Pekná kniha pre ročné dieťa

2. mar 2024

Ahojte čo čítate? Máte tip na peknu detskú knihu?
Preferujem s pevnými stranami a ide o to aby mala pekne veľké ilustrácie. Máte tip?
Kľudne akýkoľvek námet. Malá strašne rada prezerá knihy a už má všetky prezreté krížom krážom 😄

monicatko20
2. mar 2024

Ahoj u nás od roka doteraz najobľúbenejšia kniha - farma 😊 malý už pozná všetky zvieratká..máme ju tiež od roka tuším

yoxinka
2. mar 2024

Pozri sériu Minipédia. Majú všetko … farby, zvieratká, ľudské telo, farma … hocičo. Pre ročné dieťa ideál!
https://www.martinus.sk/1260529-telo/263203?gad...

jajur88
2. mar 2024

Teraz je tolko krasnych knih. Super su leporela z EJ Publishing. Maju seriu na rozvoj reci - Ham Ham, Sup Sup a teraz ma vyjst Clup Clup.

Nesklamu zvukove knihy z Axiomy alebo zo Svojtky. Prekrasna je Styri rocne obdobia a Luskacik od Fionny Watt. S realnymi ilustraciami je skvela seria Vtaky nasich zahrad od Andrey Pinnington.

U nas su oblubene i male leporela s realnymi fotkami od Infoa (Moja prva kniha).

Krasne ilustracie su v knizke V prirode od Svojtky. Tiez je to seria. Zalezi, co malu zaujima.

simona20201309
2. mar 2024

Ja si neviem predstaviť kupovať knihy. Ako jasne, aj kupujem.... ale koľko kníh kupujete svojim deťom? Každý mesiac 5-6? Raz ročne jednu?
Chod do knižnice. Tam majú kopu nových krásnych kníh. Požičajú rovno 25 kníh a môžte si ich mesiac pozerať.... Sém tam kúp niečo čo sa osvedčí. Aspoň nekúpiš niečo, čo bude stáť v poličke.
My sme tak mesačne požičali aj 100-150 kníh. Na to by mi nestačila ani cela materská