Darček pre 6-mesačné dievčatko

monika101146560
16. okt 2023

Ahojte, potrebujem poradiť, stačí mi taký prehľad čo idete kupovať pol ročným bábätkám. Každý sa ma to pýta, a ja neviem, čo povedať. Viem že je to malé bábätko, že to nevníma, ale starí a krstní rodičia ma s tým otravujú, kvôli tomu, že to chcú kúpiť skôr, pretože žijú v zahraničí a budú to posielať v predstihu poštou. My ako rodičia kúpime nejaké oblečenie čo potrebuje, možno nejakú hračku, ale nechcem od každého oblečenie keď o mesiac jej to bude malé.
Ďakujem za rady 🙂 pekný deň

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minesasubu
16. okt 2023

@jj298 asi na Vianoce

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia13022023
16. okt 2023

Plienky, mlieko ak nekojis, poukážku do DM nech si na kúpiš co treba pre malú 🙂

zooeynka
16. okt 2023

Ved pytaj to, co ti doma chyba/bude chybat. Jedalenska stolicka, hupacie/vibrovacie kreslo pre mimi a take ....netusime co nemate

monika101146560
autor
17. okt 2023

@jj298 Vianoce 😄

monika101146560
autor
17. okt 2023

Ďakujem vám, nad stoličkou som už premýšľala, ale to asi kúpime my, keďže posielať to by bolo dosť nepraktické, ale tá poukážka do DM je super nápad, nakupujem tam často a nenapadlo ma to 🙂 no a tie bežné veci, tiež super nápad, ja som si myslela že sa to nehodí na Vianoce, ale keď má viac ľudí taký názor tak to obhájim 😀

maryetta
17. okt 2023

Mozno jedalenska suprava. Kedze uz isto papa.
Alebo nejake hracky ktore budu rozvijat motoriku. Nejake to oblecenie-mozu kludne o cislo vacsie 😉

saxana000
17. okt 2023

kvalitny fusak s rukavnikmi pekna hruba deka.. kozmeticky balicek..kludne aj oblecenie na jar o cislo alebo dve vacsie.ak.zijete niekde kde vela.snezi aj take tie kocarove sanky su super.