Black latte na redukciu váhy, skúsenosti?

trisasmith
6. jan 2019

Ahojte,
Chcela by som Vas poprosit, ci ma niekto skusenosti s tymto pripravkom na redukciu vahy. Zvazujem, ze to vyskusam. Vie niektora o tom nieco z vlastnej skusenosti? Dakujem Lilka

radka52
9. jan 2019

Našla som niečo takéto k tomu: BLACK LATTE - POZOR, JE TO PODVOD
Velký POZOR.

hubnutí BLACK LATTE - mohutná kampaň na internetu, všecko je ale podvod, megarozmer. Je to falešný podvod:

Detaily a odhalení: https://hoax.sk/…black-latte/

milagrosss20
8. feb 2019

@trisasmith skusala ste?

renata1106
10. feb 2019

@trisasmith skúšala si? Pomohlo?

dunasa
19. feb 2019

@trisasmith je to na prirodnej baze, cize pomoze to podla mna precistit organizmus, no je potrebny aj pohyb a zdravy zivotny styl

renata1106
19. feb 2019

@dunasa skusala ste to osobne? Ak ano kolko sa vam podarilo ist dole s vahou a za aky cas?

11katka
23. apr 2019

@trisasmith
Dobrý deň ja by som Vám odporučila od Zinzino Balance olej a Vlákninu..... Kamarát to začal užívať a behom 2 týždňov schudol 6kg bez cvičenia. Všetko je na prírodnej báze.

maxizu
29. apr 2019

@radka52
@trisasmith To su vsetko podvody s pripravkami na chudnutie kolko zarucenych uz bolozverejnenych a vsetko sa postupne nahradza dalsimi podvodnymi firmami. Vsimnite si ze kazdu chvilu pridu nove a nove zarucene vytobky na chudnutie. Potom zmiznu a ludia nadavaju ze prisli o peniaze , lebo sa nemate ani na koho stazovat lebo su to vzdy neexistujuce firmy bez poriadnej adresy na vratenie. Teraz ta firma BLACK LATTE ma asi povod v Estonii to je jedina adresa na ditributora ale o vyrobcovi sa nikde nedozviete. Netreba vyhadzovat peniaze za vyrobky na chudnutie. Zaruceny prostriedok na chudnutie je dieta a pohyb. Liek na chudnutie je zatial len v laboratornych pokusoch na celom svete lebo obezita je celosvetova choroba. A kto vyrobi zaruceny liek na chudnutie dostane asi nobelovu cenu!

macinka8
5. máj 2019

@trisasmith prosim vas skusali ste to nakoniec?

dana259
10. máj 2019

Ahoj,ja ľutujem kúpu.Nič zo spomínaných účinkov som nepocítila. Za 20 dní ani 1 kg dole.

lr33
22. máj 2019

@trisasmith Zloženie je úplne iné ako na stránke. Žiadne prírodné omega 3 ani kokosové mlieko. Zloženie: maltodextrín, srvátkový proteín, instantná káva, kokosová aróma, xantánova guma, L-karnitín, vápnenatý gosfát, aktívne uhlie, suklaróza, chlorid-chromitý.

Prišlo to od firmy BESTNATURAL.SK, nedoručili ani daňový doklad - faktúru. V obchodných podmienkach majú, že sa len snažia, aby zozbierané osobné údaje spĺňali normy EÚ - teda podvod. Už som dala podnet na Slovenskú obchodnú inšpekciu.

dana259
22. máj 2019

@lr33 Aj ja som nad tým rozmýšlala.

mamulienka000
20. jún 2019

aj mne sa to zdá divné , ale šla som do toho aj tak , ja som schudla 5kg ale som cvicila popri tom 3x v týždni a aj stravu večere iba zmenila obmedzila, tak neviem , ale trochu to prečisťuje a mám taký ľahký pocit

dana259
20. jún 2019

@mamulienka000 Aspoň trochu cítíš zmenu.Myslím, že to nieje tou kábou.🙂

dana259
20. jún 2019

@dana259 kávou

mamulienka000
23. jún 2019

@dana259 mne sa fakt zda ze to ucinkovalo, aj ked zlozenie pripravku tomu nenapoveda

mamulienka000
23. jún 2019

@dana259 aj chlad som nepocitovala

mamulienka000
23. jún 2019
erika439
18. júl 2019

Ešteže mi napadlo pred kúpou pozrieť aj inde ako na predajnú stránku. Potrebujem zhodiť max. 5 kg a tie úbytky čo tam boli uvedené za týždeň sa mi zdali nereálne a hlavne nezdravé.

dana259
18. júl 2019

@erika439 Si mudrejšia ako ja,nechala som sa oklamať.Ušetríš si peniažky na prospešnejšie veci.

papulkaevi
28. júl 2019

Ja blba som to v piatok objednala, a az neskor ma napadlo pozriet na ine recenzie. :( ale kedze som to dopredu neplatila, tak to zrejme jednoducho neprevezmem 🙄😇

laladua
29. júl 2019

@papulkaevi Kamoska tiez sa podobne dala nachytat, kopu penazi do toho dala a kila nist, tie sa drzali ako kliest. Treba si dobre rozmysliet tieto veci 🙂

paja2686
4. okt 2019

@11katka dobrý deň, prosím viete mi poradiť kde to kúpil?

11katka
4. okt 2019

@paja2686 dobrý večer, pošlem Vám link do ip

nazadova
6. okt 2019

Pekny den prajem, ja som si to objednala pila som to mesiac. Vobec mi to nepomohlo, myslim si ze je to velka somarina na ktoru som naletela, takze podla mojich skusenosti slecny neobjednavajte.

skrinkaminka
21. okt 2019

@trisasmith ahoj ja mám na predaj kavu n chudnutie až z Ameriky. Kúpila som ju asi pred mesiacom a odobrala som 2x. Vôbec mi nechuti. Ak by si mala zaujem kludne napiš spravu dam info 🙂

elenateodor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dnuera
18. nov 2019

Uprimne si myslim, ze niekomu kto ma niekolko rokov nadvahu ani nejake tabletky na zrychlenie metabolizmu alebo kavy nepomozu, pokial bude stale fungovat rovnako, toboz nie za mesiac, dva 😁😇 je tam ten pohyb potrebny aj zmena v jedalnicku. Aj obycajny zeleny caj podporuje metabolizmus. Ale ucinky citim po vyse roku, ze sa na mna kila nelepia ani v case obzerstva a drzim si vahu ci uz spominanym popijanim zel.caju alebo zel.kavy. Preparaty na chudnutie aj spominanu black latte som pila avsak ako podporu pri pociatocnom chudnuti. Za polroka 18 kg dole. Jumping vo fitkyu 2xtyzdenne, strava 5xdenne s postupnym zaradzovanim priloh do stravy ( ryza, zemiaky, cestovaininy, pecivo ). Vediet kedy co jest a mensie porcie. Pit vela tekutin - voda, nesl.caj. a sladke za ten polrok som si dopriala iba na narodeniny kusok s par poharmi vina. Zazracne tabletky pre lenivca nie su. Teraz som pohybovo aktivnejsia tak si milovane sladke doprajem castejsie. A kazdy clovek je iny niekomu pomoze ked na 3 mes.vysadi pecivo a ma dole aj vyse 5kg bez estra snahy.

peternu3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrinkaminka
12. dec 2019

@peternu3 mozes mi napisat viac???? Kludne aj do spravy. Rada by sim vyskušala tvoju kavu

peternu3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz