pozerať obrázky

pribinak
15. dec 2023

Môj macik

werony_n
15. dec 2023

Minipédia má u nás úspech doteraz, takisto knihy, kde sú súčasťou zvieratiek chlpy, koža a pod, tie sú skvelé na spoznávanie materiálov a dcérka mala veľmi rada aj Aha Mami, tam je les , krásne čiernobiele prevedenie, veľmi ju upútala

vera0404
15. dec 2023

U nás majú úspech dotykové knižky od vydavateľstva Svojtka. Drobec v nich veľmi rád každý deň listuje.

enoula
15. dec 2023

Zvukove (napr od usborne), hladkacie, Minipedie s pohyblivymi prvkami od svojtky, nenasytna husenicka, ham ham, brlozky, krtko, stratene sovica

tamitamitami
15. dec 2023

Tieto som mojej kúpila keď mala rok.... Čo sa deje (na lodi, u mimozemšťana...), Počúvaj kto to môže byť, Moja prvá knižnica.

jaja8_9
15. dec 2023

Kubko knihy mala och miluje, mame aj iné ale vyberá si sama len kubka 🙂😀

hlupy86
15. dec 2023

My máme knižku Chlpacikovia, deti ju mali veľmi radi. Pozerám, ze tu je vypredaná, ale možno niekde zoženieš. Podotýkam ale,že len chlpacikovia veľký obrázkový slovnik, lebo tie ostatne neboli dobre. (Lesna skolka, atd) https://www.pantarhei.sk/225458-chlpacikovia-mo...

anavixy
15. dec 2023

Minipedie zo Svojtka jednoznacne! Celkovo zo Svojtku vsetky su uzasne… A moj macik tiez u nas fical nonstop 🙂

ivangeline
15. dec 2023

...chlapci auta,dcera zvierata

zuzanka.zuzu
15. dec 2023

séria KUBKO 😍 a potom nejakú hladkaciu so zvieratkami, svetelnú s hviezdičkami a zvukovú so zvieratkami, ale to sme nič špeciálne nehľadali, náhodne sme kúpili v kauflande, martinuse, dráčiku, proste "cestou"... aj tak sú všetky podobné 😀 PS: náš absolútne neznáša pohyblivé knižky od svojtky 🙈 neviem čo ho na nich tak rozčuľuje 😂 preto odporúčam z každého 1ks a uvidíš čo sa chytí

majlo1234
15. dec 2023

U nas ficala kniha Rok v lese, kopec zvieratiek, potom seria rocnych obdobi. Celkovo knizky, kde bolo vela obrazkov na kazdej strane