Detský hojdací koník pre 2 ročné dieťa?

klaudi22
9. jan 2019

Ahojte žienky 😊 máte niektorá skúsenosť s hojdacím koníkom? Zahrá a zabaví sa s tým dieťatko alebo je to len lapač prachu v detskej izbičke? Zvažujeme kúpu pre krsniatko k 2. narodeninám, nebude to nevhodný darček?

vektricka16
9. jan 2019

@klaudi22 my sme kupili dcerke k vianociam.teda nie konika ale hava hojdacieho 🙂 tesila sa tomu..pusinkuje ho, mojka ho a kazdy den sa na nom pohojda alebo babatka na nom hojda 🙂 dcerka ma 22 mesiacov takze si myslim ze by sa to mohlo pacit 🙂

tamaraaa
10. jan 2019

Urcite sa bude pacit, u nas sa hojda 1,5 rocny syncek aj 3,5 rocna dcerka a najvecsia zabava ked na nom zacnu jazdit po byte😂😂😂ked maly prisiel na system hojdania ze sa konik posuva tak to bolo radosti, ale my mame takeho bezpecneho plastoveho.nizkeho☺

tamaraaa
10. jan 2019
klaudi22
autor
11. jan 2019

Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂 a prosím Vás kde ste kupovali v kamennej predajni alebo cez internet?

vektricka16
11. jan 2019

@klaudi22 my cez internet a mame takehoto,aby sa mohla aj opret a aspon nespadne z neho 🙂

klaudi22
autor
12. jan 2019

@vektricka16 je krásny aj tento Váš 😊 ešte sa rozhodneme akého nakoniec kupime 🙂 ďakujem za rady 😊 pekný deň 😊

tamaraaa
14. jan 2019

@klaudi22 ak to patrilo mne, tak ja cez internet, uz nepamatam stranku bolo to pred 4 rokmi, ale jazdi sa dodnes😉