Vraj prečo kupujem mäso a vajcia z domáceho chovu

7. jún 2023

ahojte..dostala som dnes zdrb od sesternice ze preco kupujem kuracie maso a vajcia z domaceho chovu ked viem ze ona je veduca v miestnej predajni supermarketu a nechodim radsej kupovat tam..aby som podporila nakupom ich predajnu..🙈 a ze za tu cenu co kupim z domaceho chovu kilo by som tam mala cele kurca pomaly..🙈 no mam dost..

dilino
7. jún 2023

nemám problém vyrobim si ho.Každého vec kam pôjde nakupovať komu da zarobiť.

jankajamka
7. jún 2023

Domáce je domáce

opica_skorica
7. jún 2023

A co ti odporucila? Klietkove?

tanyan
7. jún 2023

... lebo radšej podporím zdravie rodiny a nie predajňu. 😉

deti95060810
7. jún 2023

nie, nechápem...

54tinka54
7. jún 2023

Tak sesternica asi nechápe že niekto dáva prednosť radšej kvalite ako cene.

autor
7. jún 2023

@opica_skorica ze ona v tom mase rozdiel nevidi a nechape preco toto robim..ze vie ze ona tam pracuje a ja naschval kupujem domace..a ešte chodim naschval kupovat do dediny kde ona byva..( no nemozem za to ze jediny kto predava v okoli domace za nromalne ceny byva kusok od nej)

autor
7. jún 2023

tak som jej povedala ze ked nevidi rozdiel nech si raz skusi spravit vyvarz domacej kury a uvidi uz len ta farba

opica_skorica
7. jún 2023

Inak, čo teraz zaplatiš za domacich 10 vajec?
A videla si aj ako sú chované? Či majú výbeh von na travu… som zvedavá

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jún 2023

@opica_skorica ja platim 25 centov za jedno vajce u domaceho chovatela

petamich
7. jún 2023

ignoruj....

janetinka27
7. jún 2023

koho to zaujima

opica_skorica
7. jún 2023

Skvela cena. A ak by mali vlastny vybeh, tak vynikajuca cena.

autor
7. jún 2023

@opica_skorica pravdaze maju vlastny vybeh

zmrzlinka2021
7. jún 2023

A coho mas dost?
Dala otazku, prečo mas problem reagovat?

Normalne jej to zdovodni, preco to preferujes.

zas netreba hladat sposoby ako vytvarat a pušovať konflikty...

mariejenka
7. jún 2023

Ona ma svoj pohľad na tuto vec a ty svoj. Svoje peniaze si môžeš minút za co len ty chces,a takto by som to aj sesterke vysvetlila. Téma uzavreta.

tosomja
7. jún 2023

No veď nech kúpi kurča aj 10 vajec a podporí predajňu v ktorej robí. Taký problém.

viestta
7. jún 2023

@jankajamka poznam takych, co predavaju domace vajcia, ludia sa idu za nimi potrhat a tie sliepky su krmene zmeskou pre nosnice z polnochovu. Akurat sa tie sliepky mozu poprechadzat v ohradke 5x5 metov. Vsetkych 30
Aj kurcata predavaju odchovane na zmeske.

h2
7. jún 2023

Nevidím jediný dôvod, aby si ty podporovala predajňu supermarketu, kde ona robí. To už je čo za blbosť?! Má snáď percentá z predaja? Ešte keby to bol jej vlastný obchod, tak nepoviem. Hoci aj tak nemá právo žiadať od teba, aby si tam nakupovala.

elmivelmi
7. jún 2023

@viestta to mas svatu pravdu.

jaond19
7. jún 2023

Este to tak aby mi nejaka sesternicka skriekala co a kde nakupujem.... si sprav poriadky 🙈

svetlonos
7. jún 2023

Sesternica je zrejme z tych "jednoduchšie" zmyslajucich... Tam vela pochopenia necakaj pri dakomto jej "postrehu".

ivanakal
7. jún 2023

Co sa tyka vajec, radsej by som kupovala domace vajicka od nejakeho chovatela sliepok, ako tie supermarketove. To je sto a jedno.. Velky rozdiel.

daniela2202
7. jún 2023

Aj my máme dosť ....😂😁😂

oriesocek
7. jún 2023

Vajcia a kurence na predaj sú kontrolované. Z niektorých lokalít Slovenska by som domáce nechcela ani zadarmo....

rorino
8. jún 2023

Čo ma malé prémie?