Kočiarik pre bábiku

silvester3
21. júl 2018

Ahojte zienky aky kociarik kupit 3r slecne pre babiku? Sportovy alebo klasicky kde si babetko ulozi aj spinkat? Uvitam kazdu skusenost dakujem.

katuskatt
21. júl 2018

@silvester3 my mame aj aj

silvester3
autor
21. júl 2018

@katuskatt dakujem a s kt sa najviac uhra? Jeden mame ale uz ulomena rucka a chcem taky poriadny

janulka2811
21. júl 2018

Dajú sa kúpiť kombinovane aj pre bábiky a sú iba v zmenšenej verzii pre bábätká a veľmi pekné.
Mali sme tiež také 👍

babi81
21. júl 2018

@silvester3 my mame sportovy golfac s ktorym
beha vonku a doma zase klasica dreveny hlboky 🙂

katuskatt
22. júl 2018

@silvester3 no to zalezi od toho aku ma naladu. Je to rozne. Ale najradsej s obidvomi naraz

asia83
22. júl 2018

@silvester3 My máme ten, kde bábika leží, ale hrala by sa aj so športovým. Myslím, že im je to v podstate jedno, hlavne že tlačia kočík ako maminka, maminky. 😉

gertrudka222
22. júl 2018

Teraz su predsa aj také, ako keby 2v1. Hlboká časť sa dá dvihnúť do sedu a je z neho športový

yanni
22. júl 2018

@silvester3 Nasa ma taky, co sa da prerobit z hlbokeho na sportak a spät. Uplna napodobenina normalneho kocika. Dostala ho na Vianoce, to mala necelych 2,5 roka. Teraz ma presne tri a rada "vozi". Akurat, ze mi s nim nechodime zo zasady vonku. Kocikuje po dome a terase/zahrade.

bajuska44
23. júl 2018

@silvester3 Ahoj, o tom ako vybrať kočík pre bábiky nájdeš info napr. tu : https://mamapark.sk/kupit-detsky-kocik-pre-babi...

dorynkad
23. júl 2018

Mame Britax Smile. Sice drahsi, ale kvalitny. Da sa prerobit z hlbokeho na sportovy a ma aj vajko. Kupila by som ho znova.

tinka48
28. okt 2018

@bajuska44 vdaka fajn clanok 👍😊 tiez chcem malej kupit malej kocik od 3 rokov