Darček pre muža - vŕtačka.

25. mar 2020

Ahojte myslíte si že je vhodný darček na narodeniny pre mojho muža vŕtačka? Lebo mi nechce povedať že co chce vraj ma všetko ale viem ze vŕtačku si požičiaval aj ked sme sa sťahovali. Čo si myslíte o takom darčeku?

monkabohdalova
25. mar 2020

Ak ju často potrebuje a využíva určite super nápad🙂

belllinka
25. mar 2020

Tak asi si ju poziciaval preto, ze ste potrebovali nieco navrtat. A nie preto, ze by ho vrtanie zrovna bavilo.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nedockavka372
25. mar 2020

Podľa mňa fajn darček 🙂

derdia
25. mar 2020

No ja si myslim,ze muz vie lepsie aku vrtacku kupit....aby si nekupila zle...radsej mu daruj peniaze na vrtacku👍

ibrunova
25. mar 2020

Fajn darček, len aby si kúpila správny typ..

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ika5521
26. mar 2020

Môjho muža keď sa spýtam, čo chce na narodeniny, meniny, Vianoce, tak mi vždy povie nejaké náradie, takže mužov asi takéto darčeky potešia 🙂

sandrahi
26. mar 2020

@ika5521 ak je zrucny tak ano, ale napriklad mam kamarata, co by sa asi aj nahneval keby nieco take dostal 😀 ten si radsej majstra zaplati akoby mal nieco sam robit 😀

jajka71
26. mar 2020

Dohodni sa s nim, cez eshop nech si vyberie sam, ze ty to uhradis....ked si vyberie sam, isto bude najspokojnejsi ;) Moj muz mal tu moznost uz niekolko krat, ze si nejaky nastroj vyberie sam, aspon ked pride na nejake "muchy", nemoze povedat, ze som zle vybrala ;)

janne318
26. mar 2020

Podľa mňa je vŕtačka aj super darček, aj nevyhnutnosť v domácnosti. Akúkoľvek poličku navŕtať, obraz zavesiť, niečo zaistiť, vyzvŕtať čosi do dreva či do železa, atď. - proste vždy sa zíde. Neviem aký máš finančný limit, ale ak by to bola taká aj s príklepom a reguláciou otáčok (čiže použiteľná aj ako uťahovačka), k tomu sadu vrtákov, sadu šróbovacích nástavcov a sadu vykružovákov - úplná topka! 👍

hirosimik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hefo
24. máj 2020

@hirosimik Až na to, že to nie je vŕtačka, ale "šróbovačka", však je to tam aj napísané.