Máte niekto podobné príznaky?

fre_da
26. nov 2018

Ahojte, už dlhšie mám tieto príznaky, nemáte niečo podobné aj vy? Nechcem ísť zbytočne k doktorke, keď to nie je nič vážne....
Páli ma záha vždy pred spaním(a to aj keď jem zdravo a najneskôr 2hod.pred spaním) nemôžem zaspať, niekedy celú noc len ležím, aj keď som unavená. Bolia ma všetky kĺby, chrbát a hlava. Bolí ma brucho a je mi aj nevoľno,nadúva ma. V poslednom čase sa mi aj zhoršila zubná sklovina, aj napriek tomu, že sa o zuby starám príkladne. Trvá to cca týždeň. Ak by ste mali nejaká podobnú skúsenosť, alebo radu tak vopred ďakujem.
P. S. Mám 20, a nie je to žiadna prichádzajúce chrípka 🙂
Ďakujem za rady a skúsenosti....

agus87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
27. nov 2018

@fre_da no ak niesi tehotná, môžu to byť rôzne príznaky. Aj rerlux, mojej tete ho zistili v 40ke a tie kĺby,určite by som zašla za obvodnou, nech ťa pošle na reumatologiu.

deti95060810
27. nov 2018

k obvodnému a ten by ťa mal poslať na gastroenterológiu....záha páli aj mm a ten má nato lieky...

milus777
27. nov 2018

Mne tie priznaky sedia na premnozenu kandidu v tele... Skus pozriet na nete. Vysad sladke, cukor a bielu muku a uvidis ci sa ti to zlepsi...

fre_da
autor
27. nov 2018

Ďakujem vsetkym🙂 tehotná nie som, a bývalá spolužiačka mala tiež kandidu, teraz nič nemôže jest:( skúsim vyradiť úplne pečivo a sladké a začať naspäť chodiť do fitka, ak sa po týždni to nenapraví, skúsim za obvodnou zájsť. Ale viete, ja mam takú obvodnú, čo na všetko predpisuje len antibiotika. :(

katarinamarkova
27. nov 2018

@fre_da co je ta tvoja zdravá strava? Uvedies mi tvoj jedalnicek plus pitny režim cca? Plus co sa týka pohybu je to u teba ako?

slniecko682
9. apr 2019

@fre_da To mi príde, akože by to mohlo byť so žalúdkom alebo žlčníkom. Súvisí s tým tá zubná sklovina. Rozhodne s s tým zájdi za doktorom. Chcelo by to aspoň niečo na to pálenie záhy. Tie kyseliny nerobia dobrotu...