Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte niekto skúsenosti s krémom Expigment 4?

andyja15
25. júl 2019

Dobrý deň, prosím vás máte niekto skúsenosť s týmto krémom na pigmentové škvrny? Viem že tu sa nedá kúpiť,ale prosím o príspevok ak má s ním niekto skúsenosť,a ako to je s pigmentovymi škvrnami po roku či dvoch? Fakt je taký dobrý? Ďakujem za odpoveď

tehula
25. júl 2019

Mam skusenost. Je velmi silny. Na stare skvrny preto ucinnejsi ako ine produkty s hydrochinonom. Expigment obsahuje 4%, pricom porcelana len 2%.
Ale treba sa natierat denne s OF na tvari a chranit pred slnkom.
Pri pouzivani expigmentu, pride k jemnemu zacervenaniu koze, ale nic co by sa nedalo s make upom zjednotit

andyja15
autor
25. júl 2019

@tehula a od kial kremiky máte vy? A pomôže aj ten porcelan len z 2 percentami? A zmizli vám fľaky úplne, alebo len zbledli, ďakujem

andyja15
autor
21. aug 2019

@andyja15 ja mám krémy s Turecka,poprosila som známych ,čo tam išli na dovolenku aby mi ich kúpili,vraj sa majú používať keď už nebude také slnko ,tak asi na jeseň,preto som ich ešte neskúšala a aj by som si rada prečítala nejaké recenzie,našla som z roku tuším 2015 alebo 14 ,krémy už mám doma kúpili mi 2 ,tak uvidím.Ale kúpili mi expigment so 4percentami,nie porcelan

vlcik1
2. jan 2020

Ahoj zienky. Dnes mi prisiel Expigment tak idem skusat. Na pehy a jednu pigmentovu skvrnu 🙂 Mate aj nejake fotky pred a po?

zavojnatka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andidas
11. sep 2020

@vlcik1 prosím prosím odkud jste objednala? 🙂

ssiissiinnkka
5. mar 2021

@zavojnatka1 Dobry den, prosím Vas používate stále krém expigment 4%? Ja som včera použila 1x na celu tvar a rano som sa zobudila červená, akoby jemne spalena, neviem ci používať krém ďalej. Je to normalne? Alebo ide o reakciu?

lilidushka
7. jún 2021

Ahojte maminky, nemáte niekto na predaj aj tento kremík? Ďakujem