Kde kupujete pestrec mariánsky??

andyja15
13. mar 2021

Dobrý deň, pýtam sa pre to, že som si objednala minulý rok na vasbylinkar.sk a tam má jedno balenie vyšlo na 9,90€ je tam ale akcia 5+1zdarma čo ale stále vychádza necelých 50€ . Teraz som sa pozerala po internete keďže chcem nasadiť kúru a v lekárni dr.max stojí okolo 2,50€ čo je strašny rozdiel. Myslíte si že je rovnaký? Alebo ten z dr Max je nejaký iný? Ďakujem za odpoveď 🙏☺️

sara07
13. mar 2021

skus avropa.eu je to bylinkova slovenská lekaren a teda maju vysoko kvalitne bylinky ,pripadne na detox maju aj iné veci

asia83
13. mar 2021

@andyja15 Teraz bol v Lidl neskutočne výhodný. Inak kupujem v lokálnom obchode so zdravými potravinami.

sara07
13. mar 2021

200 g maju za 5,75 € prípadne maju detoxikačne baličky zaujimave ja teraz tu zmesku rovno skušam https://www.avropa.eu/detoxikacia-c465

kacusik69
13. mar 2021

Ten co bol v Lidli, kupovavam v predajni biomania za cca 2,50/250 g drveny, kilove balenie za 8 eur

andyja15
autor
13. mar 2021

@kacusik69 áno všimla som si, že tam bol a išla som poň,no už nebol ale presne tento istý bmsju na dr.max, tiež perfektná cena, len to mi nejde do hlavy ten cenový rozdiel. A napísala som aj na stránku môjbylinkar.sk kde som ho objednala minulý rok, že prečo je taký dráhy keď sa dajú vykúpiť aj lacnejšie a odpísali mi že je to lepšia kvalita a má viac toho sylimarinu a bla bla.

andyja15
autor
13. mar 2021

@sara07 ďakujem všetko si popozram 👍👌

kacusik69
13. mar 2021

@andyja15 to je hlupost podla mna... ja som tiez mala objednany z vasbylinkar tusim, a ako som nasla tento, objednavku som zrusila... tiez to bolo cca pred rokom, vtedy celkom “osial” - ja som brala tabletkovy silymarin a chcela som skusit drveny plod, len som si nerobila prieskum... preto som obj. tento na zaklade prvej reklamy...

sara07
13. mar 2021

@andyja15 poviem ti tak to je ako so zelenym čajom máš za cenu popradského a potom neporovnatelne inu cenu ale aj kvalitu

sonka_miro
13. mar 2021

U nas je bezne aj v tescu a je ten isty ako som kupila v lekarni

andyja15
autor
13. mar 2021

@sara07 čiže si myslíš, že je kvalitnejší ten drahší?

sara07
13. mar 2021

@andyja15 tak každému vyhovuje iné ja som spokojna , kupila som si teraz aj žihlavovy sirup aj tu zmesku nie pestrec ale čaje som už brala aj sirupy
to by si asi len videla keby si to dala k sebe a tiež chutovo

oli18
13. mar 2021

Ja pijem momentalne sypany caj 130 g od Fyto Pharma, kupeny v lekarni za cca 1,50. Su to plody a mozu sa aj konzumovat.

borka8715
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andyja15
autor
20. mar 2021

@borka8715 veľmi pekne ďakujem za tvoju recenziu, idem si ho objednať aj ja od vasbylikar. Mala som ho už minulý rok a naozaj sa to nedá porovnať.Prave som si kúpila ten z dr.max a už som ho aj poslala nazad,bo keď som videla tie kusy v tom saciku bolo mi zle a to som ho ani neochutnala 😱

renaii
16. aug 2022

@borka8715 Dobrý večer, oživujem trošku túto tému. Aj ja som si chcela objednať z vasbylinkar až pokiaľ som nenarazila na recenzie, tie isté recenzie čo sú písané na českej stránke sú aj na slovenskej s tým, že je zmenené meno a mesto. Prečo ak je tento produkt taký kvalitný a dobrý sa znižujú k tomu vymýšľať si recenzie?