Darček k jednému roku

alex5896
16. jún 2022

Ahojte dajte typa na dobre darceky pre jednorocne dievcatko 🥰

tamvtme
16. jún 2022

U nas zo vsetkych darcekov k.1. Narodkam najvacsi uspecb malo taketo auto/odrazadlo so zvukmi

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlana16
16. jún 2022

@alex5896 odrážadlo je vzdy super... Alebo kociarik s babikou... Maly Stolík so stolickou.. Kuchynka... Pieskovisko +šmýkalka ak mate dvor

tamvtme
16. jún 2022

Ano pieskovisko je tiez super,nasa bude mat 3 roky a stale by sa v nom hrabala😀

majlo1234
16. jún 2022

Ja by som si priala odrazadlo alebo piklerovej triangel, popripade dalsie doplnky k nemu, samozrejme zalezi aj od cenovej relacie.

amelie2017
16. jún 2022

Aj my ideme kupit to auticko. Ale aj s vodiacou tycou na zaciatok. Dcera mala trojkolku, ale moc sme ju nevyuzili. Toto ma vyhodu, ze ked dorastie, das tyc prec a odraza sa. Dcera sa vzdy na tych autickach rada vozila u kamaratiek. Aj 2 rocna, aj teraz 4 rocna.
Dobry darcek je aj hojdaci konik, dostala ho na 1. narodeninu, hojda sa aj ako 4 a pol rocna.

diaszoky
16. jún 2022

@amelie2017 ja krsniatku davala peniaze tortu a klasicke hracky kedze rocne dieta sa nevie s nicim ani poseidne zahrat

amelie2017
16. jún 2022

@diaszoky co su to klasicke hracky? Tak nasa sa v roku zahrala najlepsie s plastovou flasou, ale v roku aj 4 mesiacoch ju uz bavili drevene vkladacky, ako som pisala, konik frcal/frci kazdy den. A syn ma teraz 11 mesiacov, este len lozi, ale boli sme na navsteve a nonstop sedel na auticku.

svetlana16
16. jún 2022

@diaszoky záleží ale dieťaťa ... Kupovali a dostali sme na 1.rok vsetko co som pisala... V kuchynke sa vyhraju - neustále napadobnuju maminku ak tam ma aj riad (chlapci aj dievcata)... Pieskovisko je na nezaplatenie... A samozrejme odrazadlo je top vzdy, myslim ze vsetky deti ich miluju... To ze ma 1.narodeniny neznanema ze to ma byt darcek "nepouzitelny" je to darcek do ktoreho "dorastie" staci 3-6mesiacov a to dieta je zas uplne niekde inde... Mame napr.aj hojdajuceho konika ale to je zábava na 2min.nezaujal ich 🤷‍♀️... Kuchynku mame aj na dvore pri pieskovisku v domceku a je to na nezaplatenie "piesok sa vari kazdy den" 😉

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
17. jún 2022

Kuchynka, kocik s bábikou, detské ihrisko na dvor (smykacka, pieskovisko, hojdačka), plastový domček, ak je dvor záhrada, odrážadlo, hojdacie koník
Záleží aj na tom, do koľko "euricok" chces ísť, alebo ci sa trebárs skladate.

diaszoky
17. jún 2022

@svetlana16 my sme kuchynku davali k trom rokom

diaszoky
17. jún 2022

@amelie2017 babika velka latkova lopta atd

alex5896
autor
18. jún 2022

A to pieskovisko nie je este moc skoro ??? Dakujem za rady ☺️