Vyhodnotenie vhodných a nevhodných potravín

20. máj 2022

Kde by mi prosím vedeli urobiť vyšetrenia, ktorými by sme zistili aké potraviny môjmu telu robia dobre a ake nie? Som z Bratislavy.

liz_lemon
20. máj 2022

alergo a gastro

viestta
20. máj 2022

Vyšetrí ti maximálne potravinové alergie, celiakiu ak je na ňu podozrenie, intoleranciu laktózy, podľa výsledkov vylúčis potraviny. Co ti robí alebo nerobí dobre, mimo preukazatelnych alergii a intolerancii to musíš odsledovať sama.

gondyo
20. máj 2022

Určite v ba nájdete niekoho,kto testuje na stravu,ja som bola pri lekárovi v ke,len on sa nevenuje klasickej medicíne a zistil mi alergiu na mliečnu bielkovinu asi 3-4 roky predtým,ako mi ju zistili normálne testy z krvi...testoval asi 200 druhov potravín a doteraz sa podľa toho riadim...odporúčam

kvevka
20. máj 2022

intolerancie na potraviny nejdu zo zdrav,poistenia , tak len sama zaplatiť,napr. sepea.sk,robia odbery aj v Ba aj konzultacie, ale sú aj ine testy ....teda okrem už spomínaných alergií a intolerancí na laktozu a HIT,celiakia ,ktoré robia gastro a alergo

gabinkomisko
20. máj 2022

Na lab.online si pozri testy na intolerancie potravín. Je tam viac testov, čím viac potravín, tým vyššia cena

luxus10
20. máj 2022

biorezonancna metoda pristrojom bicom optima

smoulingirl
20. máj 2022

Biorezonancia a testy na intolerancie to sú také šarlatánske metódy na vytiahnutie peňazí od zúfalých ľudí. Ak to chceš poňať do hĺbky tak sa dá spraviť genetická interpretácia DNA, kde sa síce nie vždy síce dozvieš konkrétne potraviny, ale nasmeruje ťa to na cestu k strave vhodnej/nevhodnej pre to čo ti bolo prírodou nadelené.

luxus10
21. máj 2022

@smoulingirl bicom optima je v nemecku schvaleny ako certifikovana zdravotnicka pomocka.....

smoulingirl
21. máj 2022

@luxus10 To nic nemeni na veci, ze bombastických tvrdení veľa a dôkazov o účinnosti málo.

luxus10
21. máj 2022

@smoulingirl vela je tu hlavne prazdnych reci....

stroj ma preukazatelne ucinky....

je na kazdom cloveku ako sa rozhodne...

smoulingirl
21. máj 2022

@luxus10 štúdie, dôkazy?