Čo kúpiť na Vianoce ročnému dieťaťu?

anahaha
25. nov 2023

Ahojte, mam ročnú dcérku a chceme jej s priateľom kúpiť na vianoce nieco náučné . na vianoce bude mat rok a 2 mesiace . poraďte nieco

pondelok01
25. nov 2023

@anahaha duplo

h2
25. nov 2023

@anahaha Mne sa páčia také tie kocky, kde sa dá na každej strane robiť niečo iné. Niečo takéto myslím:

saxana000
25. nov 2023

Odrazadlo alebo sanky.

simona92101
25. nov 2023

@anahaha my sme knizky kupili,dcerka miluje knihyna svojtke maju teraz vypredaje.

simca06022011
25. nov 2023

Fisher price ma super hracky pre male deti, ci uz basnickove, naucne - hraju, spievaju.. mali sme od nich vela hraciek. Na vkladaci hrniec uz je asi velka, ael knizky s basnickami, alebo hracky co ucia farby/tvary..
Drevene puzzle rozne byva (https://www.mall.sk/drevene-hry-hlavolamy/lamps... ale aj klasicke, take velke kusky drevene, napr. 9-16kusove)

lamonita
25. nov 2023

Bublifuk. Pre naše dieťa všetko prestalo existovať keď sme začali fukat bubliny🤣🤣🤣

tl999
14. dec 2023

Ja by som mu kupila co prave potrebuje: plienky, vlhcene utierky. Pravdou je ze som minimalista nerada zhromazdujem veci.

vevesh
14. dec 2023

Otazka je, co uz doma mate a ake moznosti doma mate (aj priestorove, aj financne) a ci dieta vie chodit- od tych praktickych ako naucna veza, piklerovej trojuholnik ci drevene hrazdy, gonge, detsky dreveny kocik ako podpora chodenia, po take menej financne narocne hracky ako tissue box (netusim slovensky nazov), rozne vkladacky a vytahovacky (kocky, trojuholniky- silikonove alebo drevenne), vodna podlozka, rozne zvukove knizky....

kris_tin257
14. dec 2023

My sme na prvé Vianoce urobili dve tabuľky "bývanie zadarmo" "strava zadarmo", to boli jeho darčeky 😀