Pomáhajú vám prechádzky?

24. apr 2024

ahojte, chcem sa vas spytat ci vam pomahaju prechadzky.. myslim tym prechadzky osamote v mojom pripade po dedine.. upokojuje vas to? pomaha vam to pri 'sebarozvoji'? naplna vas to? premyslam nad tym ze by som zacal uz dlho len po praci na to nemam moc casu no urcite by sa nasiel.. dakujem za kazdu spatnu vazbu

magic08
24. apr 2024

ja som kvoli tomu, aby som si vycistila hlavu, zacala behavat

autor
24. apr 2024

@magic08 a pomaha to?

tarvika
24. apr 2024

mne prechadzky velmi pomahaju, aj v ramci obce, ale este lepsie v prirode. mam mentalne narocnu pracu, sedavu, takze pohyb na cerstvom vzduchu bez nutnosti premyslat o zlozitych veciach je super. Ak je moznost, idem kazdy den aspon na 20 minut, lepsie na hodinku. Niekedy sama, niekedy s niekym, obe varianty su super.

magic08
24. apr 2024

mne ano.

pribinak
24. apr 2024

Chodím na prechádzky so psom, je zo môj každodenný relax. Oddýchnem si, som na čerstvom vzduchu, vycistim si hlavu

Je to skvelý relax

jana_eyre_2
24. apr 2024

Ano, pohyb a čerstvý vzduch, pohľad na zelené rastliny je pre dušu to najlepšie čo sa môžeš zadarmo snažiť urobiť a určite to pomáha.. treba to robiť denne a pravidelne..

majlo1234
24. apr 2024

Pre mna je to najlepsi relax. Este zvyk, ked som chodievala aj so psom

because
24. apr 2024

ano

diewcatqoo
24. apr 2024

V obci nie, lebo stale stretnem niekoho, s kym sa zakecam. Ale v prirode ano. Kedysi som zvykla kazde rano vybehnut na nedaleky kopec na hodku, hodku a pol rychla chodza do kopca. Nielenze som si vycistila hlavu, este som aj nabrala kondicku.

martinkatinka
24. apr 2024

Za panelakom mame luku a kopec, vybehnem tam, sadnem si a pozeram. Je tam fajn vyhlad. Ja celkovo rada chodim.

madeincssr
24. apr 2024

Alebo bajk/ebajk - clovek sa este viac nadycha cerstveho vzduchu a ma vacsi akcny radius objavovat okolity "lokalny svet". Neskor sa autom zaviezt aj s bajkom (do vacsiny aut sa po sklopeni zadnych sedadiel vacsina bajkov, resp. ebajkov po zhodeni predneho kolesa, nalezato vojde) kamsi dalej (alebo viac do prirody) a preskumavat to tam.

zena666
24. apr 2024

Áno

babulkomale
24. apr 2024

Aj prechadzky, ale hlavne prechadzky v lese, konkretne mam miesta kam pridem, zaparkujem blizko lesa a idem, som tam uplne sama, len obcas zvierata vidim, nadherny relax a pohoda.

katkaseiner
24. apr 2024

uz vyse roka chodime s muzom kazdy den na hodinu na prechadzku - vacsinou rovnaka trasa, deckam sa vacsinou nechce, ale pes a my to potrebujeme...trochu pokecame, vypneme hlavu... je to super reset.

vyrovnanaosoba
24. apr 2024

Áno, chodím často sa mana prechádzky, alebo na bicykel. Nabíja ma to energiou. Celkovo príroda, môžu byť pri tom aj deti, ale vypnem a užívam si pravý okamih len osamote.

missviolet
24. apr 2024

ano, mne to pomaha zbavovat sa pracovneho stresu, doslova mi klesol kortizol a teda to malo pozitivny vplyv celkovo na hormonálny profil

h2
24. apr 2024

Sama nechodievam, alebo len málokedy, väčšinou idem do synom. Má 12, tak sa snažím si to užiť, kým je ešte ochotný. Chodievame viackrát do týždňa minimálne na hodinu a kecáme o všetkom možnom. Milujem tie chvíle.
Ináč, na upokojenie a vyčistenie hlavy mne osobne najviac pomáha upratovanie, úplne vážne.

maggie1978
24. apr 2024

@katkaseiner presne takto aj my, každý večer už vyše roka 😀 len ja a muž, rýchla chôdza. A vypneme,pokecáme chvíľku v kľude, čo doma nehrozí 😂

jesenzima
24. apr 2024

Skôr na relax a vyčistenie hlavy ... Chodím veľa a všade kde sa dá, od cesty do práce po celodenné turistiky ...

ivangeline
24. apr 2024

Určite pomáha.

kp7333
24. apr 2024

Prechadzky su fajn, hlavne v prirode. Uplne najlepsie je to spojit s cinnostou, na ktoru sa treba sustredit - napr. zbieranie hub, lesnych plodov, ci bylin. Vtedy hlava nema cas rozmyslat nad pracou a starostami.

evickuska
24. apr 2024

ja mam pocit, ze nie ako mam maleho len premyslam o kolkej jest, ci mam oprate ci nieco, neviem sa uvolnit

sheila121
24. apr 2024

Odkedy robím na pošte, nenávidím prechádzky 🤣🤣🤣🤣

sima_20
24. apr 2024

Mne nepomáha