Čo dať 3-ročného dievčatku na narodeniny?

jahodkaaa
18. jún 2023

Čo dať 3 ročného dievčatku na narodeniny. Nejaké nápady máte ?

domkakvet
18. jún 2023

@jahodkaaa zalezi aj od toho ci je to tvoje dievcatko, v akej cene to chces kupit, mohla by byt hojdacka, kuchynka, babika, oblecenie.

vanessad15
18. jún 2023

@jahodkaaa Ak je to tvoja dcérka tak asi vieš čo ju zaujíma alebo čo je pre ňu momentálne top. A ak je to napríklad tvoja neterka alebo dieťatko z rodiny tak sa skús poinformovať, o čo sa momentálne zaujíma atď.

annm81
18. jún 2023

@jahodkaaa Lego Duplo - 95% detí sa s tým vyhrá roky.

pondelok01
18. jún 2023

@jahodkaaa nasej som napriklad kupila doktorsky kufrik s drevenym prislusenstvom (fonendoskop, injekcia, tlakomer), ale ona teraz stale osetruje.

simona20201309
18. jún 2023

@jahodkaaa lekársky kufrík, detska kuchynka, kolobežka, bicykel, kniha, lego, domcek na hranie (pre bábiky... peppa domcek, sylvian domcek,...)
Rôzne mozaiky, pokladňa s nákupným vozíkom, riečne kamene, koralky, plastové spojovacie reťaze, magnetky (magneticke knihy), drevené kocky s predlohami, švihadlo, hula hop, vselijake prevliekacky, puzzle, pexeso, spoločenské hry - grabolo, clovece, ....
Pripadne ak má nejakú obľúbenú rozprávku tak podľa toho, plastové zvieratká, mini farmu, bábiku, kočík, ....

simona20201309
18. jún 2023

@jahodkaaa tvoje dieta? Cudzie? Je skôr na pohyb? Ma rada hry pri stole? Vysedi? Co uz doma ma?

prasiatko30
18. jún 2023

Knihu

nwnw
19. jún 2023

@jahodkaaa Albi spievankovo, bicykel, lego klassic, Play mobil, auticko na dialkove som videla v Action aj pre dievcatko 😉, Knihy o Terke, kolieskove korcule

juliet86
19. jún 2023

ja by som sa poradila s jej mamou a otcom co sa im hodi na com ficia. my napr sme teraz trojrocnej kupili rukavniky do vody cherok

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz