Poraďte prekvapenie na 7. výročie vzťahu.

domininini
9. júl 2019

Ahojte.. Nájdu sa tu kreatívne mamičky, ktoré by mi pomohli s nápadom ako prekvapiť priateľa? Tento víkend oslavujeme 7me výročie vzťahu, a mne akosi došli nápady.. 🙄 Kazdo jedno výročie som chystala niečo speci a mala som aj pekne prekvapko.. Len teraz ma nič špeciálne a prekvapujúce nevie napadnúť 😱Mame spolu aj dieťatko a krásny, vážny vzťah preto by som ho rada niečím prekvapila. Prosím poradíte mi niečo? Samozrejme torta, šampanské a tak to bude. Len jedna sa o ten dar. Nech je to niečo výnimočné a také co sa mu vryje do pamäti. ĎAKUJEM KRÁSNE 🙏🙏

marcelkaemmka
9. júl 2019

@domininini poziadaj ho konecne o ruku 🙂

nitka1157
9. júl 2019

@domininini
Ja som robila pre muza na vyrocie takuto krabicku.s nasimi fotkami plus syna a v strede bol citat a darcek klucenka tatinkovi z pismenok pletena a na druhej bolo do dreva laserom citat aby sa nam vzdy vratil lebo ked sme spolu nic nam nechyba....

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
9. júl 2019

@domininini ocenil priateľ kreatívne nápady v minulosti? A aké mal kreatívne nápady on? Podľa toho by som sa rozhodla.

0hena0
10. júl 2019

@marcelkaemmka to ma ako prve napadlo, poziadat o ruku 😊

ifava
10. júl 2019

Poziadat o ruku nieeee, asi som staromodna, ale to maju robit proste muzi. Kupte si pobyt. Wellnes.

0silvia0
10. júl 2019

@domininini podľa mňa ženy sú v tomto príliš iniciatívne a idú sa poskladať, aby toho svojho vyvoleného príjemne prekvapili, príjemne šokovali, udivili a čo ja viem čo. Chlap to pritom poväčšine vybaví nejakou kvetinou, ak si ovšem vôbec spomenie. Ja by som nič nepripravovala, nechystala, maximálne ho pozvala na drink, nech sa tento rok snaží on 😇

domininini
autor
10. júl 2019

@nitka1157 prosím ta, ako si robila?

terezka1947
10. júl 2019

@0silvia0 suhlasim....mam pocit,ze zeny prevzali funkciu muzov.

0silvia0
10. júl 2019

@terezka1947 a okrem toho nepoznám jedného jediného chlapa, ktorého by takéto kreatívno-fotečkovo-vtipno-výrokové serepetičky nejako ohúrili. Chlapi sú skôr prakticky alebo zážitkovo naladení. Skôr to tak vyzerá, že ženy dávajú chlapom to, čo by samé rady dostali🤐

madono
10. júl 2019

@domininini kupón na dobrú večeru, na masáž, na obľúbený koláčik, voľný večer/víkend s kamarátmi, možno aj niečo pikantnejšie....

nitka1157
10. júl 2019

@0silvia0
@domininini pockaj pozrem niaky link na nete

bobricek1979
10. júl 2019

@marcelkaemmka presne aj mňa napadlo

0silvia0
10. júl 2019

@nitka1157 toto keby som môjmu dala, tak chudák si viem predstaviť ten rozpačitý xicht
"že akože čo mám teraz s tým robiť a ako sa mám tváriť"😂😀😅

domininini
autor
10. júl 2019

@0silvia0 to preto, lebo nepoznáš môjho. Keby viem ze ho takéto darčeky neohuria tak by som to urcite neplanovala každý rok.. Všetko má odložené v škatuľke, čo som mu všetko podarovala od začiatku vzťahu.. A pozeráva si to často.. a vždy je z toho rad 😊

terezka1947
10. júl 2019

@domininini a on ta obdaruva podobne?tiez je kreativny?

fialka1318
10. júl 2019

Moj manzel bude mat coskoro 30rokov a kupila som mu jazdu na ferari 🙂 da sa to najst na internete 🙂 ten zmlkne ked to uvidi a bude ma milovat este viac lebo miluje auta a zazitky 🙂 cize ja som za zazitkove darceky lebo chlapi miluju adrenalin 🙂 tym by nepohrdol ziaden chlap si myslim 🙂

domininini
autor
10. júl 2019

@terezka1947 on nie.. Lebo to nevie.. A ani si neviem predstaviť ze by takéto niečo tvoril.. Ale na výročie mu vždy takéto pamätné niečo dám.. Aj vyrobím.. A je z toho šťastný, aj slzy mu do očí idú.

0silvia0
10. júl 2019

@domininini fakt? Tak to ja nemám takého "romantikuš" chlapa, ja som tiež praktická žena, nemám rada zbytočnosti, ja si ani fotky nepozerám... ale jasné, každý sme iný, ak je z toho dojatý, tak nie je o čom...

terezka1947
10. júl 2019

@domininini ok,tak nevie darcek vyrobit...to chape...ale dostavas aky typ darcekov?teraz nemyslim,co konkretne...ale,ci si da namahu nieco zaujimave vybrat?

domininini
autor
10. júl 2019

@fialka1318 môj by najviac ocenil, čo sa adrenalínových zážitkov týka, jazdu na Hammer, alebo inom aute alebo off-road. Takže pokukujem po takom niečom. Len rozmýšľam ze to až na narodeniny mu dám, tiež bude mat budúci rok 30. Takže teraz na výročie stačí niečo vyrobené z lásky. Plus ideme na večeru, a doma bude šampanské a tak 😉

domininini
autor
10. júl 2019

@terezka1947 vie co mam rada, a vždy niečo také vymysli.. Minule mi z ničoho nič doniesol prstienok.. Lebo vedel ze som ho dlhšie chcela.. Knihy.. Telefón.. Na Valentína navarí vždy.. Minule mi napísal zamilovaný list.. Kúpil svietnik na sviečky s venovaním lebo vie ze milujem sviečky.. Čokoládku s venovaním.. Klucenku..

terezka1947
10. júl 2019

@domininini tak potom ok...

domininini
autor
10. júl 2019

@nitka1157 prosím ta, z akých materiálov si vyrábala krabičku? Kľudne mi môžeš aj podrobnejsi rozpis poslať do ss.. Budem veľmi rada.. Ďakujem ❤️🙏

domininini
autor
10. júl 2019

@0silvia0 a ešte dodám.. Nikdy nezabudol na naše výročie.. On si pamätá aj to mesačne ❤️ a vždy mi napíše krásnu sms