Aký kočík pre bábiku pre štvorročné dievčatko?

mima1722
22. nov 2013

Poradte mi prosím, chcem kúpiť svojej dcére pod stromček kočík pre bábiku. Jeden už ma ale taký športový ale teraz by som chcela klasický hlboký. No neviem či nebude malý ten čo som vybrala na nete. Veľkosť rúčok je 53 cm, nieje to málo? navyše píšu pri ňom, že pre deti od 18mes. Čo si myslíte, nebude jej o rok o dva maličký? oplatí sa mi to vôbec kúpiť? Ak máte doma takéto hlboké kočíky tak aké sú veľké? dakujem za každú odpoveď 🙂)

dai
22. nov 2013

@mima1722 hm... otazka je ci ju to bude o rok , dva bavit😉 ja mam tiez taky - 3kombinaciu - dcera ju ma tiez asi od 3-4roch rokov, teraz ma 6 a hra sa s nim uz len velmi sporadicky - obycajne ked ideme von a chce nejaku babiku zobrat tak ho zoberie - ma 120cm a je pre nu tak tak😉 ale vyzera s nim krasne😉

zahradka76
22. nov 2013

ja si myslim, ze velkost rucok je ok, ved 4-rocne dietia meria cca 1m aj par cm. Ci sa bude s kociarikom hrat, zavisi aj od toho, ci sa rada hra s babikami.

mima1722
autor
22. nov 2013

@dai no to neviem ci ju to bude bavit o rok alebo o dva, ale proste teraz ju to velmi bavi, s tym sportovym sa casto hra ale chcela by taky kde moze babika lezat. mame take auticko- odrazadlo a tam dava babu aby spala. Ked sme vonka a vidi deti s kocikmi tak aj ona chcela kocikovat. Vas kocik ma 120 cm celkovo? ci myslite cisto iba velkost rucok? ale aj ten co som ja vybrala je vyssi ale velkost rucok je len 53cm

mima1722
autor
22. nov 2013

@zahradka76 ano rada sa hra s babikami, stale ich oblieka a prezlieka, prave preto chcem pre nu kocik. Ona sama meria 99cm 😀 ale co ak vyrastie o rok, nebude jej maly?

veverka84
22. nov 2013

http://www.bambahracky.sk/kociky-pre-babiky/705... my mame tento a je super,mala ho dostala min rok na vianoce vtedy mala 3 roky a zahra sa mi s nim aj rocna aj ona 4 rocna da sa nastavit vyska rukovate 🙂

zahradka76
22. nov 2013

presne ako pise aj veverka84, popozeraj tie, kde sa da nastavit rukovat. 😉

mima1722
autor
22. nov 2013

@veverka84 ano ten je pekny 🙂 pisu ze pre deti od 3 do 8 rokov, takze potom asi takyto. Len ta cena hmm ja nechapem za co si tolko pytaju, ja som kupila kocik pre dceru ked sa narodila za menej ako stoji tento pre babiky :D

dai
22. nov 2013

@mima1722 mala ma 120 cm😉

dai
22. nov 2013

@mima1722 mame asi taky ako v tom linku

veverka84
22. nov 2013

@mima1722 no cena je dost vysoka ale zase kvalita je super vyzera stale ako novy 🙂 az na to ze krsniatko den po vianocach hned jej vyhryzla tu penovu rucku 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

mima1722
autor
22. nov 2013

@veverka84 ok ze je to kvalita, to sa nehadam 🙂 tomu verim, aj vyzera tak ze to nieje neaky cinan 😀 😀 ale ked porovnam ceny napriklad s Nemeckom tak je to na zaplakanie, s porovnanim nasich platov a ich. No uvidime. Teraz sme jej kupovali bicyklik za takmer 100 Euro a teraz tento kocik 🙂 Kazdopadne dakujem za rady

veverka84
22. nov 2013

@mima1722 u nas v tescu maju hauck sportiak so spojenou ruckou ciernotyrkysovy za 18 eur vo vypredaji 😀 😀 😀 😀 ako pre dieta to je teda fakt rozdiel ja viem...drahe su tie veci pre deti...

adui
22. nov 2013

Aj ja momentálne riešim kočík pre malú. Vo februári bude mať 3 roky a rozmýšľam nad týmto http://www.bambini.sk/sk/8983/127/tako-kocik-pr... , len sa bojím aby jej nebol ťažký. Nemáte ho niekto?

e_z
4. mar 2014

Ahojte kočky, napíšte ako ste spokojné, alebo aj nespokojné s kočíkom, ktorý ste kúpili pre dcérku aj do našej enycklopédie Wiki Modrý koník. Dáme si to vo Wiki pekne na jedno miesto a pred nákupom nemusíme prehľadávať niekoľko diskusií.
Dik moc. Miesto na pridanie skúsenosti je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kocik-pre-babiky/

@mima1722
@dai
@zahradka76
@veverka84
@adui

luckaj84
25. nov 2015

Dobrý večer, chcem sa opýtať, či má niekto kociarik pre bábiky značky Legler? Chcem sa opýtať, aký je a či sa oplatí kúpiť, ďakujem

luckaj84
25. nov 2015

Este chcem dodať, že mala ma 2 roky a už nás chytili bábiky, tak preto jej chceme na Vianoce kúpiť kociarik pre bábiku, len ozaj neviem aký a ten legler sa mi zdá zaujímavý dizajnovo, len či je ozaj aj prakticky. Ďakujem za odpoveď

buttergirl
28. nov 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

Mne sa veľmi páči kočiarik od značky Smoby s motívom ľadového kráľovstva rajhraciek.sk/smoby-kociarik-hlboky-frozen-511345-p109551 v obchode som ho zatial nevidela ale na vianoce by to malo byt to pravé-malá má 1,5 roka tak či by ho zvládla... :D Ďakujem 🙂

luckaj84
30. nov 2015

Ahoj, nad tým kociarikom uvažujem aj ja len ma trošku odrádzaju predné kolieska nakoľko sa točia a pre dieťa neviem, či je to najlepší nápad. Ale my máme smoby trojkolku a sme maximálne spokojní. Tak hádam sa konečne pre nejakí kociarik rozhodnem

ajko
6. jún 2017

Baby, a pre 1,5 ročné dievčatko by ste aký kočiarik pre bábiky odporučili? Neviem sa rozhodnúť hlavne kvôli výške - aby jej nebol vysoký..

ajko
6. jún 2017

...z tých lacných plastových kočíkov mám obavu, že keď sa malá o kočík zaprie, aby si ho neprevrátila na seba.. či sa mýlim?

angelina1003
6. jún 2017

My mame baby born a ten ma vysoku rucku ...moja ma vysku 5 rocnych deti a tento je dostatocne velky aby pri nom nebola zohnuta

angelina1003
6. jún 2017

@ajko moja mala klasicku buginku kovovu tu lahucku malicku ako golfky a pouzivala ju od roka

ajko
6. jún 2017

@angelina1003 tiež uvažujem práve nad týmto typom 🙂 Ďakujem za radu

ajko
6. jún 2017

@angelina1003 len tá moja je zase ako štuplík 🙂 Má cca 80 cm výšku..

angelina1003
6. jún 2017

@ajko ten je malicky ale zasa bol lahucky pre take male baby😉

ajko
6. jún 2017

ok. vyskúšame 🙂 ešte raz vďaka 🙂

terezaja
20. jún 2017

My mame kočík Payto a jsme spokojni. Máme takýto https://www.mimulo.sk/hlboky-kocik-pre-babiky-p...

tinuska1112
22. sep 2017

Ahojte, otváram po dlhšom čase túto diskusiu.. Dcérke chceme kúpiť na 5. narodeniny kočiarik. Kupovali sme jej pred dvoma rokmi tento https://www.mall.sk/kociky-pre-babiky/hauck-t-k..., ale je nám už malý. Ellka má už skoro 130 cm, tak by som chcela nejaký, ktorý jej už vydrží kým vyrastie z bábik 🙂. Ona chcela kočík pre dvojičky, ale kapacita bytu nám to nedovolí 🙂. Tak nejaký väčší, kvalitný.. nemusí byť z najlacnejších. Najlepšie vlastné skúsenosti