Máte niekto skúsenosti s krémom Expigment 4?

andyja15
25. júl 2019

Dobrý deň, prosím vás máte niekto skúsenosť s týmto krémom na pigmentové škvrny? Viem že tu sa nedá kúpiť,ale prosím o príspevok ak má s ním niekto skúsenosť,a ako to je s pigmentovymi škvrnami po roku či dvoch? Fakt je taký dobrý? Ďakujem za odpoveď

tehula
25. júl 2019

Mam skusenost. Je velmi silny. Na stare skvrny preto ucinnejsi ako ine produkty s hydrochinonom. Expigment obsahuje 4%, pricom porcelana len 2%.
Ale treba sa natierat denne s OF na tvari a chranit pred slnkom.
Pri pouzivani expigmentu, pride k jemnemu zacervenaniu koze, ale nic co by sa nedalo s make upom zjednotit

andyja15
autor
25. júl 2019

@tehula a od kial kremiky máte vy? A pomôže aj ten porcelan len z 2 percentami? A zmizli vám fľaky úplne, alebo len zbledli, ďakujem

andyja15
autor
21. aug 2019

@andyja15 ja mám krémy s Turecka,poprosila som známych ,čo tam išli na dovolenku aby mi ich kúpili,vraj sa majú používať keď už nebude také slnko ,tak asi na jeseň,preto som ich ešte neskúšala a aj by som si rada prečítala nejaké recenzie,našla som z roku tuším 2015 alebo 14 ,krémy už mám doma kúpili mi 2 ,tak uvidím.Ale kúpili mi expigment so 4percentami,nie porcelan

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zavojnatka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andidas
11. sep 2020

@vlcik1 prosím prosím odkud jste objednala? 🙂

ssiissiinnkka
5. mar 2021

@zavojnatka1 Dobry den, prosím Vas používate stále krém expigment 4%? Ja som včera použila 1x na celu tvar a rano som sa zobudila červená, akoby jemne spalena, neviem ci používať krém ďalej. Je to normalne? Alebo ide o reakciu?

lilidushka
7. jún 2021

Ahojte maminky, nemáte niekto na predaj aj tento kremík? Ďakujem

zlata6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabruska1985
4. júl 2023

Ahojte, prosím Vás nechystá sa niekto z Vás do Turecka a bol by ochootný kúpiť tento krém expigment 4%?

julia05311
12. júl 2023

@gabruska1985 mne ho doniesla známa ,ale bojím sa vyskúšať cakam na jeseň,minulý rok som mala tém krem vyskúšala som ale úplne zle ostala som ako spalena

gabruska1985
13. júl 2023

A skúšala si ho mimo leta aj minulý rok? Sú rôzne tie ohlasy, jedna žienka zas písala, že mala lna čele taký fľak a ten krém jej ho krásne rozbil, že nič iné nezaberalo. Nemám nikoho kto by chodil do Turecka, tak skúšam tu, nestojí tam veľa a chcela by som to skúsiť.. Ale ak ti môžem poradiť, ja som si zakúpila Eucerin nočný krém a korektor a používam ho asi druhý týždeň a tie fliačky naozaj trochu zosvetlil. No ten na čele mám taký dosť rozsiahly, tam by som chcela skúsiť expigment.

julia05311
13. júl 2023

@gabruska1985 nie mimo leta nie uz som sa bála, dala som ho kamoške vtedy som.ho kupila na markeplace ...no známa isla do Turecka poprosila som ju o acnelyse tretinoin ale ona mi doniesla expigment tak chcem vyskúšať na jeseň

gabruska1985
14. júl 2023

@julia05311 a nevies kolko realme v tom Turecku ten krem stoji? Kedze niektori ho ponukaju aj na nete, ale draho za to pytaju..

julia05311
14. júl 2023

@gabruska1985 mne ho kúpili za 4 eura

evaslavo
4. sep 2023

Ahojte ak by mal niekto 1ks navyše - EXPIGMENT 4% poprosím. Vďaka

nare123
10. sep 2023

Ten krem Expigment 4 sa nesmie pouzivat na celu tvar. Ma velmi dobry a silny ucinok . Zoberte si vatovu tycinku a s nou si potrite ten flak. nemusite naraz vsetky. Vyskusajte si zo zaciatku iba ten najvacsi. Vyhybat sa slnku , takze najlepsie je na vecer. Koza zacervenie, akoby sa spalila a potom pomalicky odlupnete kozu aj s tym flakom.

evaslavo
10. sep 2023

@nare123 ďakujem krásne ❤️

gabruska1985
11. sep 2023

Ja som to skúšala na ten fľak na čele, ale iba zhora na kúsku, či nebudem mať nejakú reakciu naň. Mne to ani neočervenelo, ani sa nezlúplo, ale samozrejme, že som to potierala zatiaľ iba nejak 4x, ešte je teplo, ale teda nemala som to začervenané.

evaslavo
11. sep 2023

@gabruska1985 prosím vás kde ste zohnala ten krém? Ďakujem 😊

renfa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adamcovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaslavo
29. sep 2023

@adamcovam dobrý deň môžem poprosiť dátum spotreby a cenu? Dik

adamcovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaslavo
29. sep 2023

Dievčatá tak netuším koľko stojí ten krém keďže tu na SK aj v ČR je nedostupný ale mne ho kamoška doniesla za 3€ z Turecka........takže sorry ale kľudne ho posuň ďalej adamcovam

adamcovam
29. sep 2023
gabruska1985
30. sep 2023

@evaslavo ja som vedela ze v Turecku je takyto lacny, a ze to tu predavaju ludia s riadnou marzou.. Len ja som nemala nikoho znameho, kto tam chodi na dovolenky.

evaslavo
30. sep 2023

@gabruska1985 no majú poriadnu guráž ,len či ho aj niekto kúpi ..........

evaslavo
1. okt 2023

@gabruska1985
@adamcovam nemusela ste zmazať odpoveď že ho predávate za 20€, aby mali prehľad aj ostatné kočky s akou marźou sa tu predáva krém, ktorý sa dá kúpiť za 3€.......kočky a zistím ešte čo vyjde v Nemecku tam mi ho vedia tiež kúpiť a napíšem Vám 😉 a ak by niekto potreboval dám kúpiť.......

adamcovam
1. okt 2023

@evaslavo zmazala,lebo je predaný, pekný deň